Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

    Младо момиче на 28 години е със трети инсулт...постъпва два пъти в Шуменската болница където я позакрепват...но нищо повече не могат да направят...при третия инсулт я приемат във Нови Пазар...болницата е пред фалит.
    Момичето е дъщеря на наши бивши работници, добро и много трудолюбиво семейство но крайно бедно..бащата от няколко години също е болен, преживяват от пенсията му и от това което си произведат или поработят на надник за няколко дни.
    Отидох до болницата и говорих с лекаря каза че те не могат да помогнат..имало шансове но във София...оставих най нужните неща, памперси,храни, и малка сума.
    И първият подал ръка беше Доктор Емо(емануилис), прегледа всички документи и скенери...уреди да я приемат във Неврология на Александровска Болница на 04.02.2013г. пое да следи и помага при лечението...въпреки тежкото състояние.
    Момичето се казва Семра Ихлеман..от с.Сини Вир,община Нови Пазар.
    Молбата ми е, да се организира транспорт от селото на момичето, Сини Вир до София, най вероятно по нощите на 03.02.2013г. проблемът е че ние нямаме подходящ автомобил,километрите са доста и не е желателно да пътува седнала или полулегнала, за линейка не съм се интересувала... аз лично също поради заболяване, не мога да я придружа...но това може да направи съпругът ми, и майката, която ще е придружител в болницата.
    От общината са и направили разплащателна сметка в която ще преведат някаква еднократна помощ...която надали ще стигне за транспорта, а има и разходи за медикаменти които не се отпускат дори със намаление....Не зная за сега каква сума ще е необходима но надали ще е толкова голяма, че да не можем да я съберем
    Моля всеки който е съпричастен и е готов да помогне с каквото е по силите и възможностите да го направи...доказвали сте го толкова пъти, нека помогнем едно младо момиче да живее!
    Благодаря ви!
    0896639499 Добринка Накова (моля да ми звъните само при ясни предложения) или SMS
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

    А сега някой от заслужилите деятели на Форума, живеещ в София, да каже къде могат да се носят на ръка. С банкови сметки май не става, любимата Родина ще иска данъци да събира. Жената ги държи в ръката си парите ама ръката и е в Младост 2 а на другата ръка е виснала 2 годишната щерка. Някой да има път през Младост 2 да мине да ги вземе?

    Говорим за млад човек. И за хиляден форум. А да видим...
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #3
      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

      Следва да се обсъди възможност за санитарен транспорт, според мен.
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #4
        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
        Следва да се обсъди възможност за санитарен транспорт, според мен.
        Докторе, виж в раздела "обществен съвет". Кольо вече е намерил колко струва линейката на болницата да закара момичето до София. Ще трябва ли и доктор в линейката?

        А на тебе един ден искам да ти стисна ръката. Браво за това, което правиш за момичето!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

          Зависи от моментното състояние към 04 Февруари...
          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
          LZ1EMS

          Коментар


          • #6
            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

            Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
            Зависи от моментното състояние към 04 Февруари...
            Да приемем, че трябва доктор. Линейка вече има идея от къде да се намери. А доктор? Идеи някакви?
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #7
              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

              Ако трябва .. една кола от София може да тръгне с доктор от тук който да е в линейката. А колата да кара на връщане след линейката за всеки случай.
              Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
              A POS
              0885600200
              За момента пасажер

              Коментар


              • #8
                От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                Брат пиши ми ги и на мен,че излизам по работа.

                Кола ако трябва влизам с една дизелова 210,че и карач ако трябва ще се намери.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                  Добре, до тук има кола, автоматик, в София /за тоя дето ще я кара/, пари за нафта ще има в жабката, ще има и още малко за погамане по останалите сметки.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #10
                    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                    За кола също мога да помогна и ще си поема бензина. То 04.02 е понеделник така че ще се пътува нощно. Дето се вика няма да има нужда и от банковите сметки. Колата която кара доктор от тук директно може да плати и транспортните на линейката. Банковите сметки може после да се ползват евентуално за лечението ...

                    писали сме заедно .. :
                    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                    A POS
                    0885600200
                    За момента пасажер

                    Коментар


                    • #11
                      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                      Рационалната постановка е колегата да пътува в комплект с линейката, т.е. да е местен.
                      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                      LZ1EMS

                      Коментар


                      • #12
                        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                        Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
                        За кола също мога да помогна и ще си поема бензина. То 04.02 е понеделник така че ще се пътува нощно. Дето се вика няма да има нужда и от банковите сметки. Колата която кара доктор от тук директно може да плати и транспортните на линейката. Банковите сметки може после да се ползват евентуално за лечението ...

                        писали сме заедно .. :
                        Ония ... Дянков ли беше, няма ли да ви подгони за данъци, ако започнем да превеждаме по нечия банкова сметка? Аз, понеже съм противник на Дянковата идея, съм привърженик на кешовицата.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #13
                          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          Ония ... Дянков ли беше, няма ли да ви подгони за данъци, ако започнем да превеждаме по нечия банкова сметка? Аз, понеже съм противник на Дянковата идея, съм привърженик на кешовицата.
                          Съгласен съм.. но това трябва да се реши на по високо ниво ми се струва ... щото някой трябва да се грижи за кеша... а не всеки би се наел да е касичка.
                          Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                          A POS
                          0885600200
                          За момента пасажер

                          Коментар


                          • #14
                            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                            Дали ще е необходима линейка и лекар за транспорта може да се разбере след разговор с някой лекар от отделението, където е в момента. Ако състоянието на момичето е такова, че да се нуждае от лекарско присъствие при транспорта, то Александровска болница не е добър избор - няма интензивен сектор.
                            Дали аз лично мога да помогна - изпратете ми някак медицинската документация, налична до момента.
                            Телефона ми е 0887682173
                            Успех.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                              Докторе, да разбираме ли, че ти лично ще дойдеш да придружиш болната до София?

                              Тя Доби движи нещата с момичето, ама нали оттук ще ползваме линейка-да се знае кой и кога.

                              Все си мисля, че това трябва да е работа на болницата в която е прието момичето. И да не би да имат някакъв план за действие, а ние да се намесим въпреки тях.

                              Не знам...

                              Доби е "координатор" на операцията, тя да каже дали се чака само на нас. Да пита там новопазарските лекари, да им каже, че има едни хора дето могат и искат да помогнат, да не се сблъскаме и накрая да има недоволни.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X