Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

    Прилагам ордер за платената ноемврийска такса.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic1.jpg
Прегледи:1
Размер:125.4 КБ
ID:5427868Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pic2.jpg
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5427869

    Коментар


    • От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

      Здравейте,
      Преведох малко парички, за съжаление не мога да дам толкова колкото ми се иска...
      Успех на семейството!
      Поздрави!
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

        Здравейте!

        Искрено благодаря на добрите хора, които ни помагат, от сърце!
        Признателна съм ви!

        Ние стигнахме дотам, да върна парите за всички лекарства и кита за коса /956 лв./, да платим таксата на Ники за декември месец в размер на 770 лв., да платим кръвните изследвания на Ники в размер на 183 лв. и да платим разходите по идването на д-р Кригсман в България в размер на 253 лв. /по тяхното законодателство, сме длъжни на един преглед с пациента очи в очи в годината, и ако той не дойде тук в България, трябва ние с Ники да отидем до Щатите/.
        Тия плащания станаха възможни, благодарение на двама наши колеги от форума, дарили лично съответно 1500 лв. и 400 евро. По банковата сметка на Ники от 23 ноември са постъпили 30 лв.
        Ще дам повече инфо за прегледите в темата "Какво се случва с Ники?" в раздел Медицина.
        Предстои ни плащане на прегледа при д-р Кригсман, но той беше вчера и още не сме получили фактурата от неговия офис. По мои сметки няма да ни достигнат около 350 щатски долара /когато разбера точната сума ще пиша/, така че ще съм благодарна на тези, които решат да помогнат!
        Сега прилагам ордера за платената декемврийска такса за обучението на Ники :

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170807.jpg
Прегледи:1
Размер:133.6 КБ
ID:5432960Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170808.jpg
Прегледи:1
Размер:117.1 КБ
ID:5432961
        Последно редактирано от Жулиета; 06-12-12, 12:18.
        Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
        Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

        Коментар


        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

          Здравейте.
          Помагам Ви с колкото мога да отделя в момента и Ви пожелавам успех.
          Петър

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Help.jpg
Прегледи:1
Размер:39.5 КБ
ID:5433007

          Коментар


          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

            Пристигна сметката от д-р Кригсман, 525 долара е сумата. Още не е дошла фактурата, а само имейл със сумата и искане за данни за плащане в най-кратък срок.
            Когато получа фактурата от офиса на д-р Кригсман ще я кача тук в темата.
            По сметката на Ники има
            237.93 лева. По моите сметки още около 550 лв. са ни нужни за плащането.
            Мерси, приятели!

            Последно редактирано от Жулиета; 07-12-12, 21:59.
            Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
            Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

            Коментар


            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

              Дано всичко да е наред!!!
              O888 749-O86
              C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
              NC 750

              Коментар


              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                Здравейте!
                Искам да ви благодаря и да актуализирам информацията за постъпилите средства по сметката на Ники.
                В понеделник дойдоха още 150 лв. /100 + 50/ и днес още 120 лв. или 507,93 лв.
                Ще са ни нужни още около 280 лв.
                Благодаря от сърце на Ники /NIKSD/ и на съпругата му, които ни донесоха едно лекарство от Щатите, спестявайки ни значителни средства.
                Мерси за помощта на всички! И за материалната, и най-вече за моралната!
                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                Коментар


                • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                  Да уточня нещо- аз нищо никъде не съм носил. Само кликнах тук-там през телефона. Отне около 26 секунди Поздрави на адаша!
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                    Здравейте,

                    Помогнах и аз малко. Дано съберете всички нужни средства и най-вече ви пожелавам успех с възстановяването!
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                      Благодарности от все сърце на всички вас, отзовали се, на зова ни за помощ!
                      Искам да ви пожелая Весело Посрещане на Новата 2013 година, здраве, успехи, щастие, и благодаря, че споделяте милосърдието си с нас!

                      Както ви обещах, прилагам фактурата за последното плащане към д-р Кригсман :

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170875.jpg
Прегледи:1
Размер:116.9 КБ
ID:5438001
                      Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                      Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                      Коментар


                      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                        Здравейте и ЧНГ!Отдавна ме мъчеше темата,но днес имах начин и изпратих тези парички за малкия мъжага.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0308.jpg
Прегледи:1
Размер:83.9 КБ
ID:5440431
                        ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                        Коментар


                        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                          Здравейте колеги и приятели!

                          За Ники през новата 2013 г. са пристигнали следните суми в помощ на обучението и лечението на детето:

                          26.03.2013 100.00 лв.

                          26.02.2013 100.00 лв.
                          08.01.2013 Пейпал 160.00 лв.
                          07.01.2013 100.00 лв.
                          02.01.2013 Пейпал 20.00 лв.
                          02.01.2013 50.00 лв.
                          и от Испания 200 евро или 390.00 лв.

                          Извинявам се, не споменавам имена, не съм сигурна дали някой от вас не желае анонимност.

                          Искам да благодаря специално и на NIKSD, който закупи и осигури транспорта на три медикамента за Ники.

                          От началото на годината, Ники посещава център "Тацитус" /таксата там е 770лв. за Ники/, детето минава в момента 4-то ниво на звукотерапия "Томатис" /750 лв. е едно ниво/, лечението му продължава. Този месец дойдоха резултатите от изследването на косата, другата седмица ще му вземем кръв за контролни изследвания.
                          На 10 април имаме консултация с д-р Усман. Трябва да насроча и с д-р Кригсман, но съм притеснена финансово и още не съм запазила дата и час.

                          С ваша помощ и с наши средства, успявахме да се справим, но април месец, ще е малко по-тежък финансово, ще съм благодарна на хората, които са ни съпричастни, да ни помогнат отново!
                          Знам, че времената са тежки, ние самите с Дани не спираме да мислим как да обезпечим обучението и лечението на детето без да се налага да ви моля за помощ.
                          Благодаря Ви, от името на цялото ни семейство и специално на Ники!


                          Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                          Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                          Коментар


                          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                            Ше престанеш да ми споменаваш именцето /тоест бойното име/ защото следващия път щи ги засиля към Лагадугу /или там както се пишело/.
                            Живи и здрави! С вас сме!
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                              Аз само да добавя, че Goblin също много ни помага с тези добавки, много е лошо когато нямаш опции за закупуване в България.
                              NIKSD, Благодаря и на теб за всчико.

                              Хиляди благодарности и на всички, които ни помагат по какъвто и да е начин, защото наистина в България е много трудно.
                              Сигурен съм, че на всички родители на деца с подобен проблем също им е много трудно да намерят правилния път за тяхното дете.


                              Коментар


                              • От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                Аз само да добавя, че Goblin...
                                Лагадугу знайш ли го къде е ? а ? а ?? а ???
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X