Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

    Здравейте!

    Ден преди консултацията с д-р Кригсман , пристигналите средства по сметката на Ники са :
    100+100+25+50 или общо 275 лв.

    На 1 юни ни предстои и преглед очи в очи с д-р Усман.
    По тяхното здравно законодателство, сме длъжни на един преглед личен, очи в очи с пациента, и предвид непосилните за родителите разходи до пътуването до САЩ и престоя там, ние каним д-р Усман тук, с неин асистент, да прегледа и консултира децата, тази година разходите по престоя възлизат на 520 лева, и 545 долара е самия преглед на детето.
    Мерси много на хората, подали ни ръка досега, и на тези, които ще го направят!
    Благодарни сме ви от сърце!
    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

    Коментар


    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

      Здравейте отново,
      при Ясен са пристигнали общо 300 лв. по paypal, днес платихме сумата от 520 лв. за разходите по престоя на д-р Усман и екипа й в България.
      Проведохме консултация с д-р Кригсман в понеделник по Скайп, още чакам фактурата от офиса му.
      Другата работна седмица, това плащане ще е на преден план.
      Мерси и бъдете здрави!
      Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
      Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

      Коментар


      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

        Днес посетих банката. Дано всичко се развива към по-добре.

        Коментар


        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

          Ще има ли на ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ пункт за събиране на средства?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Ще има ли на ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ пункт за събиране на средства?
            И да няма, просто предаваш на доверен човек.

            Коментар


            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                В най-скоро време пак ще помогнем.Успех от сърце!

                Коментар


                • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                  Здравейте, приятели!
                  Много сме ви благодарни, че отново сте до нас!


                  Сумите пристигнали за Ники са следните:

                  По банков път:

                  23 май – 50 лв.
                  23 май – 100 лв.
                  23 май – 150 лв.
                  23 май – 50 лв.
                  23 май - 50 лв.
                  23май – 30 лв.
                  27май – 30 лв.
                  29 май – 50 лв.
                  30 май - 100 лв.
                  31 май - 50 лв.

                  и 200 лв. дадени на ръка на Дани.

                  Или 860 лв. от 22 май насам.

                  С тази сума ще платим консултацията на д-р Усман /545 щ.долара/ утре в 15,00 часа.Тя е в София и ще прегледа Ники лично.
                  Все още не е пристигнала фактурата от офиса на д-р Кригсман, така че за другата седмица на преден план ми е плащане на таксата за обучение
                  Мерси от сърце, на всички съпричастни колеги, и семействата им!
                  Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                  Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                  Коментар


                  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                    Здравейте!
                    Малко нова информация, със събраната сума, май месец, платихме консултацията на Ники с д-р Усман и разходите по престоя на екипа й.
                    С наши средства платихме таксата за обучение за месец юни и поръчахме изписаните от нея добавки и лекарства, за три месеца напред.
                    Този месец има пристигнали 30 лв. по сметката на Ники.
                    Преди малко, получих по имейла фактурата от д-р Кригсман, тя е за 262 щ.д.
                    Ще съм ви искрено благодарна, да ни помогнете да се справим с това последно плащане!
                    Мерси!
                    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                    Коментар


                    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                      Здравейте, приятели! Ще си позволя да се включа във вашата тема, защото моята съдба е подобна на вашата и имам преки наблюдения върху заболяването на вашето детенце. Моето мъниче е на 8 години и е с детска церебрална парализа-квадрипареза,т.е. на четирите крайника! Защо се отклонявам и ви давам малко обяснения? Детето ми посещава дневен център за деца с увреждания, в който има и дечица със заболявания като вашето, както и с болестта на Даун, ДЦП и др. Убеден съм, че сте безкрайно информирани относно болестта и методите за подобряване на състоянието на Ники, но съм свидетел на напредъка на децата, особено на едно на име Виктор. Работата на екипите от специалисти му се отрази безкрайно ползотворно! Та постоянно им показват нови и нови неща от заобикалящия ги свят, което по някакъв непознат за мен начин им въздейства благоприятно. Вярвам, че сте направили всичко по силите си, че и отгоре дори! Не зная дали съм ви полезен с нещо изобщо, но и в България има специалисти. Не очаквайте болестта на детенцето ви да изчезне като с магическа пръчка от някой чуждестранен специалист! Аз бях тръгнал по този път и сгреших! Обикалях другите страни, наривах евра, за прегледи- които в края на краищата само потвърждаваха заболяването на сина ми. Тук 250 евро за преглед, там 300 долара( говоря за Италия, Гелмания, Израел)...И при нас все още има добри лекари. Майката му е екипната работа-предполагам на психолози, логопеди, сурдопедагози, и т.н. Не се предавайте и се борете, както сте го правили и досега! Дано поне с мъничко съм ви бил полезен в битката(с това мога)! Успех ви желая от цялото си сърце, защото зная от първа ръка какво е!
                      Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                      0887 301 726

                      Коментар


                      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                        Последните седмици събрах нещо малко в paypal акаунта ми.
                        Пуснах ги за Ники на paypal-a който е даден на първата страница!
                        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                        Коментар


                        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                          Здравейте!
                          Да, Ясен ни е прехвърлил от Пей Пала 110 лв.
                          Има и 150 лв. дошли в сметката на Ники.
                          А по повод мнението на IcoIliev, първо Виктор е пациент на доктор Усман и д-р Кригсман, той посещава и център "Тацитус", където ходи и Ники.
                          Изключително съм против, Ники да се обучава по едни програми с деца с друг вид увреждане. Това го има само в България.
                          Или посещава масово училище, или се учи по програма, разработена за деца аутисти.
                          Мерси за помощта!
                          Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                          Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                          Коментар


                          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                            Скъпа Жулиета, не съм убеден, че говорим за едно и също детенце. Аз все пак съм от Русе, а Вие от София и говорим за две различни деца. При нас центърът се казва "Ралис". И понеже всички ние сме уникални по своему(дори и само с ДНК), явно на всяко детенце програмите и околната среда влияе различно.
                            И понеже усещам сарказъм в "Мерси за помощта", съжалявам, че Вие лично приемате помощта в този случай само като финансова. Аз лично имам също разходи по лечението на моето дете-мога да Ви дам пример с проходилка(1320 лв.), детска инвалидна количка (680 лв.), вертикализатор(1850 лв.), специализирани обувки 27 номер (240 лв.), а крачето му на година пораства с два номера, и т.н. Надявам се, ако прецените, за в бъдеще да мога да Ви бъда полезен по някакъв начин! Поздрави и успех Ви желая от цялото си сърце!
                            Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                            0887 301 726

                            Коментар


                            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                              Здравейте приятели!
                              На 26 юни са дошли още 50 лева по сметката на Ники.
                              Днес платих фактурата от д-р Кригсман за 262 щ.д.
                              Днес ще платя и половин такса за център Тацитус, в размер на 385 лева.
                              Мисля юли и август месец да дам на Ники малко почивка и ще посещава занятия само по 2 седмици в месеца.
                              Благодаря ви за съпричаността, за подкрепата, и ви пожелавам едно весело, прекрасно лято!
                              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                              Коментар


                              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                                Здравейте.
                                Не сте писали повече от година,надявам се,че всичко с Ники е добре.
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X