Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Гошку - кажи кви пари трябва да се додадат и да пускаме шапката..... Малко съм излинял покрай понеделника и четвъртъка и предстоящия ремонт на Панчаревото, ама ще се намерят някакви пари. Поне за тази кауза. Както е казал Арпостола -Левски - всеки трябва да даде лептата си в това общонародно дело - умния с ума, богатия с парите, бедния с труда ...
    Един вид давай Фози да даваме.....
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Майстора тези дни няма интернет, но вчера предложи стара пералня Татрамат, работила до преди два дни. Сега на нейно място има нова, а тази е в Младост на 6 етаж на площадката. Има възможност да се свали с асансьор, но за товаренето трябват хора, много е тежка. Ще свърши ли работа?

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Да! Гошко ще я вземе
        LZ1PER

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
          Майстора тези дни няма интернет, но вчера предложи стара пералня Татрамат, работила до преди два дни. Сега на нейно място има нова, а тази е в Младост на 6 етаж на площадката. Има възможност да се свали с асансьор, но за товаренето трябват хора, много е тежка. Ще свърши ли работа?
          Yes!Аз ше дойда да товарим.....

          П.П.Да напомня ако някой има път до/от Благоевград да метне една пералня до София

          Вече имаме три перални:
          1) от Явор Вромос точка Ком
          2) Сашо алдр
          3) Майстор

          За сега спираме търсенето на перални,а ако има нужда от още ще пишем.Събраните пари(250лв) ще използваме за битова химия,която ще занесем с пералните.
          Последно редактирано от goshko-loshko; 13-02-12, 22:28.

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            ОК, утре ще се чуя с майстора.
            Относно пералнята от Сашо /Благоевград/, нека се обади в Еконт и да се разбере с тях за да използва безплатната доставка. Само трябва да обясни защо ще е до София, а не до с. Бисер. Смятам, че ще разберат. Нали трябва преди петък да е доставена в София.

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Стягаме Панчаревото до петъка и с новото парно сме на линия:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0000151291-article2.jpg
Прегледи:1
Размер:41.5 КБ
ID:5347192
              Мобилна Спасителна Служба "Сдружение Офроуд" - http://www.mss-offroad.org/
              LZ1BGE / А+ / механик-водач MTTU Падзверо (Мк2, '94, LWB 2.8TD)

              Fortune favours the bold.

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Първоначално публикуван от MTTU Преглед на мнение
                Стягаме Панчаревото до петъка и с новото парно сме на линия:
                [ATTACH=CONFIG]418990[/ATTACH]
                Иначе паля примуса....в четвъртъка без парно ми измръзнаха копитата. Кво друг да се купи?
                Последно редактирано от Mad Dog; 13-02-12, 23:30.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                  Писал съм, но ето отново.

                  Помощите от Пловдивския регион ще се събират на адрес:
                  Пловдив, ул. Акад. П. Динеков 10 - намира се в Кючук Париж.
                  База на фирма VAV. http://maps.google.bg/maps/place?q=V...61033285621839
                  Телефони за връзка: 032 698778, факс 032 698668, мобилен 0887282959.

                  ПП. Време за комуникация и приемане на помощите от 9.00 до 16.00 часа.
                  да де - вчера към 11:00 бях там, в двора има няколко фирми, пазачът лющеше някъде семки... информация - нула. звъннах на посочения телефон, някаква мацка... да, шефа й... да, точно така... да, ще предаде да ми се обади, обаче били спряли събирането на дрехи, щото... (и пр.).

                  Венци, както разговаряхме вчера, имам предвид, че засегнатите хора (вероятно) се нуждаят и от други неща, освен дрехи? мога да предложа напр. за всяко семейство по една или две (качествени, огнеупорни...) кани - сигурно в студа имат нужда от чай? няма проблем, стига да няма злоупотреби от рода на "и още една за брат'чеда и... за каката у Столицата..." и пр.

                  необходим е само транспорт. утре (т.е. днес) искам да се чуя с познати, сигурно имат какво да дадат (за дрехите - разбрахме; но - закачалки? котлони? печки? може би, перални..)? как да се свържа с шефа на горепосочената служителка - да обсъдим? мога, разбира се, и сам да тръгна до някое от засегнатите села (от днес - УРА! - съм в отпуск), но не искам и да им досаждам на хората...

                  надявам се, Венци, да ме разбереш. и както говорихме, ке ти звъннем сряда, четвъртък.

                  =) е.о.л.

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    От достоверен източник разбрах че и държавата се включва в помощите.
                    На пострадалите ще и бъде пратен списък от които могат да си изберат.
                    В това число има перилни препарати.
                    Но кога ще пристигнат при тях ...........

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      имаш предвид тези триста и петдесет кинта (плюс "бонуса" за загинал член на семейството) или има някакво развитие по въпроса?..

                      =/ е.о.л.

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Колеги,да напомня,че тази тема е за ЕКШЪН от наша страна.А кой, какво и кога казал...може да си пуснете нова темичка в раздел "Спам и всичко,което не е за останалите раздели"

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Огромни благодарности на Цвета Влайкова и служителите от офиса на "Хепи" Варна за дарените 472 лв и няколко чувала с дрехи за пострадалите от с. Бисер .
                          ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                          WJ 4.7

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                            При Пловдивската група има вече събрани доста помощи и за да не звъним постоянно на кметицата, хората, които последно са комуникирали с нея, да ми пишат на ЛС или да се обадят на телефона в подписа, за да уточним кога да ги караме.
                            Венци,ако сте посъбрали обувки(каквито и да е) може да ги метнете на там.В тези л***а дето газят дори и да ги ползват само няколко дена и после в кофата си е ОК!Ние ще сме там в Петък по обяд да монтираме перални.Може да се "съчетаем"
                            Поздрав на пловдивската група!

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              60 кила прах за пране ще предоставя от фирмата (3 чувала по 20).
                              Мобилна Спасителна Служба "Сдружение Офроуд" - http://www.mss-offroad.org/
                              LZ1BGE / А+ / механик-водач MTTU Падзверо (Мк2, '94, LWB 2.8TD)

                              Fortune favours the bold.

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Здравейте,

                                Ей сега се регистрирах във вашия форум
                                Имам един въпрос : В София още ли събирате помощи за хората от с.Бисер на посеочения адрес на 1та страница ?
                                Имам няколко одеала , чорапи и някой други неща / вещи които иска да даря.
                                През седмицата съм зает , но Събота и Неделя съм свободен
                                Тогава дали ще има някой на адреса ?

                                Евала за това което правите
                                Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X