Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    И не прекалявайте с кафетата, защото трябва да се внимава с чувалите Спорна работа утре!

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Първоначално публикуван от desex Преглед на мнение
      Момчета, възхищавам се искрено на това, което правите! Върнахте ми вярата, че в тази страна има и разумни и човечни млади хора!
      Тъй като прочетох, че искате да окажете помощ при разчистването, споделям тази статия - обявили са телефон за връзка за желаещите да помагат при разчистването на селото. http://dnes.dir.bg/news/semeystvo-ud...-10509822?nt=4
      Това го видях, дайте да се организираме тези които имаме желание да отидем да помогнем с разчистването (за София става въпрос) и да помислим как да се комбинираме с транспорта до там.
      Утре ще звънна на посочения в статията телефон, за да кажат за кога им трябват хора и ще пиша.

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Браво на Вас!

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Ние тръгваме утре от София в 6:30 часа.Ще видим на място от каква помощ имат нужда хората от с. Бисер.Надявам се да можем да помогнем с труд за почистването на последствията от наводнението.

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            UP!

            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
            1.Говорих с кметицата на с.Бисер.....Имат нужда от ПЕРАЛНИ МАШИНИ ,перилни препарати и всякаква битова химия!За разлика от печките,пералните могат да се инсталират на ОБЩЕСТВЕНО място(кафе,кметство,училище...)където всички ще могат да я ползват.Пералните може да не са нови,но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО работещи.Ако някой има ненужна,но работеща също е добре дошла!Много ви моля да се уверите,че са работещи.Да не се получи "ама тя си работеше последния път!"...една ненужна и трудоемка хамалогия на скрап!

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Аз ще поразпитам за машина. А препарати ако купя, къде най-близо мога да ги предам. Гледам няма нищо организирано за Северозападна България. Ако греша, поправете ме. Бих искал и с гориво да помогна.

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Първоначално публикуван от cecko_79 Преглед на мнение
                Аз ще поразпитам за машина. А препарати ако купя, къде най-близо мога да ги предам. Гледам няма нищо организирано за Северозападна България. Ако греша, поправете ме. Бих искал и с гориво да помогна.
                Добре е да напишете от къде сте!
                Ако вие нямате възможност да ги доставите от вашият град до най-близкия пункт, ще помолим, някой който пътува да ги вземе от вас и достави, където му е на път.
                Последно редактирано от Peppy; 14-02-12, 07:59.
                LZ1PER

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Здравейте. Искрено се трогнах, че в България има хора като вас, толкова надъхани да помагат . Продължавайте в същия дух и се надявам да предадете този хъс на повече хора.
                  Аз днес се чух с meto и имам питане. Имам желание да организирам колкото мога приятели да съберем пари и да купим перилни и почистващи препарати. Според цитата на кметицата на с.Бисер имали нужда от това в момента. Разбрах, че нямат нужда от повече дрехи. Но освен от прахове и битова химия, какво друго би било полезно и ако успея да събера някакво количество през уикенда проблем ли е да ги докарам понед, вторник в Сф. Ние сме от Перник.

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    От Бяла Слатина съм. Предполагам София е най-близкият пункт.

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Първоначално публикуван от mikulka Преглед на мнение
                      Здравейте. Искрено се трогнах, че в България има хора като вас, толкова надъхани да помагат . Продължавайте в същия дух и се надявам да предадете този хъс на повече хора.
                      Аз днес се чух с meto и имам питане. Имам желание да организирам колкото мога приятели да съберем пари и да купим перилни и почистващи препарати. Според цитата на кметицата на с.Бисер имали нужда от това в момента. Разбрах, че нямат нужда от повече дрехи. Но освен от прахове и битова химия, какво друго би било полезно и ако успея да събера някакво количество през уикенда проблем ли е да ги докарам понед, вторник в Сф. Ние сме от Перник.
                      Най-важното Гошко го е написал, трябват перални машни и битова химия. Другото от което имат нужда са дърва за огрев. С оглед разстоянието и спецификата /трябва задължително камион/, транспорта е нерентабилен.

                      Първоначално публикуван от cecko_79 Преглед на мнение
                      От Бяла Слатина съм. Предполагам София е най-близкият пункт.
                      Уточнете какво правите и пишете тук. Ще намерим начин и вашата помощ да стигне до нуждаещите се.
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Имам работеща пералня машина, мога да я пусна с куриер до селото или на някой близко да селото или дайте идея как да я транспортираме.

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Имам работеща пералня машина, мога да я пусна с куриер до селото или на някой близко да селото или дайте идея как да я транспортираме.
                          По Еконт направо нали и те помагат с транспорта.Адресирай до кметството или се свържи с направо с кметицата да ти даде някакъв адрес?
                          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                          "Mud Angels" Stara Zagora

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Имам работеща пералня машина, мога да я пусна с куриер до селото или на някой близко да селото или дайте идея как да я транспортираме.
                            Яворе,Еконт не е лоша идея,но да е до някой от пунктовете.Естествено по възможност да не излезне златен транспорта.Идеята е да отидем група хора до селото с няколко(колкото съберем) перални и материали за монтаж,като предварително е уточнено мястото за монтаж(кметицата действа по въпроса).Ако тръгнем от София,в товарната част на пикапа се събират поне 3 перални+ необходимото за монтаж.В кабината 3-ма човека,които са достатъчни за хамалогия,монтаж и т.н...В каквото и да е друго возило също се събира пералня,но една,а не 3.Та мисълта ми е да няма излишно разточителство на средства.Често пътуват хора от Бургас до Ст.Загора,Пловдив,София....някой би могъл да я вземе от теб и достави до един от пунктовете.
                            Колеги и съмишленици,ако някой пътува тези дни и има възможност да качи пералнята да звънне на Явор.Телефона е в подписа му.

                            П.П.Имаме време.Нужни са няколко дни да се уточнят подходящите места за целта в селото.

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Цитат от сайта на Еконт:
                              За да подкрепим пострадалите българи, станали жертва на ужасното бедствие в с. Бисер, до края на февруари ще транспортираме за наша сметка всички пратки, които съдържат помощи за тях.

                              Препоръчваме изпращаните дрехи и вещи да бъдат адресирани до открития пункт на Дирекция „Социално подпомагане“ в град Харманли, ул. Иван Вазов 46А, тел. 0373 82501.
                              Това май не ни върши работа...

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Според мен пък - върши. има телефон, там щи си признаят всичко.
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X