Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви чудеса прави Photoshop

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какви чудеса прави Photoshop

    Здравейте ,предлагам тук в тази тема да си слагаме снимки направени с photoshop ,най -сетне и аз я имам тази програма и започнах да творя.И ще ви покажа ,още се уча ,но имам вече една готова.Надявам се и вие да ми покажете какво сте направили с тази програма.След малко ще кача снимките какви са били и ,каква е сега.
    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

  • #2
    До: Какви чудеса прави Photoshop

    Приятелю
    Снимки, направени с фотошоп няма
    Има снимки направени с фотоапарат и много любов
    Нека се научим да снимаме с апарат и с душа, а после фотошопа - лесна работа
    Аз работя с него вече 13 години и ти го казвам от опит

    Коментар


    • #3
      До: Какви чудеса прави Photoshop

      Първоначално публикуван от chukov Преглед на мнение
      Приятелю
      Снимки, направени с фотошоп няма
      Има снимки направени с фотоапарат и много любов
      Нека се научим да снимаме с апарат и с душа, а после фотошопа - лесна работа
      Аз работя с него вече 13 години и ти го казвам от опит
      Така да е ,аз пак ще кача снимки,както виждам и ти имаш доста хубави снимки обработени с тази програма няма ли да ни покажеш ,каква е била и каква е сега
      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

      Коментар


      • #4
        До: Какви чудеса прави Photoshop

        Ето и моето творение .Взето от тези две снимки.



        и ето резултата
        http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

        Коментар


        • #5
          До: Какви чудеса прави Photoshop

          така наречената шифт фотография
          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

          Коментар


          • #6
            До: Какви чудеса прави Photoshop

            Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
            и ето резултата
            Много е реално стига да ги няма отблясъците на предното стъкло в тази дифузна светлина.
            И да не ги види майка му.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #7
              От: Какви чудеса прави Photoshop

              Един мой плах опит с фотошопа, моля за мнения, критики и коментари.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of 001.jpg
Прегледи:1
Размер:247.8 КБ
ID:5262910. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of 002.jpg
Прегледи:1
Размер:276.2 КБ
ID:5262911

              Отдолу са оригиналите които не са намалени.
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Chinela; 25-03-11, 13:26.

              Коментар


              • #8
                От: Какви чудеса прави Photoshop

                При мен Фотошопът е професия и до голяма степен ми е писнало от него - Все едно магаре да се радва на каруца
                При всички случаи, за да се получи нещо хубаво е силно пожелателно наличието на качествен мат'рял.
                Във форума виждам снимки, правени от колеги, като голяма част са доста над нивото на някои професионални фотографи.
                Фотошопът не е заместител на фотографа а негов помощник и съучастник.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  От: Какви чудеса прави Photoshop

                  Втори опит. Кликнете върху снимките за пълен размер.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of DSC_1386.jpg
Прегледи:1
Размер:127.5 КБ
ID:5262918 .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of DSC_1387.jpg
Прегледи:1
Размер:151.9 КБ
ID:5262917

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какви чудеса прави Photoshop

                    Ванка, фотошопът може доста повече неща от шарпване, уншарпване и т.н. Например да сменя кросарката с моята баба Африка
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какви чудеса прави Photoshop

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0727.jpg
Прегледи:1
Размер:128.7 КБ
ID:5262919 .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0728.jpg
Прегледи:1
Размер:155.9 КБ
ID:5262920

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какви чудеса прави Photoshop

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Ванка, фотошопът може доста повече неща от шарпване, уншарпване и т.н. Например да сменя кросарката с моята баба Африка
                        Ами давай, учи ни....това го казвам съвсем сериозно, на мен не ми е професия.... И аз мога да е..а Памела Андерсън, но засега спя с жената..
                        Тук както неведнъж съм споменал не е фотофорум, ако имаш да ни научиш нещо ще се радвам, ако ли не....

                        Така виждам аз нещата, така се уча и така ги представям, всяка една дигитална снимка подлежи на обработка, аз искам да мога да компенсирам неможенето да снимам с леки корекции.
                        Питам можещите и знаещите да ме научат, а колко много не знам очаквам от вас да разбера.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какви чудеса прави Photoshop

                          С удоволствие, но конкретни въпроси биха улеснили нещата в голяма степен, щото Фотошопът е обширна материя
                          А във фотофорумите не влизам - там цари гадна интригантска атмосфера за разлика оттук, където приятелството доминира.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какви чудеса прави Photoshop

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            С удоволствие, но конкретни въпроси биха улеснили нещата в голяма степен, щото Фотошопът е обширна материя
                            А във фотофорумите не влизам - там цари гадна интригантска атмосфера за разлика оттук, където приятелството доминира.
                            Готово, най-лесно ми е да питам. вземи която и да е от двете горни снимки, или моториста, или планината.
                            Непипаните от мен естествено, пипни ги с шопа, така че да добият оня вид който виждаме по професионалните сайтове.
                            Да знам, че не е RAW формат, но и ние няма да се втелясваме толкова.
                            Обаче искам всяка стъпка със скриин шот и обяснения, а за черпенето не се безпокой, имаш го от МЕН

                            Може и твоя снимка, не ни е проблем.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какви чудеса прави Photoshop

                              Точно сега нямам възможност, защото на този комп няма фотошоп, но тези дни ти обещавам семинар))
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X