Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Практически семинар "Портретна и модна фотография" - 12 и 13 декември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Практически семинар "Портретна и модна фотография" - 12 и 13 декември

    PhotoSynthesis организира практически семинар с Никола Борисов на 12 и 13 декември 2009 в София




    Никола Борисов е млад и активен фотограф, работещ в сферата на рекламната модна фотография. Такъв семинар беше провеждан вече четири пъти с Фотосинтезис и ето, че попетяме (при това с ъпгрейд), защото има силен интерес от страна на фотограф-ентусиастите


    Курсът е с практическа насоченост, ще се наблегне изключително на упражнения в реални условия – не само технически (използване на фотографското оборудване и PhotoShop), но и по отношение на предразполагането на модела и връзката с него; както и на и създаването на минимална обща визуална култура в условията на заснемането на хора. Не претендира за изчерпателност или за магическо превръщане в професионални фотографи; целта е на курсистите да бъдат предоставени някои начални знания и умения, които да положат основите на по-нататъшното им развитие в портретната и модната фотография.


    На разположение на участниците ще има както голямо разнообразие от осветление и принадлежности, така и компютри за обработка на изображенията.
    Разбира се, ще има и професионален модел.


    Повече информация, програмата на уъркшопа и условията за записване можете да видите ТУК


  • #2
    До: Практически семинар "Портретна и модна фотография" - 12 и 13 декември

    Това е много добро, но е за фотофорума.
    Тук са много малко хората които могат да разберат или оценят такъв курс.

    Виж ако направите нещо за лаици, на час като се започне от А и В с удоволствие ще се включа.
    Аз отдавна искам да изкарам един курс, но за АБСОЛЮТНО НАЧИНАЕЩИ.
    Последно редактирано от Chinela; 04-12-09, 18:18.

    Коментар


    • #3
      До: Практически семинар "Портретна и модна фотография" - 12 и 13 декември

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Това е много добро, но е за фотофорума.
      Тук са много малко хората които могат да разберат или отценят такъв курс.

      Виж ако направите нещо за лаици, на час като се започне от А и В с удоволствие ще се включа.
      Аз отдавна искам да изкарам един курс, но за АБСОЛЮТНО НАЧИНАЕЩИ.
      И аз ще съм в твоята група.
      Пък и ако има фото моделки още по-добре!
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #4
        До: Практически семинар "Портретна и модна фотография" - 12 и 13 декември

        Скоро ще има обучения за по-неопитни и начинаещи

        Коментар


        • #5
          До: Практически семинар "Портретна и модна фотография" - 12 и 13 декември

          Към начинаещите мисля доста хора могат да се съберат

          Коментар


          • #6
            До: Практически семинар "Портретна и модна фотография" - 12 и 13 декември

            Местата и за двете дати са заети, но желаещите от източната част на България могат да се запишат за семинара във Варна през януари 2010

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X