Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Първоначално публикуван от MBHacko Преглед на мнение
    Здравейте,

    Ей сега се регистрирах във вашия форум
    Имам един въпрос : В София още ли събирате помощи за хората от с.Бисер на посеочения адрес на 1та страница ?
    Имам няколко одеала , чорапи и някой други неща / вещи които иска да даря.
    През седмицата съм зает , но Събота и Неделя съм свободен
    Тогава дали ще има някой на адреса ?

    Евала за това което правите
    Поздрави
    Добре дошъл! Спрели сме да събираме дрехи,одеала,чорапи....Задръж ги за сега,а при нужда ще пишем!Имаме стотици чували събрани,от които в момента няма нужда.

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
      Колеги,да напомня,че тази тема е за ЕКШЪН от наша страна.А кой, какво и кога казал...може да си пуснете нова темичка в раздел "Спам и всичко,което не е за останалите раздели"
      извинявайте, ако съм прозвучал като тролче - не исках да обиждам, нито да критикувам... - SORRY!

      конструктивно предложение: трябват ли им на хората печки за отопление? мога да предложа една стара с риотани и един радиатор. по репортажите показаха, че голяма част от засегнатите къщи са кирпичени и със сигурност просмукани от влага? мога да организирам (и да доставя в Пловдив) три или четири калорифера, каквито навремето са ползвали по оранжериите (стари, шумни, гълтат като лами, но греят като слънце), представлява ли интерес?
      представляват ли интерес и разни дребни домакински уреди: газови или ел-котлони, ютии и пр.?

      =) е.о.л.

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер



        Ако го има качен в друга тема моля да ме извините,НО РЕСПЕКТ.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
          Венци,ако сте посъбрали обувки(каквито и да е) може да ги метнете на там.В тези л***а дето газят дори и да ги ползват само няколко дена и после в кофата си е ОК!Ние ще сме там в Петък по обяд да монтираме перални.Може да се "съчетаем"
          Поздрав на пловдивската група!
          При мен има доста обувки и ботуши, може да ги вземете в петък.
          0899278323-0877500798

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Благодарности на колежката- Антоанета Димитрова-tontonella- ДАРИ- 60лв. При мен в пункта са!
            0899278323-0877500798

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Имам 10-тина чифта дамски боти с топъл хастар и естествена кожа. Нови са, но само N36.
              Работни престилки от тропикал /33% вълна/ също нови, също мога да посъбера 20-тина броя /има номерация/.
              Миналата седмица Цвета ми отказа. Сега как е положението? Да ги нося ли?
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Спрели сме със събирането на дрехи,одеала,обувки.САМО ако има налични(вече събрани), и посланието в по-горен пост беше САМО към Пловдив и то САМО ако имат път към селото.Нищо належащо. Няма недостиг на дрехи и обувки.
                П.П.Ще пътуваме от София малка групичка в Петък рано сутринта.От тук караме една пералня и битова химия(само).Там ше чакат още 2 перални(общо 3) Осигурено е помещение да монтираме пералните достъпно за всеки желаещ да ги ползва.Действията са координирани с жители на селото,с които сме в директен контакт.
                Последно редактирано от goshko-loshko; 15-02-12, 09:47. Причина: допълнение

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Колеги,има ли един желаещ от София с джипка (препоръчително е) за утре да направи един курс до с.Бисер? Целта е да мине през пункта в зона Б5 при Мето,да натовари битовата химия и каквото друго може и да поеме към селото.Аз и още двама съфорумци тръгваме към селото много рано сутринта с пералня и материали за монтаж.По пътя трябва да съберем още 3 перални(общо 4)които ще чакат в Любимец.Колегата с битовата химия може да тръгне и по-късно.Не е нужно да става в 5 сутринта.
                  П.П.Ще му помогнем за горивото.Бюджета за тази джипка е 100лв.
                  Последно редактирано от goshko-loshko; 16-02-12, 07:46.

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Все още търсим втора джипка за утре

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                      Все още търсим втора джипка за утре
                      Намери само жипка и тръгвам .

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Говорим да направим същото като с довара, но този път с Митсобиши. Пак ще караш ти Радо.

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Първоначално публикуван от fosean Преглед на мнение
                          Говорим да направим същото като с довара, но този път с Митсобиши. Пак ще караш ти Радо.
                          ОК на линия съм !

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Пералнята и перилните препарати от Варна са натоварени и утре ще са в селото .

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0036.jpg
Прегледи:1
Размер:85.1 КБ
ID:5347403


                            От магазина от който купих пералнята казаха , че този модел с два входящи маркуча които са вътре в барабана зедно с една "тетка" за монтажа и към мрежата . И препоръчаха след климатизирането в помещението ( да не ставало конденз) , да се пусне един празен цикъл за изчистване .
                            Последно редактирано от Stank; 16-02-12, 11:26.
                            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                            WJ 4.7

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Току що от фирма- Скантек- докараха 9 чувала с т. хартия и 5 кашона с препарати. Преди това някой е донесъл 3-чувала по 20кг. прах за пране, но мен ме е нямало и не знам кой ги е донесъл но: БЛАГОДАРЯ!
                              0899278323-0877500798

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Първоначално публикуван от MTTU Преглед на мнение
                                60 кила прах за пране ще предоставя от фирмата (3 чувала по 20).
                                Ето кой

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X