Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Засаждане на дръвчета на Витоша

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Засаждане на дръвчета на Витоша


    Тази покана ми бе изпратена от някъде и мисля, че ще бъде интересна за доста от съфорумниците и полезна за Витоша


    ПОКАНА



    за участие в хепънинг „Засади живот!”



    Сдружение „Инициативна група Витоша” и TOYOTA Ви канят на хепънинг по случай приключването на проект „Зелен кът TOYOTA”, който ще се проведе от 10.00 ч. на 25 октомври (събота) в м. Офелиите на територията на Природен парк „Витоша”. В събитието ще вземат участие нашите партньори от ДПП „Витоша” и ДГС София, заедно с които ще представим резултатите от проекта - залесените млади гори, изградената и възстановена турстическа инфраструктура, поставените информационни табла, както и серията информационни материали (брошури, дипляни, тениски, стикер, филм) „Засади живот!”. В рамките на проекта, реализиран с подкрепа на Toyota Fund for Europe и „Тойота Балканс” през 2008 г. са засадени повече от 7500 дръвчета върху площ от 25 дка, като са осигурени средства за тяхното отглеждане през следващите няколко години.
    След представянето всички участници ще могат да се включат в акция по попълване (засаждане на нови на мястото на изсъхналите фиданки) сечище в м. Яворова поляна. Предвидено е засаждането на 800 фиданки от ела и смърч. Събитието е свързано и с честването на първата в историята на ЕС Европейска седмица на гората (20-24 октомври), както и с предстоящия празник на Природен парк „Витоша” - 27 октомври.
    Всички, желаещи да засадят дръвче, както и да научат повече за кампанията „Засади живот!” и модела за „осиновяване” на горски участък са добре дошли!


    За контакти и повече информация:
    Тел. 0896 665 432, тел./факс: 02 9895377
    e-mail: t.todorov@pdm-services.org
    www.vitoshagroup.org
    Живей за всеки дъх!

  • #2
    От: Засаждане на дръвчета на Витоша

    Колеги , кога пак ще има таква благотворителна акция тъй като аз искам да участвам в нея ?

    Коментар


    • #3
      От: Засаждане на дръвчета на Витоша

      Колеги , кога пак ще има таква благотворителна акция тъй като аз искам да участвам в нея ?

      Коментар


      • #4
        От: Засаждане на дръвчета на Витоша

        аз също искам да участвам,но незнам кога е

        Коментар


        • #5
          От: Засаждане на дръвчета на Витоша

          Първоначално публикуван от Marin_12g Преглед на мнение
          аз също искам да участвам,но незнам кога е
          Освен заглавието на темата е логично да прочетете и съдържанието на мненията преди да напишете вашето.
          Датите също.
          Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
          LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
          Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X