Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

    Здравейте,

    макар и за момента да не ви потрябва, следните 2 неща не ги видях до сега в темата:
    1. В Прокредит Банк може да се отвори сметка, която е без месечна такса и превода към сметката (поне от ЕУ към БГ) е безплатен
    2. Ако не успеете да съберете парите (в което аз се съмнявам, като гледам с кви темпове се справяте пу-пу-пу...) все пак има вариант да ги вземете на кредит или заем.

    Аз за моята част ще погледна уикенда какво мога да направя. Успех и горе главите!

    Коментар


    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

      Скромно от рибарското съсловие:

      http://forum.fishing-mania.com/viewt...40455&start=15

      Като се оправи хлапето да вземем да направим една среща !
      С Никола на Роската и моето дребно.
      Пък ние да помухарим...

      Коментар


      • Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

        Здравейте,
        Хиляди благодарности на всички за подкрепата.
        Ако някой се нуждае от някаква информация да не се притеснява да ми се обади.

        2. Ако не успеете да съберете парите (в което аз се съмнявам, като гледам с кви темпове се справяте пу-пу-пу...) все пак има вариант да ги вземете на кредит или заем.
        Това ми беше първата мисъл (преди да пусна темата въобще) но в момента ни е невъзможно да ги връщаме
        Много са скъпи храните и добавките по ДАН системата.
        Налага се жена ми да не работи за да може да готви на малкия.
        С диетата той не може да яде нищо купено - прави му се хляб, сладко, сокове, бисквити и каквото се сетите, че продават в магазина.
        Малкия страшно помага в това отношение като не иска да яде едно ядене 2 пъти
        Благодаря ти предварително за подкрепата

        Павка благодарности на всички риболовци - радвам се много на всякаква подкрепа.
        А това да се видим с Росен го говорим от години
        Но поради един специфичен стереотип на малкия все не го правя.
        Дано най накрая се махне за да хвана да дойда и да ви изловя расперите

        Поздрави и Благодаря а как ще се реванширам на всички - все някакси ще го измисля

        Коментар


        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

          Здравейте на всички!Имам предложение в гаража имам много работи които няма да използвам предлагам ги за продажба ще ги изпращам с куриер,на които ги поиска а парите кой каквото даде да го изпраща на родителите.Ще публикувам всичко и на кого е изпратено.2 чейнджара един jvs 12 диска,пайнер 10 диска,2макферсона за опел омега предни почти нови,нови части за полски фиат,климатик комплект за хюндай,доста работи за всякакви коли.Званнете, питайте може да намерите нещо което ви трябва а и ще помогнем на хората.ЧОВЕК С ЧОВЕК СЕ СРЕЩА И ДЕН СИ ДАНЪК ПЛАЩА. тел.0889 555 162 Марино
          Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

          Коментар


          • От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            ... но в момента ни е невъзможно да ги връщаме ...
            Явно съм си спестил края на идеята заради късния част, в който писах...Значи заем/кредит, за да успеете да спазите сроковете, а призива по събирането във форума да продължи и след това, до издължаване на сумата. Рисково, но нямах предвид за вие да ги връщате

            Коментар


            • От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

              Първоначално публикуван от Чудомир Преглед на мнение
              Явно съм си спестил края на идеята заради късния част, в който писах...Значи заем/кредит, за да успеете да спазите сроковете, а призива по събирането във форума да продължи и след това, до издължаване на сумата. Рисково, но нямах предвид за вие да ги връщате
              Чудомире, ние сме с доход на член от семейството под 300 лв. , коя банка ще ни даде кредит?
              За сватбата с триста зора ни дадоха заем от 500 лв., който и досега не сме погасили!
              Аз нямам никакво движимо или недвижимо имущество на мое име, съпруга ми има на негово име само една Опел Вектра, 98 год.
              Да са живи и здрави родителите ни, че в момента ни плащат всички сметки за комунални и битови услуги, живеем при свекъра ми и свекървата!

              Поздрави и мерси за подкрепата!
              Последно редактирано от Daniel; 30-09-10, 11:38.
              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

              Коментар


              • От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                Здравейте, приятели.
                Доста внимателно четох, но не успях да видя никъде нито сметка нито ПейПал.
                Бих желал да се включа.
                в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
                Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

                Коментар


                • От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                  Първоначално публикуван от marinco Преглед на мнение
                  Здравейте, приятели.
                  Доста внимателно четох, но не успях да видя никъде нито сметка нито ПейПал.
                  Бих желал да се включа.
                  В пост 1.

                  Коментар


                  • От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                    Първоначално публикуван от marinco Преглед на мнение
                    Здравейте, приятели.
                    Доста внимателно четох, но не успях да видя никъде нито сметка нито ПейПал.
                    Бих желал да се включа.
                    Даниел Николаев Петров
                    тел:0888539759
                    ///////////////////////////////////////////////
                    Банка ДСК
                    BAE:STSA9300
                    IBAN:BG87STSA93000018798579
                    BIC:STSABGSF
                    Валута:BGN

                    PayPal:
                    fraxinus.excelsior@gmail.com
                    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                    Коментар


                    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                      Изпратих скромна сума, всичко което ми беше останало в PayPal...

                      В щатите преди малко повече от две години едно семейство заведе дело срещу държавата заради причинен аутизъм в следствие на ваксинация:
                      http://blisstree.com/live/the-case-o...hubs_migration

                      Този месец делото приключи в тяхна полза:
                      http://saynsumthn.wordpress.com/2010...rk-court-case/

                      Коментар


                      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                        Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
                        ...... преди малко повече от две години ........Този месец делото приключи в тяхна полза:

                        И това в държава, в която се съдят за каквото се сетиш, представи си какво е у нас!
                        Око за око и светът ще ослепее

                        Коментар


                        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                          Първоначално публикуван от Ico_Ns Преглед на мнение
                          И това в държава, в която се съдят за каквото се сетиш, представи си какво е у нас!
                          А според тамошната практика (за разлика от тук), следващите могат като аргумент да се позовават на вече решени дела по въпроса, което значи че няма да е само това дело, а ще има още. Просто хората имат работеща съдебна система, макар и често водеща до абсурди като "подхлъзнала се бабичка в супермаркета и ги осъдила за крупна сума". Това тук просто няма начин да го видим скоро, тъй че ще трябва да разчитаме на себе си и приятелите си.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                            Извинявам се за скромния принос. Ще повторя и потретя малко по-нататък...
                            Основно желая добър късмет на този малък мъж, защото го чакат много и по-добри дни !!!
                            На родителите - кураж! Всичко ще бъде наред!!!





                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            ... макар и често водеща до абсурди като "подхлъзнала се бабичка в супермаркета и ги осъдила за крупна сума". Това тук просто няма начин да го видим скоро, тъй че ще трябва да разчитаме на себе си и приятелите си.
                            Има го и тука, човече... Съжалявам, че се намесвам... Но заради подобни неща луди пари се пръскат за глупости, а могат да се дадат за човек в нужда, както е повода в тази тема... От собствен опит го казвам...
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                              Детето на бивш депутат от НДСВ е аутист. Ходи заедно с Ники в център за деца аутисти "Тацитус'. Родителите му са обиколили цял свят да търсят лечение, били са в над 20 държави за по месец-два. От тях научихме за щатските лекари Кригсман и Усман. Това е най-доброто засега в световен мащаб.
                              А за съдене на държавата, в България и дума не може да става!
                              Най-много компаниите, внасящи ваксини да ни осъдят нас, за разпространяване на подобна информация. Не му е мястото тук , но нали във форума сте обсъждали световната конспирация, нямам какво друго да добавя.
                              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                              Коментар


                              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                                Ето и моят скромен принос:


                                Transaction Details




                                Payment Sent (Unique Transaction ID #9T2041128B901841L)

                                Original Transaction
                                Date Type Status Details Amount
                                Sep 30, 2010 Payment For Iassen Balev Completed ... -€30.00 EUR

                                Related Transaction
                                Date Type Status Details Amount
                                Sep 30, 2010 Charge From Credit Card Completed Details €31.37 EUR

                                Sent to:
                                Iassen Balev
                                Email:
                                fraxinus.excelsior@gmail.com

                                Amount sent:
                                -€30.00 EUR
                                Fee amount:
                                -€1.37 EUR
                                Net amount:
                                -€31.37 EUR

                                Date:
                                Sep 30, 2010
                                Time:
                                07:15:51 PDT
                                Status:
                                Completed

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X