Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

    Добър Вечер! Трябва ли да имам, навършени 18 години, за да мога да изпратя пари ?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
      Добър Вечер! Трябва ли да имам, навършени 18 години, за да мога да изпратя пари ?
      Ако ги пратиш по човек, не. Всички институции (банки, пощи, куриери) първо това ще проверят.

      Коментар


      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

        Ясене, на мен не ми направиха проблем, даже напротив, нямало грижи. Казах си ЕГН-то и имената и изпратих сумата.
        Ама може да е единично, знам ли.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Ако ги пратиш по човек, не. Всички институции (банки, пощи, куриери) първо това ще проверят.
          Както и да е. Утре, ще ида с баща ми, за да ги внесем.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

            Ясен, не ми направиха проблем, само където ми искаха такса, не знам и аз каква.
            Когато мога, ще помогна пак!
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

              Зависи къде. Банките прибират такси за почти всичко.

              Коментар


              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                И аз ще помогна с каквото и колкото мога.

                Успех, и дано съберете парите!

                Коментар


                • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                  Съжалявам, бях се пооткъснал...
                  Нали сметката е същата:

                  Даниел Николаев Петров

                  Банка ДСК
                  BAE:STSA9300
                  IBAN:BG87STSA93000018798579
                  BIC:STSABGSF
                  Валута:BGN
                  Искам България чиста!

                  Коментар


                  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                    Ясене, пращане към PayPal-а ти още върви, нали?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                      Да. Ама той клюкари.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                        Благодаря ви, че отново се отзовавате на молбата ни за помощ!

                        Това са средствата дошли до момента, умишлено не споменавам имена. Извинявам се, за което, но не съм сигурна, кой иска да запази анонимност.

                        29.03.2013 Paypal 100.00 лв.
                        29.03.2013 Paypal 150.00 лв.
                        03.04.2013 ЕPAY 80.00 лв.
                        03.04.2013 24.00 лв.
                        04.04.2013 200.00 лв.
                        04.04.2013 100.00 лв.
                        05.04.2013 100.00 лв.

                        Вчера, 04 април взехме кръв на Ники за изследване.
                        Сумата на самите изследвания е 83,00 лв. и 50 лв. за седация до 30 мин. или общо 133,00 лв.
                        Това е изхарчената до момента сума.
                        Предстои :
                        770 лв. плащане на таксата за обучение.
                        140 лв. трябва да внеса и за материали за деца със специални потребности. Периодично закупуваме такива за детската градина на Ники, за да могат децата пълноценно да се включват в занятията и да не се отказват да изпълнят конкретна задача заради трудност .
                        Ако се чудите какви ли са те, например една ножичка за дете с проблеми с фината моторика, за улесняване на движението на рязане, в България е 18 лв.
                        Ето и снимка:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lesni-nojici-za-deca.jpg
Прегледи:1
Размер:5.1 КБ
ID:5468536


                        За консултацията с д-р Усман, която предстои на 10 април, не мога да кажа точна цифра, зависи от времетраенето. Аз мисля да се вместим в рамките на 30 мин. , но в момента говоря наизуст, в сряда вечерта или четвъртък ще ви уведомя за сумата по фактурата.
                        Все още не съм запазила и час за консултация с д-р Кригсман, не смея все още, ако се събере достатъчна сума, ще запазя.
                        Отново благодаря на всички, от сърце ви желая да сте здрави!

                        Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                        Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                        Коментар


                        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                          Здравейте!

                          На 05.04.2013 г. по сметката на Ники пристигнаха още 100 лв.
                          От 26 март до момента са постъпили 954 лв.
                          От тях 133 лв. са кръвните изследвания и 408 лв. консултацията при д-р Усман.
                          С остатъка ще поръчам най-важните лекарства, които ще се правят по индивидуална рецепта за Ники и се транспортират в лед.
                          Остава в най-близък план да платя таксата за април за обучение на Ники от 770 лв. и 140 лв. за материали.
                          И мисля да отложа консултацията с д-р Кригсман за май месец. Засега е невъзможно като бюджет за април да вместя и нея.

                          Мерси на всички приятели!

                          С част от събраната сума платихме
                          вчера консултацията с д-р Усман:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Usman.jpg
Прегледи:1
Размер:21.8 КБ
ID:5469775
                          Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                          Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                          Коментар


                          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                            Здравейте, приятели!
                            Малко да актуализирам информацията по темата.
                            От последния ми пост пристигнаха по сметката следните дарени суми: 50 евро от Пейпала, 200 лв. и 50 лв. или общо 1304 лв. от 26 март до момента.
                            Направените този месец разходи са следните:

                            -133 лв. са кръвните изследвания;
                            -408 лв. консултацията при д-р Усман.

                            Успях да поръчам част от лекарствата, които не се предлагат в България, някой от тях се правят по индивидуална рецепта специално за Ники, и съхранението им е в хладилни условия. Те излязоха точно 520 лв.
                            Другата част, купихме от България за около още 450 лв. Закупените добавки и лекарства са точно за 2 месеца напред.
                            Платих таксата на Ники за м.април 770лв. и дадох една част от сумата за материали 30 лв.

                            Искам най-искрено да ви благодаря!
                            Без ваша помощ, нямаше как да успеем да покрием всички разходи.Запазих час за консултация с д-р Кригсман на 20 май.
                            Стискайте палци!
                            И най-важното бъдете здрави!
                            Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                            Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                            Коментар


                            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Да. Ама той клюкари.
                              Айде сега клюкарел съм бил. Друг път пиши "анонимно" и глей как нищо да не знам.

                              Коментар


                              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                                Здравейте!
                                Мерси отново на всички съпричастни колеги и приятели за помощта!
                                От последния ми пост в темата, няма нови пристигнали средства по сметката на Ники.
                                Платихме с лични средства таксата за обучени на Ники за месец май в размер на 770 лв .
                                Бих искала да ви помоля отново за помощта ви, тъй като точно около 1 юни ни се събират много разходи, които няма да успеем сами да платим, а за наша и надявам се ваша радост, детето е все по-добре и показва все по-добри резултати, и ще е недопустимо точно сега да спрем.
                                На 20 юни имаме Скайп консултация с д-р Кригсман, а на 1 юни имаме преглед очи в очи с д-р Усман, която ще прегледа Ники в София. По мои груби сметки ще са ни нужни около 1100 щ.долара.
                                Благодаря ви, от мое име, и най-вече от името на Ники, и ви пожелавам от сърце да бъдете здрави!
                                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X