Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за Таргата

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Помощ за Таргата

    Утре ще махат превръзката и ще кажат кога ще ме изписват. Нямам представа какво следва. Ще се консултирам. Благодаря.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #92
      От: Помощ за Таргата

      Поздрав Тарга, бързо възстановяване.
      Желание и възможност за подкрепа имам, но за съжаление мога да го направя само по PayPal.
      Ако трябва да бъда искрен: мога и по банков път, но предпочитам таксите да ги харчи нуждаещия се.
      Ако се измисли вариант, аз съм насреща.
      Със здраве

      п.п. Това с протезите го е казал някой наблюдател.Аз съм с четири такива / две живи и две не/, занаятчия съм /разбирай храня си семейството с ръцете си/ Впечатление ти прави първите месец два, после дори не се сещаш.
      Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
      Димитър Димов +ЧЧ7784854894

      Коментар


      • #93
        От: Помощ за Таргата

        Сигурен съм,че ще свикна. Благодаря за подкрепата.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #94
          От: Помощ за Таргата

          Мен ме изписаха на 4тия ден след операцията (ампутация) .Назначават превръзки през ден с йодасепт крем.
          Ако те инересува нещо с което мога да ти помогна тела ми е в подписа . Още не съм махнал бинтовете заради мръсотията на занаята ни.Преди щяхме да се запознаваме , тогава и двамата имахме здрави десни ръце. Сега ще видим как ще ги преплитаме като се видим ! Бързо възстановяване и отпиши работата за следващите 3-4 месеца (ако издържиш де)
          Uaz 469 2.4 D MB
          KTM 600 ROTAX
          Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
          Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

          Коментар


          • #95
            От: Помощ за Таргата

            Пичове,познавам няколко души със същите "дефекти" и мога да ви уверя, че това не им пречи да вършат доста прецизни дейности. Наистина е въпрос на свикване, но това по никой начин не ви прави инвалиди. С Иво не се познаваме, но този с буйното окосмяване е корава гад и не мисля че нещо ще го спре.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #96
              От: Помощ за Таргата

              Днеска ме изписаха, утре ще ходя да взема епикризата. Благодаря.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #97
                От: Помощ за Таргата

                Стискам палци Тарга!

                Коментар


                • #98
                  От: Помощ за Таргата

                  да му помогнем на човека с каквото можем включвам се и аз

                  Коментар


                  • #99
                    От: Помощ за Таргата

                    И от мен малко помощ за празниците, с пожелания за бързо оздравяване!
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • От: Помощ за Таргата

                      Сега разбирам за случилото се.
                      Тарга, съжалявам много. Не се познаваме лично (освен от скайп разговорите за водолазна екипировка преди доста години), Но бих си позволил да ти дам пример. То вярно, че на чужд гръб тоягите са малко, но ......
                      Докато учех в техникума за двигатели имах един даскал, който по рождение имаше проблеми с дясната ръка. Освен, че беше с по-малко пръсти, имаше два палеца.
                      Та същия този учител, освен даскал по практика беше и ЦАР на карбураторите. Имаше прецизността на часовникарите.
                      Тази история няма нищо общо с теб и едва ли ще стопли някой, но е ярък пример за Духа и Волята човешка.
                      Имаш скромна сума и от мен!
                      Оздравявай скоро!
                      Последно редактирано от Evgeni Enduro; 13-12-13, 13:56.
                      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                      А+
                      LZ1DRZ

                      Коментар


                      • От: Помощ за Таргата

                        Реши ли се въпросът с пейпал? Ако не, да измислям комбинации.

                        Коментар


                        • От: Помощ за Таргата

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Реши ли се въпросът с пейпал? Ако не, да измислям комбинации.
                          Хубаво е да се измисли и пейпал вариант. Иска ми се и аз да помогна.
                          Ясене, врианта с твоя пейпал е отработен, само кажи и ще направя превод към него.
                          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                          Коментар


                          • От: Помощ за Таргата

                            Ми айде и в моя - fraxinus.excelsior@gmail.com
                            Само пишете че са за targa, за да не стават грешки.

                            Коментар


                            • От: Помощ за Таргата

                              Готово, пуснах.
                              Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                              Коментар


                              • От: Помощ за Таргата

                                Първоначално публикуван от Evgeni Enduro Преглед на мнение
                                Сега разбирам за случилото се.
                                Тарга, съжалявам много. Не се познаваме лично (освен от скайп разговорите за водолазна екипировка преди доста години), Но бих си позволил да ти дам пример. То вярно, че на чужд гръб тоягите са малко, но ......
                                Докато учех в техникума за двигатели имах един даскал, който по рождение имаше проблеми с дясната ръка. Освен, че беше с по-малко пръсти, имаше два палеца.
                                Та същия този учител, освен даскал по практика беше и ЦАР на карбураторите. Имаше прецизността на часовникарите.
                                Тази история няма нищо общо с теб и едва ли ще стопли някой, но е ярък пример за Духа и Волята човешка.
                                Имаш скромна сума и от мен!
                                Оздравявай скоро!
                                И това ще мине, сигурен съм, а и лудоста ме крепи яко. Днес видях познат на който преди 3 месаца са му отрязали ръката поради лекарска грешка. Ужас. И в болницата се нагледах на всякакви неща. Лошото е, че няма да мога да бачкам известно време, но благодарение на Вас ще се справя. Благодаря.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X