Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Първоначално публикуван от Gancho1 Преглед на мнение
    Аз съм на линия утре за София със бус за прехвърляне на събраните помощи.
    0889 22 46 18
    Добре,записвам си телефона ти и щом имам яснота кога и къде ще се карат ще те потърся! Мерси!
    0899278323-0877500798

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Колеги, време е да намалим оборотите. Ако помощта ни продължи в същите темпове, може да се окаже неефективна. Моля, вижте тази статия http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=139057
      Последно редактирано от Веско; 09-02-12, 20:25.
      www.offnews.bg

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Към колко е прехвърлянето утре? Да спираме ли да събираме дрехи и да кажем на всички, че имаме нужда от други продукти - обувки, шапки, чорапи, лекарства ?
        Имам още 2 чувала в Лозен, мога да ги докарам утре и да помогна с прехвърлянето на чувалите от Зона Б5 на новото място.

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Димитровградската група току-що се прибра.Софийската останаха да хапнат и да поемат въздух на Свиленград и тръгват.Всичко мина нормално.
          Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Колеги най-размумно засега е да се спре със събирането на каквото и да е било. Цял ден бяхме там и цялото село е заровено от помощи. В момента имат абсолютно всичко.Проблема там е,че няма добра организация за раздаване на помощите.Имат и дрехи, храни и всичко необходимо. За това свалихме само една част от товара, а останалата закарахме във Свиленград. Утре ще има събиране на цялото село,след което ще стане ясно имат ли нужда от нещо и какво е то. Най-лошото е, че голяма част от най-засегнатите, изобщо не са в селото и са трудни за откриване. Лудницата е пълна.
            Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Първоначално публикуван от A--Viper Преглед на мнение
              Към колко е прехвърлянето утре? Да спираме ли да събираме дрехи и да кажем на всички, че имаме нужда от други продукти - обувки, шапки, чорапи, лекарства ?
              Имам още 2 чувала в Лозен, мога да ги докарам утре и да помогна с прехвърлянето на чувалите от Зона Б5 на новото място.
              Прехвълянето утре ще бъде, когато колегата Гошко лошко се наспи и ми се обади, защото днес е с групата която пътува до с.Бисер. При него ще се прехвърлят готовите чували.Ти докарай твойте при нас, към обяд.Да спирайте всякакво събиране.
              0899278323-0877500798

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Oбади се Кметски Наместник от селце в Димитровградския регион,каза че са подготвили и те дрешки,но са зле с транспорта,остави си номера,ако нашите слизат към Бисер,да драснат на лично да им дам номера,не се отдалечава от пътя много,или да му кажа да ги остави като фонд до поискване....
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                  Oбади се Кметски Наместник от селце в Димитровградския регион,каза че са подготвили и те дрешки,но са зле с транспорта,остави си номера,ако нашите слизат към Бисер,да драснат на лично да им дам номера,не се отдалечава от пътя много,или да му кажа да ги остави като фонд до поискване....
                  Ще ходим в неделя, за да помагаме в разчистването. Тогава ще можем да вземем дрехите.
                  0878 706 714

                  WWW.OFFROADMASHINI.COM

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Ясно , спираме . Утре ще е последния ден в които ще приема дрехи и само от хора с които сме комуникирали от няколко дена . Кога можем да имаме информация за селата Родопи, Иваново и Лешниково . Кметицата на с.Бисер нали е разбран човек , нека да предостави телефони или информация от кметовете на другите села , имат ли нужди и от какво?
                    Ако нямат и трябва да се съхраняват помощите и аз ще помоля за съдеиствие от колеги които могат да осигурят сигурен склад за дрехите .
                    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                    WJ 4.7

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Колеги внимавайте на стария път между Любимец и Свиленград има скъсан мост с 5м отвесна дупка, почти не е обазначено.Непосредствено преди дупката има храсти. Ние щяхме да направим белята, разминахме се замалко.Успяхме да прескочим двете импровизирани обозначения и спряхме на метър от пропастта.Пътят не е проходим,карайте по новия околовръстен път за Свиленград.Входовете към града и там са заляти и отнесени,така че входът, който е на пътя за Капитан Андреево.
                      Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Колеги, в Бургас акцията тече с пълна пара.Днес успях да събера два пълни до горе буса, утре продължавам с посещенията на адреси.
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Преди малко в Ст. Загора се зароди идея в неделя 12.02. да отидем и да помогнем на местните от с. Бисер , мисля че и в София има същата идея. Хората вече имат всичко необходимо за оцеляване , но ако им помогнем с жива сила ще е добре. Ние сме най близо до района на бедствието и ни е по лесно (ифтино). Утре и в Събота ще организираме хората които искат да се включат. Намерих две фирми които ще помогнат с лопати , утре ще мина да ги взема.
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                            Колеги, в Бургас акцията тече с пълна пара. Днес успях да събера два пълни до горе буса, утре продължавам с посещенията на адреси.
                            Ванка, складирайте всичко някъде поне за месец. Не обръщайте внимание на отказите на оторизираните власти. Докато не мине снеготопенето трябва да сме готови за скок.
                            Не го искаме, обаче разумът ни показва, че много е верояно да се наложи скоро.
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Имам прах за пране (2 на прах 3кг и няколко течни Ариел 3 л.за цветно и бяло) Бих ги дарила,имат ли нужда?Предполагам да,но как ще се доставят,разбрах,че спирате акцията с дрехите.

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Първоначално публикуван от nadi666 Преглед на мнение
                                Имам прах за пране (2 на прах 3кг и няколко течни Ариел 3 л.за цветно и бяло) Бих ги дарила,имат ли нужда?Предполагам да,но как ще се доставят,разбрах,че спирате акцията с дрехите.
                                ако си от София ги донеси при мен в зоната,утре чакам един човек да донесе 5-6 туби с течен сапун.
                                0899278323-0877500798

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X