Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

    Утре непременно ще добавя. Бях намислил за днес, но просто не ми стигна време.

    Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

      117.26 EUR
      518.00 USD
      10.00 GBP
      Това е положението при мен.

      Коментар


      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

        За толкова голяма сума наистина всяка банка работи с договорен курс, по-добър от официалния. Най-простият вариант е да се отиде на гише и да се пита, оператора звъни на валутния експерт и казва за тази сума какъв курс ще се даде. Въпреки че бих предположил, че долъра ще върви още малко надолу, не мисля че риска да се държат в левове е оправдан. Ако по договорения курс стигат, ще е най-добре да се обърнат веднага.
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

          13158.90лв по сметката на НИКИ
          Благодаря ви,
          Не пускайте на пей пала, защото Ясен ще ги прехвърля на сметката за да видим какво става.
          Като пристигнат, ще мога да дам точната сума до момента.

          Поздрави от цялото ми семейство и благодарим на всички.

          Коментар


          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

            Не се измъчвайте да гадаете какъв ще е курса.Какъвто е такъв.Купувате валутата когато решите и вървите напред.Аз бих се опитал да договоря курс за плащане и ако стане да платя в лева по договорения курс.Иначе договаряте с валутния дилър.Пазарлъка е задължителен!
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

              Здравей,
              Това сума за преглед, изследвания и назначаване на лечение в Токуда, или Щатите е?
              В сайта на Токуда не откривам нищо за "Аутизъм", "DAN", "Dr.Anju Usman и Dr.Arthur Krigsman".
              Питам, защото имам племенник със същата болест, и търся информация.
              Поздрави.
              Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо!
              Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 125 h.p.4WD

              Коментар


              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                Това са щатски специалисти, които ще бъдат в България януари месец и ще ползват сградата и оборудването на Токуда.
                Сумата е за изследвания, преглед и консултация. Ще бъдат взети и проби, които ще бъдат транспортирани и изследвани в Щатите.
                Можеш да се свържеш с нас по телефона за по-подробна информация.
                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                Коментар


                • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                  Такаа. Каквото имаше в ПейПала ми, е засилено в посока към моята банка, а като пристигне, ще се пренасочи към сметката на Ники. Като стане това, ще напиша и точната сметка при мен.
                  Хора, дайте да се напрегнем още съвсем малко - за да не ни изложи някоя банкова такса или обменен курс.

                  Коментар


                  • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                    Благодаря за бързия отговор!
                    Имаш ЛС.
                    Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо!
                    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 125 h.p.4WD

                    Коментар


                    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                      Още малко и от мен трябва да пристигнат по сметката днес !

                      Коментар


                      • Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                        13468.90 лв. в сметката на Ники.
                        Чакаме и от Пей Пала на Ясен.
                        Когато пристигнат ще ги обърнем в долари и ще напиша резултата.

                        Благодаря на всички за мораната и финансова подкрепа.

                        Коментар


                        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                          ПейПал още се мотае - всъщност забавянето е по трасето на Visa и е очаквано. Предният път бяха необходими 3 или 4 дни.

                          Коментар


                          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                            Здравейте, сега видях темата. Кураж, всичко ще е наред а и не сте сами. Моралната подкрепа я имате, скоро и с каквото можем.
                            Поздрави.
                            Последно редактирано от joro/; 21-10-10, 23:24.
                            Георги 00356/ 77777016 Малта
                            Lаnd Rover 110 /Series II‎

                            Коментар


                            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Хора, дайте да се напрегнем още съвсем малко - за да не ни изложи някоя банкова такса или обменен курс.
                              С парите от ПейПал и едни които трябва да се появят по сметката утре май няма да се изложим
                              LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                              2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                              Коментар


                              • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                                Резултати при мен:
                                117.26 EUR + 10.00 GBP станаха 247.57 BGN
                                518.00 USD станаха 721.20 BGN

                                Общо: 968,77 лева, които сега ще отпътуват към ДСК

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X