Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да изградим Параклис

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да изградим Параклис

    Заслужаваше си всичко. Идеята и желанието да се изгради параклис са страхотни. Наско заслужава адмирации. Заслужаваше си всяка малка или голяма помощ, дадена от много хора. Списъкът, който попът изчете, беше дълъг. Заслужаваше си двугодишните усилия на основните хора, осъществили това чудесно начинание.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0409.jpg
Прегледи:1
Размер:48.7 КБ
ID:5517566

    Хижа Пашалийца е много хубаво място. Параклисът е чудно хубав и добавя много чувство на това прекрасно място.


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0444.jpg
Прегледи:1
Размер:123.6 КБ
ID:5517568



    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0470.jpg
Прегледи:1
Размер:122.4 КБ
ID:5517571



    Ще запомня събитието с много чувства - приятелство, съпричастност, духовност, грижа и ... нежност.



    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0474.jpg
Прегледи:1
Размер:49.3 КБ
ID:5517567
    Прикачени файлове
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • От: Да изградим Параклис

      Браво Андрей! Много хубав разказ и умение да пресъздадеш настроението!....Параклисът стана много хубав, различен, уютен....Тепърва предстои още работа по него. Не успяхме за откриването да се справим с направата на чешмичката и камбанарията. По план догодина трябва и да се зографиса....

      Коментар


      • От: Да изградим Параклис

        А защо няма снимки от вътрешността на параклиса?
        Иначе - поклон за труда и мерака!
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • От: Да изградим Параклис

          Знайте,че Наско,който изнесе основния товар на това благородно дело,ще има нужда от още помощ!
          Остават доста като обем довършителни работи!
          Аз съм толерантен!

          Коментар


          • От: Да изградим Параклис

            Благодаря на Наско за личната покана за освещаването и извинения, че не успяхме да дойдем!

            Предполагам, че сметката за събиране на средства е още активна, моля все пак за потвърждение дали това е сметката и има ли още нужда от финансова подкрепа.

            BIC:STSABGSF
            Сметка номер-0000000019310778
            IBAN-BG04STSA93000019310778
            Кл.номер-00000000008533434
            Атанас Христов Брънзалов

            Мерси на колегите за снимковия материал, радвам се от сърце на постигнатото!
            Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
            Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

            Коментар


            • От: Да изградим Параклис

              Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
              А защо няма снимки от вътрешността на параклиса? ....
              Ето няколко.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Да изградим Параклис

                Здравей Жулиета!Съжалявам че не можахте да дойдете за откриването.
                Сметката още е активна.
                Поздрави!
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • От: Да изградим Параклис

                  Благодаря още веднъж на всички и на форума за помощта.
                  Бъдете живи и здрави!
                  Със себе си съм имал повече проблеми,
                  отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                  Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                  Коментар


                  • От: Да изградим Параклис

                    имали още какво да се прави
                    Поздрави

                    Коментар


                    • От: Да изградим Параклис

                      Мдааааам, има Чешмата, камбанарията....да се зографиса отвън.....Но ще изчакаме до пролета.
                      Нашия колега Сашо (NOTY) дари много хубава икона на Св. Йоан Кръстител. Иконата е у мен, и при първа възможност ще я занеса в параклиса.

                      Коментар


                      • От: Да изградим Параклис

                        Колега имам една икона дърворезба ,която бих искал да даря за параклиса къде да я пратя? Ако приемате такива икони....
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • От: Да изградим Параклис

                          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                          Колега имам една икона дърворезба ,която бих искал да даря за параклиса къде да я пратя? Ако приемате такива икони....
                          Колега, имаш ЛС

                          Коментар


                          • От: Да изградим Параклис

                            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                            Колега имам една икона дърворезба ,която бих искал да даря за параклиса къде да я пратя? Ако приемате такива икони....
                            Иконата е вече при мен. При първа възможност ще я занеса и поставя в Параклиса БЛАГОДАРЯ колега!

                            Коментар


                            • От: Да изградим Параклис

                              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                              Иконата е вече при мен. При първа възможност ще я занеса и поставя в Параклиса БЛАГОДАРЯ колега!
                              Няма защо С удоволствие ще посетя параклиса ако съм в района
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • От: Да изградим Параклис

                                Някои колега от София ще се качва ли до Параклиса след 20-ти декември?

                                По повод раждането на второто ни дете(момче-Васил) със съпругата ми решихме да дарим една икона на Параклиса, която в момента се изработва в София и ще е готова до 20-ти ,та затова питам да не се занимавам с куриери.Ако има нека ми се обади Боян 0988 810 654.
                                . LRE Bulgaria.
                                RRC SE V8 91г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X