Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки на потребителя iassen

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Снимки на потребителя iassen

    Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
    Браво!!!

    Кога ли че те натепат?!
    Като гледах снимките от днес, особено тази с човека, който си сверява часовника и точно това си помислих: , че някой ще остане с впечатление, че снимам много нахално. Всъщност ползвам всякакви техники, за да снимам хората- без да ме видят или си говоря с тях или им показвам, че ще ги снимам.. Всякакви случаи има, но до сега не съм имал проблеми. Ако някой нещо е бучал му изтривам снимката, извинете и това е. Като видя, че някой е нервен не го снимам Иначе не ме е шубе. Аз съм нинджа


    Хех сега ще се върна нагоре и ще напиша кой как съм снимал



    Не ме виждат. Цялата работа е, че нали ползвам слинг- презрамка за апарата и то си е все едно чантичка си нося. Все едно е оръжие- освобождавам предпазителя (включвам) вдигам или пред корема или на окото...щрак 5-6 кадъра за 1 сек. и пускам... и той си застава до мене. Ако съм обърнат леко на страна може и човек въобще да не разбере какво става.


    Тука си я дебна директно зад храситите

    Последно редактирано от iassen; 05-02-15, 22:06.

    Коментар


    • От: Снимки на потребителя iassen

      Благодаря ти за приятните разходки!! Все едно, че обикалям улиците... И аз имам мерак за стрийт, даже си взех едно Сони РХ 100 м2, ама още набирам смелост (и ноу хау)
      По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

      Коментар


      • От: Снимки на потребителя iassen

        Първоначално публикуван от a100 Преглед на мнение
        Благодаря ти за приятните разходки!! Все едно, че обикалям улиците... И аз имам мерак за стрийт, даже си взех едно Сони РХ 100 м2, ама още набирам смелост (и ноу хау)
        И аз си спомням, че отначало скитах из града и снимах само неодушевени предмети. Струваше ми се неетично и неудобно да снимам хората, пък виж сега

        Малко ми писна нещо даже да снимам в СФ. Ходи ми се някъде, ако не в Барселона поне в Пловдив...




        Вали като откачено:








        Коментар


        • От: Снимки на потребителя iassen

          Имам нова играчка. Още е я тествам, но се вижда лесно разлика в качеството и рязкостта на видеото. Има разни нови неща, които ми харесват.



          Като например, че си прави само филмчета от таймлапсите в 4К.Снима на 240 к/с... На тъмно ми хареса как снима няма шум... по-нормално меню има. Само не ми хареса, че преди седмица вдигнаха цената със 100лв и че батериите са други вече.

          Коментар


          • От: Снимки на потребителя iassen

            Има скоба...




            ...няма скоба

            Коментар


            • От: Снимки на потребителя iassen


              Буда


              Христос


































































              Коментар


              • От: Снимки на потребителя iassen

                Днес обявиха, че ще работи Лале 2, че ще е слънчево и не работен ден. Каква съвкупност за Витоша. Успях да покарам за пръв път от няколко сезона. Естествено нямаше как да карам с апарат, но пък имам спортни заместители. Повечето са сурови от телефона.

                Резньовете и Рила





                Лале 2 е на лифт- мой набор - 35 годишен.. Поработи 20 мин и спря. Успяхме да се качим за около 50 мин. на аварийна скорост.




















                Черни връх



                Спряха Лале 2 и който се качил- качил. Карахме си на котвата Владо и въобще не ни се слизаше надолу.











                Дедо морж се качва всеки ден до тук.






                а долу е гадост




















                Владо








                Почти сами на пистата... кеф








                Слизаме надолу



                Направих си и клипче за спомен.
                Последно редактирано от iassen; 14-02-15, 21:54.

                Коментар


                • От: Снимки на потребителя iassen

                  Ето го и клипчето, което си направих за спомен.

                  Коментар


                  • От: Снимки на потребителя iassen

                    Центърът на София от високо. Черно-бяла, защото цветовете хич не са красиви още.





                    Президенстсвото.... Тези снимки са извадени от клип 4К с новото ГоПро 4






















                    Ето я цветна






                    Този пич, минавам и гледам куките нещо го тормозят и викам я да ги щракна. И после случайно попаднах на пост във ФБ: https://www.facebook.com/stsolov/pos...06244827418653



                    А това клипче снимах пред нас и за съжаление стана най-гледания ми някога клип. След като го постнах в профила ми във фейсбук и го гледаха над 120 000 човека и го споделиха над 1100, го открадна който се сети. Милен Цветков го излъчи и в Здравей България. Репостнаха го многократно във фейсбук и вибокс и в сайтове и навсякъде. Като нищо има половин милион гледания. Но по-добре е да не се асоцирам с него, защото е малко долно

                    Коментар


                    • От: Снимки на потребителя iassen

                      Браво! Що не си потърсиш правата, иначе М.Ц. голем го раздава...

                      Коментар


                      • От: Снимки на потребителя iassen

                        Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
                        Браво! Що не си потърсиш правата, иначе М.Ц. голем го раздава...
                        Защото е тъпо филмче. Не искам да се популяризирам на гърба на изнервения човек. То даже беше снимано лятото и не мислих да го пускам... Имам и първа част

                        Коментар


                        • От: Снимки на потребителя iassen

                          Какво пише у тъпия тефтер, че нямам регистрация а ми стана любопитно
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • От: Снимки на потребителя iassen

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Какво пише у тъпия тефтер, че нямам регистрация а ми стана любопитно
                            Ето този случай: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4605740



                            Време е за нови снимки... Бугати
































                            Дон Феручи




















                            Бях на мото изложение









                            Коментар


                            • От: Снимки на потребителя iassen

                              Беше само едното хале.. Бяха всички фирми без КТМ, ЯМАХА, ДУКАТИ, КАВАЗАКИ и др.










                              Е това ако не е тъпа физионимоя



















                              - Бе не са го напраили как си требе, тия германци...


















                              Коментар


                              • От: Снимки на потребителя iassen





































                                е тва е баща
















                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X