Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

    И отговорност никаква .... на жената 2-ма .. специалисти ... от Русе , различно лечение ... 2 000 лева похарчени по двете лечения , положението се влоши , накравя в Пловдив , човека ни прие в неделя в кабинета си , прекъсна си риболова и на втория ден подобрението беше на лице . Сега търся вариант за възмездие, ама май няма да е законно
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

      Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
      Не те разбрах.
      Както казавам с моя черен хумор "Операци върху операция води до кремация"
      Когато се борихме с рака на жена ми ("всички екстри" - метастази, после и рецидив) се наслушах на диагнози и методи, като се започне от това да носи вълнени чорапи защото във вестник "Трета възраст" пишело... та до "нанобалсама на един българин в Германия само срещу 2000Е на доза,а след три дози си нов.....Включително познавайки методите ми, приятели съвсем сериозно смятаха , че на стари години съм записал медицина да уча....
      Лечени почва един ......и така до края, той ако смята да търси консилиум. Пациента самостоятелно -НЕ! Елате с Крум, ще споделям опит ....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

        От моя "СКРОМЕН" опит пьк друго научих - тьрсиш докато намериш това което ти трябва,а кое е то ще разбереш като го намериш.Да стоиш и чакаш на един лекар и да висиш на неговата диагноза само не си е работа.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Както казавам с моя черен хумор "Операци върху операция води до кремация"
          Деди,точно затова ще търся и още мнения на доктори,за да избегна излишни манипулации върху мен. Един ми казва-режи ги,друг казва-абе не бързай,трети вика-не се знае какво има там,ама като ги извадим,ще видим!! Не ми се ще да ме кормят за нищо,но пък ако наистина има нещо,ще закъснея ако го отлагам.Затова мисля да отложа операцията с едни 10 дена,за да видя какво ще кажат от Германия и още двама наши хирурзи.Когато ме убедят,че рязането е неизбежно,сам ще си легна на масата,без да ме подканят!!!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

            Крумчо, стискаме палци за бързо и ясно мнение, както и за своевременно и адекватно лечение! Ти само си почивай, хапвай и пийвай каквото е позволено, и спокойно!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              От мен скромен принос http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=202628
              В резултат на тоя търг, при мен има 250 лв
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                При мен има 50 евро пристигнали на 16-ти, след като преведох горните. В петък превеждам тия и каквото още е дошло.

                Коментар


                • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                  Два превода по еконт- От Дани- Бургас и от Иванов- Варна
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    При мен има 50 евро пристигнали на 16-ти, след като преведох горните. В петък превеждам тия и каквото още е дошло.
                    Е не стана в петък, стана днес.

                    Коментар


                    • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                      Сега видях темата. Баси, Крумчо дръж печено,ще се оправиш. Кажи на жената да си види сметката,бързо оздравяване ти пожелавам!

                      Коментар


                      • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                        От еконта- 200 от вчера, 50 от днес.
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                          Получени 100 лв. и предадени на Крум. Благодарности на nasko_vitara5.
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                            Здравейте! Има развитие по въпроса с операцията- отлага се! Миналата седмица минах на ПЕТ-скенер! Резултатите са добри.Въпросните лимфни възли си стоят с увеличени размери,но след няколко консултации,включително и в чужбина,се стигна до решение за сега да не ги оперирам.След 3 месеца ще мина отново на скенер,и в зависимост от резултатите,ще се реши какво да се предприема!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                              От кога чакахме те тая те точно новина
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Крум - REGULATOR е загазил със здравето и има нужда от помощ

                                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                                Здравейте! Има развитие по въпроса с операцията- отлага се! Миналата седмица минах на ПЕТ-скенер! Резултатите са добри.Въпросните лимфни възли си стоят с увеличени размери,но след няколко консултации,включително и в чужбина,се стигна до решение за сега да не ги оперирам.След 3 месеца ще мина отново на скенер,и в зависимост от резултатите,ще се реши какво да се предприема!
                                Радвам се Крумчо! Дано след три месеца разултатите пак са добри!
                                Георги Танев (0+)
                                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                                Land Rover Club Bulgaria
                                0887 930 238, 0878 797 768

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X