Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
    Ааааа, пропускаш 3 големи и 1 малък шоколад и 3 вафли боровец
    И едно нес кафе с три захарчета, колата споменахме ли я?
    LZ1PPR, 0 (Rh+)
    Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
    За мен: https://goo.gl/8SebdR

    Коментар


    • #32
      От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      русенското варено си струва всяка капка кръв.
      Дано са ви дали някакво валидно. На мен ми дадоха от най-калпазанския модел, дето не всичките дворни котки при мене са склонни да го ядат. Едвам съм им пробутал първата консерва за цяла седмица.

      davc не видяхте ли там? Той не беше решил дали е болен, може до сутринта да му се е изяснило.

      Коментар


      • #33
        От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Дано са ви дали някакво валидно.
        На мен ми дадоха три консерви явно съм с връзки
        LZ1WDX

        Коментар


        • #34
          От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

          Viktor Dimitrov.pdf
          Най-накрая и аз успях да се класирам. Служителите в центъра много ми се зарадваха и благодариха за човещината, която проявяват колегите от форума.
          BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
          HONDA XR 600
          +359888311113; +359882208033
          0+

          Коментар


          • #35
            От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

            Първоначално публикуван от vdimitrov Преглед на мнение
            [ATTACH]381358[/ATTACH]
            Най-накрая и аз успях да се класирам. Служителите в центъра много ми се зарадваха и благодариха за човещината, която проявяват колегите от форума.
            Напиши на бележката "Безвъзмездно, за Офроуд-България" и пак я сканирай. Иначе - бива.

            Коментар


            • #36
              От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

              Няма нужда, и така е ОК, щом е от ВМА.
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #37
                От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

                Ама то не беше напълно безвъзмездно, хората ми дадоха шоколади, сокчета, русенско, кола, кафе...
                Прикачени файлове
                BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
                HONDA XR 600
                +359888311113; +359882208033
                0+

                Коментар


                • #38
                  От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

                  То не е плащане. Това са средства за подготовка за следващото кръводаряване.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

                    Един съвет от мен
                    Питат ли ви , дали сте припадали някога , казвайте НЕ , че на мен не ми позволиха да дам кръв и ме изгониха , нищо че съм дарявал над 10 пъти ....
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #40
                      От: Акция за кръводаряване от OFFRoad-Bulgaria.com на 25 октомври 2011 (вторник)

                      На седми ходих да дам кръв във ВМА и не ми дадоха бележка.Стигнах до паркинга и се сетих за нея.Върнах се и след като си поисках ми дадоха.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X