Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Днес преведох скромна сума но от сърце.
    Веси с теб сме.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Сега оправяме тазобедрената става, после едното коляно и т.н. докато всичко спре да скърца
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
        Сега оправяме тазобедрената става, после едното коляно и т.н. докато всичко спре да скърца
        Здравейте,
        да ставите ще се сменят поетапно като разстоянието между две операции може да е от три до шест месеца в зависимост от това как се възстановявам. Като доцент Росманов каза, че се практикува така тазобедрена става, след това колянна на същия крак, но засега при мен лявото коляно е сравнително добре, а ме предава дясната тазобедрена и тя е спешната към момента, след което дясно коляно и тогава ляво.
        В сметката ми вече има постъпили 480 лева от Георги Каменов Тодоров, Мирослав Богданов Бочев, Георги Цветанов Василев, Марияна Павлова Василева, Тодор Тодоров Караславов, Иван Стоянов Ганев и Досев.
        Благодаря ви, за пореден път успяхте да накарате да се появят сълзи в очите ми. Бъдете благословени!

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Пак ще помагаме! Само уточнете до кога е срока/че нещо не видях/, та да се мобилизират всички!
          Последно редактирано от tirex4x4; 09-05-15, 00:42.

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Първоначално публикуван от tirex4x4 Преглед на мнение
            Пак ще помагаме! Само уточнете до кога е срока/че нещо не видях/, та да се мобилизират всички!
            Здравейте!
            Да, не съм писала срок, защото засега поне няма спешност за смяна на ставата. Доколкото ми беше обяснено от доцента не е хубаво да изчаквам много \повече от 6 месеца\от смяната на едната става и другата, защото аз сега куцам със десния крак доста и можело да разхлабя изкуствената става от неправилната походка. Така че до тук са минали 3 месеца от смяната значи до три месеца трябва на направя следващата операция. Когато имам необходимата сума, ще се обадя, за да ми кажат дата за операцията.

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Кат' ще е тунинг - да е цялостен...
              Давайте сега да натамъним следващия шарнир, после мятаме полуоските...

              Коле, не се разсейвай а работи по раздвижването...
              Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                Кат' ще е тунинг - да е цялостен...
                Давайте сега да натамъним следващия шарнир, после мятаме полуоските...

                Коле, не се разсейвай а работи по раздвижването...
                ООООООООо за цялостен тунинг трябва доста, то силикон на едно-две места, екстеншъни, смяна на гардероба да науча кифленските чупки
                Това в кръга на шегата, а сега сериозно - когато ми видя снимките доцента предложи да сменим първо дясно коляно, че е доста изядено и там нямам повече от 30 градуса движение, но след като болките в дясна тазобедрена се усилиха и започвам все по трудно да ходя при натоварване се тръгна към дясна тазобедрена става, след това дясно коляно и тогава лявото. Добрата новина е, че вече повече от половината сума за тазобедрената става е налична, остава малко и съм готова за операцията.

                А Колето той надлежно се грижи за редовното раздвижване на ставата, ми кво да се прави милият си пада по железата и ги обгрижва най - редовно.

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Веси, ще помагаме, ще се случат нещата. Ти ако можеш напиши график как виждаш нещата във времето, за да имаме ориентация до коя дата какви суми са ти нужни.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Веси, ще помагаме, ще се случат нещата. Ти ако можеш напиши график как виждаш нещата във времето, за да имаме ориентация до коя дата какви суми са ти нужни.
                    Ами да напиша график ще е трудно, защото всичко зависи от възстановяването ми след всяка операция. Ето обаче как горе -долу би трябвало да вървят операциите:
                    - вече минаха три месеца от първата операция на лява тазобедрена става, възстановявам се добре и мога да се оперирам веднага когато имам сумата за доплащането, но не трябва да чакам повече от 6 месеца, защото има опасност от куцането да навредя на изкуствената става ако дълго време ходя с неправилна походка.
                    - след това като се възстановя и от нея, което може да трае от три до шест месеца следва операция на дясно коляно, след това ляво коляно.
                    Общо взето е това, но точни дати немога да напиша за момента, всичко зависи от моето възстановяване.
                    Сега ще се върна за 1-2 месеца на работа, защото съм малко недолюбвана\мои колежки се оплаквали в полицията, че колата ми им пречела паркирана на пътя пред центъра\ и само дебнат за какво да се хванат, за да ме уволнят и живот и здраве след 2 месеца ако съм събрала парите ще направя следващата операция.

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Добре, графика е почти ясен. Сега напиши липсващата сума за тази следващата операция, която трябва да се случи не по-късно от три месеца. И ни припомняй често, често банковата сметка, че вчера трябваше спешно да мина през банката, която ползвам, но нямах никакво време да ровя из форума за банковата сметка.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Здравейте.
                        Сумата, която не достига към момента за дясна тазобедрена става е около 1200 лева.
                        Номерът на банковата сметка е:
                        Веселка Кирова Маринова
                        IBAN BG70UBBS80024023654640
                        BIC UBBS BGSF
                        Обединена българска банка

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Току-що намалих леко липсващата сума и поне малко приближих датата на операцията.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Току-що намалих леко липсващата сума и поне малко приближих датата на операцията.

                            Да, с всеки изминал ден се приближаваме към крайната сума за операцията. Благодаря за преводите на Светослав Генчев и Борислав Первазов. Нека вложеното ви се преумножи стократно момчета.

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Здравейте,
                              пиша ви отново с прекрасни новини. Благодаря ви, че всичко тръгна оттук и ми дадохте смелост да мечтая за бъдеще за мен и моят малък син. Благодарение на вас имам вече една здрава става и за да направя нещо и аз за събирането на средствата за операциите, посетих три фирми и пуснах молба за помощ и вече имам подписан договор за дарение с фирма "Алкомет". За което дължа благодарност на Димитър Колев. Има постъпила и сума по сметката ми от Данаил Андреев. Със сумата от дарението и събраните по сметката ми средства вече имаме за дясна тазобедрена и една колянна става, така че с всеки изминал ден се приближаваме към крайната сума необходима за всички операции и последващи терапии. Хубавите новини не свършват дотук - в понеделник ще има и малко каре във вестник "Шуменска заря" със зов за помощ.
                              Благодаря на Митето и Данаил Андреев, нека изобилието присъства във вашите домове!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Чудесно! Прекрасни новини!
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X