Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

    Уважаеми колеги,

    Нашият портал е място, с амбиции и претенции за високо ниво на участници и елитно общество. Щом имаме такива претенции то смятам че една от целите ни би следвало да бъде сериозното ни ангажиране с проекти които имат обществена и социална значимост.

    Смятам че оттук насетне имаме сериозна възможност да засилим тази си дейност. Имайки в предвид интелекта събран тук съм сигурен че ще намерим начин да реализираме помощ точно където и каквато е нужна без тя да има показен и кампаниен характер както са повечето подобни акции.

    Всеки който участва в официално одобрена дарителска акция от каквото и да е естество тук в портала ще получава специален знак който ще стои под името му в течение на една календарна година. За целта всяка акция ще има отговорник който ще събира имената (потребителските имена) и ще ми ги изпраща.

    Специалният знак е: | + |

    Надявам се че скоро повечето от нас ще имат този знак под името си...
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 03-03-09, 14:10.
    VPetrov.photography

  • #2
    От: Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Всеки който участва в официално одобрена дарителска акция от каквото и да е естество тук в портала ще получава специален знак който ще стои под името му в течение на една календарна година. За целта всяка акция ще има отговорник който ще събира имената (потребителските имена) и ще ми ги изпраща.

    Специалният знак е: | + |

    Надявам се че скоро повечето от нас ще имат този знак под името си...
    Вчера получих следния имейл:

    "Уважаеми cveta68,
    Вашия достъп до платения абонамент "Дарители" изтича.
    Ако вие сте избрали абонамент с автоматично подновяване то ще ви бъде автоматично продължен и вие ще бъдете ангажиран с нова сметка. В противен случаи ако желаете подновяване трябва да отворите следната връзка (линк) за да продължите абонамента ръчно http://www.offroad-bulgaria.com/payments.php
    Ако вие не продължите вашия абонамент достъпа ви ще бъде прекратен.
    С най-добри пожелания,
    OFFRoad-Bulgaria.com"

    Не разбирам какво точно означава?! Последното ми участие в кръводарителска акция на форума беше през януари т.г.

    Коментар


    • #3
      От: Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
      Вчера получих следния имейл:

      "Уважаеми cveta68,
      Вашия достъп до платения абонамент "Дарители" изтича.
      Ако вие сте избрали абонамент с автоматично подновяване то ще ви бъде автоматично продължен и вие ще бъдете ангажиран с нова сметка. В противен случаи ако желаете подновяване трябва да отворите следната връзка (линк) за да продължите абонамента ръчно http://www.offroad-bulgaria.com/payments.php
      Ако вие не продължите вашия абонамент достъпа ви ще бъде прекратен.
      С най-добри пожелания,
      OFFRoad-Bulgaria.com"

      Не разбирам какво точно означава?! Последното ми участие в кръводарителска акция на форума беше през януари т.г.
      Спокойно. Означава, че ти изтича срока за знакчето |+| и трябва да направиш някое геройство, за да го подновиш.

      Коментар


      • #4
        От: Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

        Всъщност, това беше питането Срока на знакчето според Венци Петров е една година...
        Или има промяна, която някакси съм пропуснала?

        Коментар


        • #5
          От: Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

          Моя е грешката... Като съм вкарвал данните за кръводаряването съм добавил шест месеца, а не година... Но ще го коригирам, благодаря за вниманието!
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            От: Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

            Здравейте, към кой трябва да се обърнеме след като се включим в някоя от акцийте, къде се обявяват ръководителите и начини за връзка с тях?
            Аз се включих в акцията за параклиса, приведох по сметката колкото имах визможност, но + не получих. Не че ми е кой знае колко важен но въпроса е принципен, четох насам натам никъде не пише за коя акция кой отговаря?

            Коментар


            • #7
              От: Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

              Здравейте.Аз също желая да се влючя в някоя бладотворителна кампания,но не знам към кого да се обърна!Аз съм нов във форума и малко не ми е ясно!

              Коментар


              • #8
                От: Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

                Колеги, всяка акция има организатор. Най-добре е да се обръщате към него на лични съобщения. Ако има проблеми с комуникацията, може да се обръщате към модератора на съответния подфорум или към супермодераторите.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #9
                  От: Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

                  Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                  Колеги, всяка акция има организатор. Най-добре е да се обръщате към него на лични съобщения. Ако има проблеми с комуникацията, може да се обръщате към модератора на съответния подфорум или към супермодераторите.
                  Да, но все още нямам заслуги и немога да пращам на никой лични съобщения, нито на отговорника нито на модераторите.
                  Мисля, че трябва да има посочени и други начини за връзка, които да са достъпни и за новите потребители.
                  Аз всъщност несъм сигурен даже кой е отговорника на акцията за построяването на параклиса.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дарители и обществени ангажименти на OFFRoad-Bulgaria.com

                    Отговорника на акцията "Да изградим Параклис" е Наско - тел. 0889 414 199 (djcrazy78 ), подробностите ги има в тази публикация.
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X