Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Христо и неговия приют за сираци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

    Не съм изненадан от липсата на интерес. Темата вече не е модерна Не е модерна, но проблемите и нуждите на обитателите на приюта продължават да са същите.

    Коментар


    • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

      Ако не бях на 360 километра щях да дойда с теб(поне), ама...
      Па и парЕ нема...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
        Не съм изненадан от липсата на интерес. Темата вече не е модерна Не е модерна, но проблемите и нуждите на обитателите на приюта продължават да са същите.
        Честно казано - не помагаш на темата с ехидничене и ирония. Отделно че аз примерно я виждам за сефте сега в "какво ново", а от петък вечер насам съм цъквал "какво ново" няколко пъти. Възможно е нещо да се е сбъгясало и наистина да не е била видяна от много хора.
        Последно редактирано от Goblin; 15-11-15, 22:41.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

          Грешиш! Случва се!

          Коментар


          • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

            Не мисля че имаш право да държиш назидателен тон, само защото си помогнал на някого.
            Не вярвам да го правиш за показност.
            Просто кажи от какво имат нужда, откъде ще тръгнеш в събота и който може от нас ще се включи.

            Коментар


            • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

              Гошко, сега виждам темата. В събота мога да дойда за компания а и с каквото мога да помогна!
              През седмицата имам свободно време,ако трябвам за нещо се обади.
              Телефона ми е в подписа!
              ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
              ТЕЛ;0876228770

              Коментар


              • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                Мероприятието се отлага за следващата събота мммм 28.11? Тази събота няма да ги има повечето. Ще помагат някъде да изкарат нЕкой левец.
                @Кок4о1 - с писане не винаги се рабират нещата. Ни най-малко тонът ми е...както и да е! Свиркай ако имаш нещо за помощ.
                @Данаил Андреев - следващата събота ако си свободен да тръгнем към 10:30ч от ОМВ на Самоковско шосе и Околовръстен път?

                Коментар


                • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                  За сега не мога да обещая,като разбера ще пиша!
                  ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
                  ТЕЛ;0876228770

                  Коментар


                  • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                    Кажи от какво имат нужда и ще опитам да купя и донеса до където ми се простират възможностите. До самия приют надали ще имам време, но пък нищо не се знае.

                    Коментар


                    • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                      Какво и да е за хапване и независимо от количеството е добре дошло за тях Никола.

                      Коментар


                      • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                        Замразени пилешки бутчета 20-40 килограма става ли? В кашони по 10 кила примерно или консерви?

                        Коментар


                        • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                          Ехаааа, бутчетата! Има да пируват, че само боб и леща иначе. Има и къде да ги съхраняват.дано можеш и ти да дойдеш да видиш кое, как...

                          Коментар


                          • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                            А как ще ги опазите замразени до там? Повторното им замразяване не е много удачно.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                              Те няма да са се размразили до там Коле...Дай Боже това да е проблема!

                              Коментар


                              • От: Помощ за Христо и неговия приют за сираци

                                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                                А как ще ги опазите замразени до там? Повторното им замразяване не е много удачно.
                                В кашоните няма да се размразят за четири часа, ако са в багажника на колата и няма пряка слънчева светлина. Навън е студено, багажника ще е като хладилна чанта а и те самите излъчват достатъчно студ. Може малко да се отпуснат, ама и това е решимо с два пакета лед върху тях и покриване с одеало отгоре. Такова, за пикник.

                                Добре, от мен има 40 кила замразени пилешки бутчета.

                                Само кажи в колко и откъде тръгваш, че да ги донеса.

                                Не ми се кара до там, нали някъде около Търново се падаше?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X