Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки за критика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Снимки за критика

    Хубава си е снимката, особено като добавим и зора да се заснеме. Добре си го хванал да изпъква на околните сенки. На мен ми харесва и чакам още такива да покажеш.

    Ето и една обработка от мен:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0041.jpg
Прегледи:1
Размер:361.4 КБ
ID:5551645
    LZ2NKM

    Коментар


    • От: Снимки за критика

      Ванка, това с по-хубаво и по не, знаеш, че е толкова относително, колкото хора питаш... Но щом си си направил труда да поискаш мнение и идеи, ето какво е моето лично виждане...




      VPetrov.photography

      Коментар


      • От: Снимки за критика

        Браво, учуден съм от интереса който възбудих у вас, значи кадъра наистина има някаква стойност.
        Венци, знаеш много добре, че имам над 40000 мои снимка и всички са само на тема ЕНДУРО.
        Аз друго почти никога не се хващам да снимам, дали имам и 500 снимки различни от темата с моторите не знам.

        Коментар


        • От: Снимки за критика

          А аз съм впечатлен от Сонито! Мисля, че си намерих компактен апарат. Ще чакам да поевтинее...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC0041-2.jpg
Прегледи:1
Размер:592.2 КБ
ID:5551743
          LZ2NKM

          Коментар


          • От: Снимки за критика

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Браво, учуден съм от интереса който възбудих у вас, значи кадъра наистина има някаква стойност.
            Венци, знаеш много добре, че имам над 40000 мои снимка и всички са само на тема ЕНДУРО.
            Аз друго почти никога не се хващам да снимам, дали имам и 500 снимки различни от темата с моторите не знам.
            Ванка, не съм се изразил ясно. Имах предвид, че "пост-обработката" на една снимка, е нещо много свързано с идеята за снимката, автора и целите и. С други думи, ти като автор и твоята снимка е ясно, че имат и стойност и необходимите знания за ендурото, че въобще да се случат... Но това колко една "пост-обработка", например моята, въобще е в хармония с това, което си желаел като цел, е вече съвсем друга тема и много спорна при това...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • От: Снимки за критика

              Интересно ми е как възприемате това
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0709.jpg
Прегледи:1
Размер:91.0 КБ
ID:5560819
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • От: Снимки за критика

                Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                Интересно ми е как възприемате това
                [ATTACH=CONFIG]679154[/ATTACH]
                На мен ми действа подтискащо, но аз съм си чешит по природа

                Коментар


                • От: Снимки за критика

                  Аз лично не го възприемам. Малко ПРЕобработено ми изглежда.

                  Коментар


                  • От: Снимки за критика

                    Ето го и без до-обработването
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0709-2.jpg
Прегледи:1
Размер:74.5 КБ
ID:5560830
                    Черно-бялото наистина е малко депресарско, ма това беше част от идеята.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • От: Снимки за критика

                      Така поне не ме подтиска . Сега съм без отношение ...

                      Коментар


                      • От: Снимки за критика

                        Черно -бялото на мен ми дава усещане за снимка...ама ренгенова...
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • От: Снимки за критика

                          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                          Черно -бялото на мен ми дава усещане за снимка...ама ренгенова...
                          Интересно - ти си втория, който го казва... и не е много далеч от истината, понеже това наистина е преминалата ПРЕЗ листото светлина.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • От: Снимки за критика

                            Знаете ли, че когато я пусна таз снимка, мислех да пиша, че ми прилича на снимка от охтичав бял дроб, но се отказах.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Снимки за критика

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Знаете ли, че когато я пусна таз снимка, мислех да пиша, че ми прилича на снимка от охтичав бял дроб, но се отказах.
                              Е, явно имате повече опит от мене с рентгените. Дано да не го натрупвам, де, а и вашият да не се обогатява повече
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Снимки за критика

                                Снимката е правена с фотошоп. въпреки това очаквам вашата критика..
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0909.jpg
Прегледи:1
Размер:174.8 КБ
ID:5564732

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X