Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pomognete - Perelik !!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pomognete - Perelik !!!!!

    Здрасти на всички ! аз съм Ники , и имам нужда от помощ ........ Перелик е застрашен от застрояване , а това не е редно ...... това е линк към подписката и кратка информация какво смятат да направят с такава красива местност !!!!!!!
    имаме ли нужда от голф игрища или да запазим красива и чиста природа.......
    надявам се да ми помогнете !!!!!!

    http://www.bgpetition.com/Perelik-Ro...lik/index.html

    Ние сме гласът на хората от Смолян и региона и искаме да ви запознаем с най-фрапиращия проект, който ще влезне в сила от 2008 година.
    Става въпрос за така наречения проект "Перелик". Той предвижда, построяването на 214 километра ски писти и лифтове, което ще унищожи елитни борови и смърчови гори.
    А те са единственото райско кътче, което е от малкото непокътнатите места край Смолян. Както може би сте запознати, природата около Пампорово беше напълно унищожена и застроена.
    Редица животни напуснаха горите ни, търсейки спокойствието на Перелик, който за съжаление ще последва съдбата на Пампорово.
    Въпросът е, след като бъде унищожен Перелик, какво ще стане с целия животински и растителен свят ?
    Когато хората идват в Родопите, те очакват да видят тази невероятна красота, да усетят тази топлина, която излъчва планината ни.
    Най-тъжното е че Перелик е голяма част от тази гледка и най-вероятно тя ще бъде само началото на една голяма трагедия.
    Молим Ви, да се включите в нашата инициатива- "Да спасим Родопите!".
    Нека този проблем придобие гласност, защото това със сигурност ще бъде съдбата не само на Родопите, ами на цялата българска природа, с която сме известни в света.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X