От: Снимки на потребителя iassen
Пак станах рано за риба и изгреви









Пак станах рано за риба и изгреви










Миналата седмица имахме поръчка от АЕЦ Козлодуй. Снимахме само въздушно с големия ни коптер и стана доста добър клип, но всичко е топ секретно и до Септември няма да мога да го кача.
Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар