Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Залесяване и посаждане на дръвчета...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Залесяване и посаждане на дръвчета...

    То е малко рано , но !

    Имам идеята ранна пролет да се съберем нейде ... и да " боцнем " по едно дръвче / може и повече / на калпак от Жипкажиите / Друмари , и т.п. / ей тъй за собствено удоволствие .

    Без преса и прочее ...

  • #2
    Нищо не разбирам от тая работа, ама май се прави през февруари - март. И ще е хубаво да е на някое гадно стръмно място, дето иначе ще тръгне свлачище. В мойта кабина могат да се натоварят много дръвчета, аз нали кажи го нямам седалки.

    Коментар


    • #3
      То като му дойде времето ще напиша нещо ...
      За тази работа ще се разберем с Венци кога , къде ...
      Но се радвам , че не съм сам

      Коментар


      • #4
        А бе май трябва да търсим някой горски, или по-просто - експерт по залесителните мероприятия Че вместо хубаво да не направим някоя глупост. Че и да научим на глупости децата((

        Коментар


        • #5
          Аз съм За
          Но също нищо не разбирам, така че свирнете ще се опитам да помогна.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Стефан
            А бе май трябва да търсим някой горски, или по-просто - експерт по залесителните мероприятия Че вместо хубаво да не направим някоя глупост. Че и да научим на глупости децата((
            аз съм завършил Лесотехническия у-тет...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Бе глей сега, и аз се сетих че малко разбирам Измъкнах лопатата от багажника, и веднага се сетих за кой край се хваща, направо ми лепне. Много съм светнат, обаче ти си назначен за Главен!
              Мисля че гласуването е протекло правилно и демократично, и вечер ЦИК не работи!
              Брата на Лопатата каза!

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Стефан
                Бе глей сега, и аз се сетих че малко разбирам Измъкнах лопатата от багажника, и веднага се сетих за кой край се хваща, направо ми лепне. Много съм светнат, обаче ти си назначен за Главен!
                Мисля че гласуването е протекло правилно и демократично, и вечер ЦИК не работи!
                Брата на Лопатата каза!
                Брата на Кирката и той каза.

                Назначаваме LJ73 за главен залесител в offroad дружинката.

                Коментар


                • #9
                  Назначаваме LJ73 за главен залесител в offroad дружинката.
                  И аз гласувам за главния залесител или казано по нашенски:
                  Директор дирекция гори и джунгли...

                  А сега сериозно: Много ще се радвам ако LJ73 вземе присърце темата и даде малко теория и практически напътствия...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    Ми давай тогава картата на застрашените територии, и да избираме...

                    Коментар


                    • #11
                      Грабвайте лопатите - някой се изкряска ...

                      LJ73 ние всички очакваме тебе

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Стефан
                        Нищо не разбирам от тая работа, ама май се прави през февруари - март. И ще е хубаво да е на някое гадно стръмно място, дето иначе ще тръгне свлачище...
                        Понеже аз засадих наскоро (късна есен) в моя двор два "смърча", ми казаха, че се прави или ранна пролет или късна есен. Ама ще разбера до няколко месеца/година колко са били прави...

                        Първоначално публикуван от Стефан
                        ...В мойта кабина могат да се натоварят много дръвчета, аз нали кажи го нямам седалки.
                        Бре, ти така и не намери седалки за твоя 'кучкарник'..

                        Първоначално публикуван от LJ73
                        аз съм завършил Лесотехническия у-тет...
                        Значи ще даваш главните консултации...


                        И аз съм за тази инициатива!

                        Коментар


                        • #13
                          залесяване

                          в момента не може да се залесява, затова пък може да пообиколиме с джипките да подберем подходящи места...

                          трябва да разпитаме откъде може да се вземат дръвчета /напролет/ - доколкото знам се дават безплатно за залесяване...

                          хубаво е да се залесява с такива видове, каквито има на съответното място... по комунистическо време се е допуснала една грешка - навсякъде се е залесявало с иглолистни видове /защото растяли по-бързо.../ Това води до промени в почвата, а и иглолистните имат много по-нискокачествена дървесина - народното наименование "чам" за което ни се караха преподавателите, че е неточно...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            Re: залесяване

                            Направо на някой излет може някой да кара няколко дръвчета и така на всяко излизане резултат залесяване!
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • #15
                              Бре, ти така и не намери седалки за твоя 'кучкарник'.. Laughing Wink Wink

                              Не бе, не намирам((( Имам две малки на десния борд, и ми трябват още две за левия. Няма и няма.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X