Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да разширим ли идеята "чешми"?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да разширим ли идеята "чешми"?

    Петя, много моля повече да не се вживявате в ролята на адвокат на dag, може и да си имате причина или каквито си желаете отношения, но това нито ме интересува, нито ви поставя в ролята на негов говорител.

    Интересно ако не беше получил БАН, колко още години щеше да чака, за да разбере че по обявената идея има само събрани пари и нищо свършено... И кой точно и за какво му е пречел междувременно...? Хайде стига сме играли на детска градина.

    А вас предупреждавам че следващо подобно "адвокатстване" и развиване на интриги ще ви донесе персонално наказание!
    Последно редактирано от Венцислав Петров; 07-11-09, 18:20.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #17
      До: Да разширим ли идеята "чешми"?

      Тц тц тц. Гузен негонен бяга. Няма лошо. Виж - да се изкарва "гонен негузен бяга" - това си е местен специалитет явно

      Петя, явно си останала с грешното впечатление че задавам въпрос и чакам отговор. Тц. Както писах и там - просто констатирам интересната хронология на събитията. Мра за интересни хронологии. Хоби.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #18
        До: Да разширим ли идеята "чешми"?

        Добре, аз нито го знам Даг, нито доста от другите. Темата ми е интересна. Бих участвал в подобно мероприятие. Основно с труд. Защо искате да се откажа?
        П.С. А за какво е в банята?

        Коментар


        • #19
          До: Да разширим ли идеята "чешми"?

          Преди няколко месеца (някъде през пролетта или лятото на тази година), dag спомена в някакава тема за тези пари.

          Коментарът му по памет беше, че винаги има в себе си горе-долу такава сума и не му представлява проблем да я върне/възстанови.

          Коментар


          • #20
            До: Да разширим ли идеята "чешми"?

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Добре, аз нито го знам Даг, нито доста от другите. Темата ми е интересна. Бих участвал в подобно мероприятие. Основно с труд. Защо искате да се откажа?
            П.С. А за какво е в банята?
            Ако някой има желание, може спокойно да направи план, да го представи и ако получи одобрение от Общественият съвет да се почне с реализация... Но ще се иска реална работа и точна отчетност...
            VPetrov.photography

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X