Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

    Здравейте!
    От 10 септември до момента по сметката на Ники има събрани 1080 лв.
    Точно на 530 лв. излязоха поръчаните от мен лекарства.
    Това цена без доставка. Платихме 215 лв. за материали за обучението на Ники.
    Все още не сме платили таксата за месец октомври в размер на 770 лв.
    Ще изчакаме и ще я платим в понеделник, ще изтеглим това което има в сметката и Дани ще вземе аванс колкото е необходимо.
    Чакаме вече резултатите от изследването на косата за тежки метали.
    Втората половина на месец октомври ни предстои вземане на кръв за контролни резултати, ще ви държа в течение.
    Благодаря ви за подкрепата, за нас е много важна!
    И днес и утре ще имаме посещение на "Св.Никола", там вчера психоложката ни сподели, че Ники е едно щастливо дете, определено има голям напредък от преди 2 години и половина когато му се постави диагнозата.
    По-подробно за това ще разкажа в темата за Ники в раздел Медицина.
    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

    Коментар


    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

      Здравейте!
      Няма промяна в сметката на Ники от 4 септември.
      Дани взе аванс и платихме таксата за център "Тацитус" за месец октомври вчера в размер на 770 лв.
      Най-близките разходи са за заплащане на кръвните изследвания. Все още не сме запазили ден, към днешна дата не можем да си го позволим.
      Благодаря отново на всички приятели, които ни подкрепят!
      Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
      Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

      Коментар


      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

        Здравейте Жули и Дани,
        Как е Ники? Какво стана с изследванията на косата?
        Доколкото си спомням през ноември имаше преглед при Усман. Там как сте с парите?
        Като чета горните постове, разходите за добавки и прегледи са направо убийствени за който и да е семеен бюджет. На всичкото отгоре са постоянни и се трупат нови и нови разходи......
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

          Здравей! Много мило, че не сте ни забравили!

          Ники е добре, чудесно дори!

          Получих изследванията на косата, прикачам ги:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170771.jpg
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5420101Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170772.jpg
Прегледи:1
Размер:133.1 КБ
ID:5420102Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170773.jpg
Прегледи:1
Размер:155.2 КБ
ID:5420103Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170774.jpg
Прегледи:1
Размер:125.5 КБ
ID:5420104Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170775.jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5420105Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170776.jpg
Прегледи:1
Размер:134.9 КБ
ID:5420106Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170777.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5420107Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1170778.jpg
Прегледи:1
Размер:62.7 КБ
ID:5420108

          От 4 октомври до днес по сметката на Ники пристигнаха 20 лв.
          Да, на 7 ноември имаме от 17,00 часа българско време консултация с д-р Усман, много е важна за нас, защото въз основа на новото изследване на косата е възможно да се променят даваните добавки на Ники.

          Ще съм благодарна на всички които могат да ни помогнат, защото сме в наистина много затруднена ситуация.

          Най-близките разходи са :
          770 лв. до 5 ноември такса за център "Тацитус"
          400 щатски долара за консултацията с д-р Усман на 7 ноември.

          След като получим рецептата от нея ще мога да кажа и на колко възлизат предписаните от нея добавки и медикаменти.
          Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
          Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

          Коментар


          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

            Не може ли да измислите някакъв вариант, да не е по банкова сметка, че в банките ми се правят, нямал съм 18 години, ходи и обЕснявай на лелката, че ги навършвам след 3-4 месеца...... Та да помогна и аз с нещо..
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
              Не може ли да измислите някакъв вариант, да не е по банкова сметка, че в банките ми се правят, нямал съм 18 години, ходи и обЕснявай на лелката, че ги навършвам след 3-4 месеца...... Та да помогна и аз с нещо..
              Толкова ли няма някой навършил, около тебе?
              За съжаление, няма много варианти да пращаш пари, като си малък. Вероятно можеш с пощенски запис или по Еконт.

              Коментар


              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                Донесеното при мен е за 3 минути при Ясен.
                Пробвано многократно.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                  Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                  Донесеното при мен е за 3 минути при Ясен.
                  Пробвано многократно.
                  ШТИ звънна идните седмици... Да направим работата

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Толкова ли няма някой навършил, около тебе?
                  За съжаление, няма много варианти да пращаш пари, като си малък. Вероятно можеш с пощенски запис или по Еконт.
                  Ако имаше, нямаше да пиша!!
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                    Здравейте, приятели!
                    От 29 октомври до тази вечер постъпилите средства в сметката на Ники са 300 лв.
                    Важната за нас и за Ники естествено консултация с д-р Усман е тази сряда, 7 ноември.
                    Надявам се искрено заради детето да успеем да платим консултацията, след което ще получим новата рецепта!
                    Знам, че сте с нас и ни подкрепяте безусловно!
                    Мерси на всички, които не спират да ни помагат в трудния път, морално и материално!
                    От необходимите за тази седмица средства от 1370 лв. /770 лв. за такса за обучение и 400 щ.д. /около 600 лв./ за консултацията с д-р Усман/ остава да съберем още 1070 лв.
                    Ще се справим с Ваша помощ!
                    Мерси отново!
                    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                    Коментар


                    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                      Сложете пак сметката.

                      Коментар


                      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                        Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
                        Сложете пак сметката.
                        Даниел Николаев Петров
                        Банка ДСК
                        BAE:STSA9300
                        IBAN:BG87STSA93000018798579
                        BIC:STSABGSF
                        Валута:BGN

                        paypal на Ясен: fraxinus.excelsior@gmail.com
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                          Пуснах по сметката.

                          Коментар


                          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                            Здравейте!

                            От 29 октомври до тази вечер са постъпили 930 лв. по сметка, лично дарение /на ръка/ и по Пейпала общо.
                            Платихме таксата на Ники за ноември месец в център за деца аутисти "Тацитус", платихме Скайп консултацията с д-р Усман.
                            Имаме нов план за лечение въз основа на резултатите от изследванията, вкл. и на косата. Пратила съм запитване за цените на лекарствата, но още нямам отговор.
                            Искам специално да Благодаря на моя най-добър приятел, който в деня на консултацията в последния момент ми преведе недостигащата ни сума да заплатим консултацията на д-р Усман.
                            Благодаря ви приятели, от сърце, и от името на Ники, който е толкова активен на компютъра, че от него не мога да седна да пиша

                            Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                            Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                            Коментар


                            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                              Получих цените на лекарствата по рецептата на д-р Усман, за тримесечен курс на лечение излизат 1062 лв. /смятах ги при курс 1,54 за долар/.
                              Ще сме благодарни цялото семейство на всеки от вас, който помогне.
                              Благодаря ви, и за паричната помощ, и за милите думи, които получавам всеки ден, подкрепата ви е безценна!
                              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                              Коментар


                              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

                                Здравейте, приятели!
                                По сметката на Ники от 16 ноември, са постъпили 90 лв. /40+50/.
                                Тъй като не е добре да се бави започването на новите предписани лекарства, взехме пари назаем и поръчахме всички назначени лекарства.
                                Успях да издействам отстъпка в размер на 10%, и сумата падна до 956 лв.
                                Предстои ни лична среща с д-р Кригсман на 5 декември от 10,00 часа.Консултацията с него ще ни струва 450 щ.д.
                                До 5 декември ни предстои и плащане на декемврийската такса за обучение на Ники.
                                Прилагам тук ордер за платената ноемврийска такса.
                                Ники са го снимали вчера за Нова ТВ в процеса на обучение, който има време и желание, може да го гледа от 9,30 часа в понеделник, по Нова ТВ.
                                Благодарна съм на всички, които ни помагат!
                                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X