Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nikon-иада 2013: Аз съм там, където ми е мястото! / фотопленер 25-27 октомври 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nikon-иада 2013: Аз съм там, където ми е мястото! / фотопленер 25-27 октомври 2013




    Nikon-иада 2013: Аз съм там, където ми е мястото!
    25-27 октомври 2013, някъде извън България

    Помните ли тази снимка? Ако помните, значи ще дойдете с нас където и да е . Ако не помните – попитайте някой, който си спомня - и пак ще дойдете там, където ви отведе любовта към фотографията. Защото мястото няма значение, когато си в добра компания.
    Затова сега каним отново всички, които обичат фотографията, да споделим любимото си занимание, заедно с приятели. А мястото ... e, мястото няма значение.

    Каним ви на тридневна Балканска Nikon-иaда от 25 до 27 октомври!
    Мястото ще обявим след 5 октомври, a дотогава всички истински фенове, за които мястото няма значение, могат да се запишат на специалната цена от 195 лв.!


    Такса за участие: 195 лв. за всички, записани до 5 октомври/ 230 лв. за всички записани след тази дата.



    Краен срок за записване: 15 октомври

    Добре е да си приготвите задграничните паспорти.

    Цената включва:
    2 нощувки със закуска и вечеря
    Транспорт с луксозен автобус София, дотам и обратно в София
    Цената не включва медицинска застраховка. Настаняването е в двойни стаи.
    Записване:
    За да се включите, изпратете своята заявка за участие на e-mail photo@photosynthesis.bg до 15 октомври включително. В полето subject напишете „Plener Nikon”.
    Заявката за участие трябва да съдържа следната информация: трите имена и телефон за обратна връзка.
    Всеки изпратил заявка за участие ще получи потвърждение за записване на посочения от него e-mail.

    Плащане:
    След като получите от нас потвърждение, че сте записан за участие, следва да заплатите капаро в размер на 50 лв., в срок до 3 дни в някой от нашите магазини. Остатъкът от сумата следва да бъде заплатен до 18 октомври най-късно.
    Допълнителни въпроси може да отправяте на горепосочения e-mail.
    Пленерът е отворен за всички фенове на фотографията, без значение от марката на техниката, с която снимате!
    Очаквайте скоро подробна информация за мястото и програмата на пленера!
    Тръгването е от София на 25 октомври (петък) в 7.30 часа от паркинга пред централния вход на стадион “Васил Левски”. Връщаме се обратно в София на 27 октомври (неделя) вечерта.

  • #2
    От: Nikon-иада 2013: Аз съм там, където ми е мястото! / фотопленер 25-27 октомври 201

    Малко подсказки за мястото



    Коментар


    • #3
      От: Nikon-иада 2013: Аз съм там, където ми е мястото! / фотопленер 25-27 октомври 201

      И така - вече съвсем официално - Nikon-иада 2013 ще се състои в приказното селище, създадено от Емир Кустурица - Дрвенград, Кюстендорф или Мечавник, както предпочитате

      Коментар


      • #4
        От: Nikon-иада 2013: Аз съм там, където ми е мястото! / фотопленер 25-27 октомври 201

        Понеже имаше доста въпроси и притеснения по отношение на пътуването в Сърбия и личните документи, изпратихме запитване към българското посолство в Сърбия. Отговорът е, че валидна лична карта официално е достатъчна. Е, който има паспорт, може да си го носи - едва ли ще навреди

        И едно видео от района, на малко особен английски

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X