Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки на потребителя iassen

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Снимки на потребителя iassen

    Мерси . Много време не бях излизал от нас и днес като грейна слънце зарязах всичко и изхвърчах навън.





















    Скоро май ще снимаме видео с това невероятно про фризби Aerobie














    е това е културна работа




















    Коментар


    • От: Снимки на потребителя iassen






      баба и внуче горе долу един размер




      Грамадата на поруганите ценности


















      Петанг на слънце



























      Коментар


      • От: Снимки на потребителя iassen





















        Тука едно лице се вижда





































        Коментар


        • От: Снимки на потребителя iassen
























































          Коментар


          • От: Снимки на потребителя iassen
















            черния дебне








            супер












            тука даже количка с близнаци ще мине
















            един Paar лук

            Коментар


            • От: Снимки на потребителя iassen

              ... и още малко, тия не са от днес.




















              wi-fi selfie





              MD Beddah

































































              и накрая малко летящи деца




























              Последно редактирано от iassen; 02-04-15, 23:12.

              Коментар


              • От: Снимки на потребителя iassen

                Ей тая страшно много ми хареса...



                ...навява ми едни готини спомени от миналото.Сякаш се пренесох и за момент бях в "онази" действителност...
                Супер е !
                Поздрави!
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • От: Снимки на потребителя iassen

                  Гледам някои твои снимки и се чудя само у нас ли инвалидите карат коли над 50 000 евро,да не казвам над сто?

                  За останалите ти кадри както винаги-неам думи!!!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • От: Снимки на потребителя iassen

                    Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                    Гледам някои твои снимки и се чудя само у нас ли инвалидите карат коли над 50 000 евро,да не казвам над сто?

                    За останалите ти кадри както винаги-неам думи!!!
                    Ела в Шумен,да видиш на местата за инвалиди какво чудо е.Ясене отново снимките са много добри.

                    Коментар


                    • От: Снимки на потребителя iassen

                      Благодаря ви. Скоро трябва да сглобя едно филмче за софийския трафик. Днес качих това, което сега е на първа страница на http://vbox7.com/




                      Събота имахме много задачи- снимахме клип на Лора Караджова и Сантра с един от големите ни дронове за Bashmotion



                      И бяхме на авио шоуто в Осогово. Закъсняхме и не можахме да пуснем цепелин. Редица от 13 дрона от нано до голям.



                      Последно редактирано от iassen; 07-04-15, 14:58.

                      Коментар


                      • От: Снимки на потребителя iassen

                        Членувам и съм членувал в няколко подобни форума, kato offroad, които обединяват групи от хора, около някакви хобита и интереси - modelistika, bikerz, moto-zone, имам впечатления и от други и съвсем обективно мога да кажа, че хората в нашия форум се отличават. Избягвам да генерализирам, но разликата е огромна. Като започнем от отношението към новодошлите, до контакти на живо, помощ и приятелство. Всеки форум привлича определени типове хора заедно и за съжаление наблюденията ми са, че повечето форуми, на които попадам са пълни с обиди, заяждания, перчене, интриги и какво ли не. Все нещо има за делене. Постоянно излизат някакви разочарования. Тук още, когато се записах усетих, че е различно. Разбира се, не всичко е перфектно, форума се променя, има всякакви хора, но срещнах много приятели и винаги добронамереност и чувство за общност. В какви ли не ситуации съм се натъквал на хора от форума. Определено има някаква обща позитивна идея в подсъзнанието им и съм много благодарен на всички. Пожелавам ни да сме винаги позитивни и да се подкрепяме, че страната ни има много нужда от това.

                        И за да не са само романтични отклонения ето две снимки Горното също и отговаря на въпроса, защо си направих темата точно тук.



                        ... оф , гадно време, работя, гледам деца, не мога да излизам....




                        Чакам пролетта

                        Коментар


                        • От: Снимки на потребителя iassen

                          Хм...разбиваш освен със снимки и с тези размисли...
                          Много точно казано...
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • От: Снимки на потребителя iassen

                            Да! Абсолютно си прав! От такова членуване във фото форуми спрях да снимам. Догади ми се от отношението и просто спрях. А на теб благодаря за снимките .. на Любашки също, както и на останалите момчета пускащи страхотни снимкии тук в раздела. Именно вие ме карате отново да започна и сега се стягам да си купя един Никон 7100. Благодаря момчета и извинете за спама ...
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • От: Снимки на потребителя iassen

                              Страхотни снимки

                              Коментар


                              • От: Снимки на потребителя iassen

                                Винаги можем да спретнем скандал и интрижка, но на кого ще е полезна? И аз обиколих много форуми и тук се чувствам най ЮЮтно. Мисля, че голяма заслуга за чистите и полезни теми дължим освен на самите нас като потребители, но и на модераторите, те са върха. Не ги четкам и сапунисвам, просто си вършат работата страхотно.
                                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X