Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Таргата

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за Таргата

    На шуменското състезание Тарагата е пострадал неприятно.
    Загубил е един пръст на дясната работна ръка, и в момента лекарите се борят да спасят втори.
    Той е частен механик, само осигуряващ се, и ще има нужда от сериозни средства за лечение и рехабилитация.
    Нуждае се финансова подкрепа.

    Банковата сметка е:
    IBAN-BG34FINV91501016052980 в лева
    BIC-FINVBGSF
    Венета Крумова Димитрова .

    Който иска директно по ЕКОНТ, до офис ЖП Гара Варна Венета Крумова Димитрова телефон 089 65 47 267

    Благодаря предварително на всички.

    Венета Крумова Димитрова е съпругата на Николай - targa
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-12-13, 08:29.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

  • #2
    От: Помощ за Таргата

    Пепи, уточнете със Злати и пишете тук към кой офис на Еконт във Варна да се пращат средствата до Венета.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за Таргата

      Дано се оправи колегата,ама нещо не разбрах?
      Щом е самоосигуряващ се /като мен впрочем/какво трябва да плаща?
      Операцията е по спешност,ако може да се реплантира пръста о.к.,за рехабилитация е рано да се говори,ще си взема болнични на колкото доходи се осигурява.
      Ако някой го рекетира да плаща нещо да си вземе едно направление и да идва в Раднево/аз ще му уредя и операция е рехабилитация/Ще плати само потребителска такса до 10 дни.
      Корупцията е двустранен процес -тоя който взема и тоя който предлага.
      Няма проблем да се помогне на човек в нужда,но аз лично искам да знам за какво да ги изпращам тия пари и дали е законно!!!
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за Таргата

        Докторе, тези пари са за ежедневните разходи които всеки един човек си има. Това сметки, това хляб, гориво за колата...
        Понеже таргата си вади парите буквално с ръцете си-докато се възстанови няма да може да ги ползва, респ. няма да има доходи, а семейството и къщата си искат тяхното.
        И понеже се уважаваме и се имаме за приятели-искаме да му помогнем.

        По негови думи засега никой нищо не му е искал за плаща под масата, тези пари са си за ежедневните разходи.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за Таргата

          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
          аз лично искам да знам за какво да ги изпращам тия пари и дали е законно!!!
          Колега, таргата сам си вади хляба. Понеже е пострадала РАБОТНАТА му ръка, няма да може да работи. Става дума за помощ. Никой не те задължава. С най-добри чувства- бъди здрав!
          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за Таргата

            Аз дадох. Човек работещ с ръцете си и загубил пръсти/част от пръсти няма как да му е лесно и няма как да са му излишни. След такава травма поне 2-3 месеца няма да може да работи въобще и поне още толкова няма да може да работи пълноценно. А сметките си вървят.
            Я вижте колко сме, всеки по малко да даде, ще помогнем много на един от нас.

            Тарга, оправяй се, не те познавам лично, но ти го пожелавам от сърце!
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за Таргата

              Доста от нас са писали в темата за Шумен,.Говоря от мое име а смятам ,че и другите колеги са съ гласни с мен;включваме се и ще помогнем.Успех Таргов.
              ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
              Г 230Е
              Г 500 0887 390 703

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за Таргата

                И аз изпратих, дано се оправи по-скоро
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за Таргата

                  Неприятна новина. Утре ще се включа и аз. Пожелавам на Ники бързо и максимално възстановяване.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за Таргата

                    Аз тези дни имам да правя едни трансфери и ще помогна с колкото мога..
                    Гадна ситуация, мамка му.. Нека който има възможност да помогне и дано не се случва на никой..
                    Тарга, пожелавам ти успех! Ти си пич, заслужаваш само хубаво!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за Таргата

                      До кой офис на Еконт, че така и не разбрахме къде да пращаме?
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за Таргата

                        Утре доктора ще прави ревизия на пръста,ако всичко е наред е добре.Ако операцията не е успешна ще отстранят и другия пръст.Като имам информация ще пиша.
                        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                        АСК Ален Мак

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ за Таргата

                          И аз ще се включа, дано да се оправи по бързо Таргата. Голям пич е, дано не пада духом!
                          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                          Коментар


                          • #14
                            От: Помощ за Таргата

                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            И аз ще се включа, дано да се оправи по бързо Таргата. Голям пич е, дано не пада духом!
                            Духом не е паднал.Цитат на Таргата:Ако ще става да става(пръста),ако не да го режат и да си ходя.
                            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                            АСК Ален Мак

                            Коментар


                            • #15
                              От: Помощ за Таргата

                              Това се казва характер!
                              А как е станал инцидента, дайте малко повече информация че не ми е удобно да му звъня сега, сигурно цял ден му звънят хора да го притесняват...
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X