Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Благодарим Ви,че си изхвърлихте боклука!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

    Много мразим мизерията.Карам камион и пътувам много.Много се дразня накой като хвърля боклуци прес прозорците на колата си.Но нощо не мога да направя-самп хокам.Не правете така,че вятара го носи навсякаде.

    Коментар


    • #17
      От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

      Преди доста години /90-те/ във Виена понечих по стар български обичай да си метна фаса през прозореца на пасажерската седалка. Австриеца щеше да ми счупи ръката. Питам аз културно - какво го притеснява? Той вика - Ще ме глобят /100-тина долара/. Оглеждам се за полицаи и не виждам. А той ми обяснява , че примерно от задната кола ще се обадят в полицията и готово. Глобата му е в кърпа вързана. Като човек на закона поразпитах по-подробно. Имат си хората процедура за топене. и заради това са много дисциплинирани.
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #18
        От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

        Най-тъпото е, че дори и всичкия боклук да е изхвърлен по кошовете, като духне вятър покрай сметището и ...
        Който пътува край Сливен примерно, няма начин да не е виждал милионите найлонови торбички, закачени по всяко възможно храстче. Грозна гледка. Само някой да не си помисли, че единствено край Сливен може да се види подобно нещо.

        П.П. Няма ли някой да оправи заглавието най-после?
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #19
          От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

          Аз съм малко нов,но ако мойе бих се включил с удоволствие,че ми писна да гледам боклуци.Даже и в София може да се сложат

          Коментар


          • #20
            От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

            аз също бих се включил,защото каузата си струва

            Коментар


            • #21
              От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

              Аз също съм за!!!Превърнахме градовете в сметища,нека не превръщаме и горите в такива.

              Коментар


              • #22
                От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

                аз ще се включа в понеделник /вместо жена ми / в изхвърляне на боклука..рапорт даден!

                Коментар


                • #23
                  От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

                  каузата е супер браво

                  Коментар


                  • #24
                    От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

                    Инициативата е страхотна!
                    Приветствам я от сърце!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

                      това с табелите е добра идея но каде и по колко трябва да се слагат също трябва да се помисли

                      Коментар


                      • #26
                        От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

                        Това е много добра разработка.Ако към нея се добави предупреждение както на цигарите - ''Боклука вреди сериозно на вас и на хората около вас" може да има и по-силен ефект.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

                          Позволете ми да не се съглася с вас.Относително е да се определи кое поколение по-вече замърсява.Аз съм ставал свидетел 2009г. на фестивала на езерото голям Беглик как млади 20г.-35г. хора почистиха района около самия фестивал и в същото време възрастни 50г.-60г. летуващи и рибари оставиха своите боклуци без да им мигне окото.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Благодарим Ви,че, си изхвърлихте боклука!

                            Естествено че бих се включил и помогнал с каквото мога...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Благодарим Ви,че си изхвърлихте боклука!

                              Аз също съм за!
                              и трябва до всяка табелка човек да ваеди и напоня иначе и табелите ще счупчт!
                              така мисля аз но вупреки това ще сложим на 3 места в габровско кадето минаваме редвно да видим какъв ще е ефекта!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Благодарим Ви,че си изхвърлихте боклука!

                                Първоначално публикуван от gabroveca234 Преглед на мнение
                                Аз също съм за!
                                и трябва до всяка табелка човек да ваеди и напоня иначе и табелите ще счупчт!
                                така мисля аз но вупреки това ще сложим на 3 места в габровско кадето минаваме редвно да видим какъв ще е ефекта!
                                За инициативността - добре, но ако имате намерение да пишете табели, надявам се, че няма да е с правописа от мнението Ви. Като изключим пунктуацията и стилистиката, в това кратко мнение, имате 6 (шест) сгрешени думи.
                                Моля, обърнете сериозно внимание на правописа си.

                                И за финал - един съвет. Произволното писане на декларативни мнения в останалите теми на форум "Благотворителни акции" не е препоръчително за целта, която си поставяте - да натрупате достатъчен брой мнения, за придобиване на статут "утвърден участник".
                                Това се отнася и до другите новорегистрирани потребители.
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X