Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Всички на това се надяваме.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Поздравче от Веси:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00309 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:160.0 КБ
ID:5641754

      Вече е без дренаж, чака следобед рехабилитатора за да стане на крака.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Браво! Честито шарнирче

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Изглежда добре Честито шарнирче! Стягай се следващите...

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Днес по обяд явно са разредили болкоуспокояващото лекарство, та имаше доста силни болки. След поредната доза-отново няма болка, но беше изтощена, и "ставането" се състоя само в изправяне и подпиране на проходилка.
            Но тя е мъжко момиче, преживяла е 6 операции, и сега ще се справи.
            Само трябва време да мине...

            Доц. Росманов днес е бил при нея, и е казал да забрави карането на кола в близките 6 месеца. Това няма да се отрази кой знае колко много, защото тя ще е в болнични през това време, но все пак си е вид ограничение.
            Ще леви в болницата до 12 ден, после махат конците и ще я изпишат.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Сега успявам да се включа отново, но се радвам, че нещата с Веси са минали успешно до момента.
              Адаш, ако имате нужда от някаква помощ, съм тук и знаеш - как да ме намериш.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Днес Веселка направи първите крачки след операцията. Вярно-само из стаята, но си е вървене.
                Надяваме се утре да я преместят в отделение за рехабилитация, и да започне да върви по-уверено.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Браво!
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Вече се храним сами:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00311 (Medium).JPG
Прегледи:1
Размер:174.0 КБ
ID:5642153

                    Заедно с рехабилитаторката направиха един тегел по коридора, вече не е толкова трудно...

                    Обаче неприятна изненада...
                    Отначало бяха казали цена от 2500 лева за ставата и още към 500 за разни консумативи. Колкото-толкова, няма как. Живяхме два месеца с тази мисъл, и бяхме посвикнали. Днес обаче и сервирали, че ставата не била 2500, а 3700. И, че онези 500 лева не били за консумативи, а за “избор на екип". Сякаш не са все едни и същи трима лекари...

                    А си мислех, че това е начин за дофинансиране на държавните болници, но явно и в частните е същото. Същото е и почти по всичко друго, освен, че сградата е нова(от гипскартон) и се чуват стенанията и шиковете на болните от другите стаи.
                    Същото такова неинформиране на пациента относно проведеното до момента лечение, както и липса на информация какво следва оттук нататък, абе почти без разлика, а си мислех, че ще е много по-различно...

                    Силно съм разочарован.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Kазвай колко не стигат.
                      Щом опира до пари, не е проблем а разход.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Не бе, то парите ги има, събрани са малко над 6000, въпроса е за отношението към пациентите. Пардон, клиентите.

                        Малко грешка-сумата не е 3700, а 3070, но грешката е на старшата сестра-тя толкова е казала тази сутрин.
                        Но онези 500 за “избор на екип“ си остават де, да бяха казали още в началото, че гледат на пациентите като на касичка...

                        Имаме новина-утре ще я изписват от отделението. Дадоха бележките за доплащане(за тях се намира кой да ги донесе, ама да кажат как е положението, какво следва, и изобщо всякаква друга информация-няма кой, ама нейсе), и утре ще разберем дали ще я оставят за рехабилитация, и какви документи ще трябват, абе ако не бях да попитам тази вечер-още щяхме да сме в неведение.
                        А ако не искат да я оставят-товаря я на колата и се прибираме.
                        Ама ще я оставят, кой бяга от още една пътека...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          ...въпроса е за отношението към пациентите. Пардон, клиентите.
                          Коле, радвай се че те бройкат за клиент, а не за пациент. Поинтересувай се откъде идват думичките. Пари се дават, на лечение човек не всеки път случва.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Коле. Аз така на един доктор, който беше дошъл да му свърша работа му казах, че при тях ние сме клиенти, а при мен ТЕ са пациенти. Та да не се обърка нещо де. Еми човека кимна разбиращо и рече "Зная, зная"!
                            Успех във възстановяването на Веси! Поздрави я!
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Здравейте вече и от мен!
                              Успяхте още веднъж да ме развълнувате със загрижеността, сплотеността и позитивността си към мен. Накарахте ме да се чувствам благословена, че съм част от вас и познавам някои реално други само виртуално.
                              Операцията мина успешно, сложена ми е най-добрата става по думите на лекарите, вече съм в отделението за рехабилитация, ходя с патериците, малко трудно се справям със ставането и лягането на леглото, но с времето и това ще стане по-лесно.
                              Вашите положителни мисли насочени към мен и присъствието на Колето неотлъчно до мен ми помогнаха да мина през всичко по-леко.

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Браво, Веси! Няма се даваш, нали сме от офроудът както казва една баровка!
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X