Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за чешма

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за чешма

    Тази публикация е предложение за въстановяване на чешма съгласно темата с автор (GAD) Да съградим чешма!!!!

    Чешмата която бе предложена от vladi333 като първи обект и което предложение подкрепям я огледах и снимах за да добиете представа за нея и района около нея.

    И така даденостите. Чешмата се намира на кръстовище от четири пътеки. Хоризонталната пътека тръгва от Симеоново и върви до Драгалевци. По пътеката определено минават много хора и то постоянно.

    Чешмата в момента е в окаяно положение, тече само ако е валяло ден два преди това. Т.е. водохващането и не е направено както трябва. Вода точно там има достатъчно и няма проблем с намирането на достатъчно за чешмата. Като цяло чешмата е в окаяно положение, разнебитена и без никакъв външен вид. Срещу нея има нещо като масичка с няколко пейки но лошо направени и още по-лошо поддържани. (всъщност не поддържани)

    Ето снимките:






























    Трака на пътя по-който може да премине ATV (според мен) го прилагам. На него с двата червени триъгълници съм обозначил едно срутване което остава достатъчно място за минаване с ATV-то но е повод за внимание и един дървен мост който смятам че ще издържи без проблем ATV но също е повод за внимание.

    Чешмата я има като точка на картата но все пак прилагам взета от мен точка с по-голяма точност.

    Предлагам ако всички останали и GAD подкрепят идеята да се захващаме веднага след ВеликДен с оглед в разширен състав и изготвяне на проект с разпределение на задълженията...
    Прикачени файлове
    VPetrov.photography

  • #2
    Re: Предложение за чешма

    Аз, като гласувал в предишната тема, подкрепям стартирането да стане след(10.04) Велик Ден.

    Коментар


    • #3
      Re: Предложение за чешма

      Аз също съм ЗА и ще помогна с каквото мога.
      LZ1RED

      Коментар


      • #4
        Re: Предложение за чешма

        Дайте да започнем от някъде и докато дискутираме само си губим времето идеята е добра и да я превърнем в реалност ПАРИ виртуални има ще ги направим реални и да действаме
        Решаваме къде ще бъде ПЪРВАТА чешма и да я почваме
        Втората АЗ ще ви кажа къде еРазбира се със съгласието на всички

        Коментар


        • #5
          Re: Предложение за чешма

          Ами, да почваме!!!!

          А аз, в другата тема, ще кача снимки на обектите,
          за които обещах.

          Май, трябва да се събират "реалните" пари вече!!!
          Как ще ви е по-удобно, ще откриваме ли сметка,
          или ще се предават на ръка и с запис???!!!

          Тая чешма е мнооого грозна,
          освен водохващането, трябва и да поразкрасим малко,
          щото да се афишираме с тая грозотия не върви!!!
          Ako има художници и архитекти,
          не е лошо да се включат с проекти???!!!!

          Коментар


          • #6
            Re: Предложение за чешма

            Аз останах с впечатление, че на повечето колеги варианта - сметка много не им харесва, въпреки че според мен е по-удачен. Следователно за да не изпадаме в нова и излишна дискусия предлагам - кой както иска.

            Коментар


            • #7
              Re: Предложение за чешма

              Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
              Аз останах с впечатление, че на повечето колеги варианта - сметка много не им харесва, въпреки че според мен е по-удачен. Следователно за да не изпадаме в нова и излишна дискусия предлагам - кой както иска.
              И според мен е добре да ги има и двата варианта на плащане, и да не се губи време с излишни мнение за и против едното или другото. На кой както му е удобно така да плати. Да се открие една сметка(колегата е обещал да съдейства, ще стане максимално лесно). И да се открие една (или повече) "каса" за кеш пари.
              За седмица-две да съберем всички пари и да действаме.

              Коментар


              • #8
                Re: Предложение за чешма

                Вижте колеги,
                и да не се открие сега сметка, на по-късен етап, ще се направи,
                защото това са "общи" пари и аз няма да се правя на банка,
                а и не е редно, да стоят в някой!
                Нека набирането на фонда става на ръка, или с записи,
                или по друг начин, както ви е удобно,
                но после сметка трябва да има, за да има и контол
                и прозрачност.
                А и всичките пари няма да инвестираме в един обект...???!!!

                Коментар


                • #9
                  Re: Предложение за чешма

                  Ние сме ОК,знаете мнението ни относно чешмата,за АТВ няма грижи.Минавали сме оттам 100 пъти......ще има работно АТВ с ремарке.Дайте само тухли и цимент
                  IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Предложение за чешма

                    Щом до момента няма никой против и най вече GAD е за то още в понеделник предлагам оглед на място и правене на конкретен план. Моля който ще идва в понеделник да каже ако се съберем по-голяма група може и барбекю да си направим...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Предложение за чешма

                      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                      Щом до момента няма никой против и най вече GAD е за то още в понеделник предлагам оглед на място и правене на конкретен план. Моля който ще идва в понеделник да каже ако се съберем по-голяма група може и барбекю да си направим...
                      Aз, ще потвърдя присъствието си в петък!

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Предложение за чешма

                        Ние сме на състезания.......уточнете се и ще направим връзка next week....Весели празници на всички
                        IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Предложение за чешма

                          Лек пример, дано не се сърдите...
                          Преди два дни - събрание на ловната дружинка, дневен ред, ала-бала, едно от решенията - възстановяване на чешма в района..
                          Решението е прието, очаква се да се включат всички.
                          Обаче на събранието сме една шепа хора, в списъка на дружинката има митничари, бизнесмени и т.н., къде ще ги търсиш..
                          Става един дърт ловец и заявява - "тия паразити или ще дойдат или ще им ...", след което цялата дружинка взима решение да разпрати писма с ултимативен текст!
                          Слава богу аз се отървах благодарение на присъствието си и ще бъда активен участник, обаче покрай софийското си жителство ме гледаха като представител на "паразитите", незнам защо...

                          Та мисълта ми беше - дата и събиране на потвърждение за участие, другото е виртуален балет!

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Предложение за чешма

                            Понеделник, до късния следобяд, съм си освободил времето за начинанието.
                            Така че, аз съм + !

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Предложение за чешма

                              Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                              Aз, ще потвърдя присъствието си в петък!
                              Аз ще съм по провинцията, но ще се опитам до неделя вечер да се върна.
                              Ще пусна ЛС на модератора GAD, за да обменя мобилни телефони (т.к. не познавам никого "на живо" от групата) и да прозвъня тогава за потвърждение и присъствие или невъзвожност за такова.
                              Mitsubishi L200 DobbleCab

                              KTM XC 450 RW 2009
                              KTM 350 SX 2011

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X