Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки на потребителя iassen

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Снимки на потребителя iassen

    тираджии от всички страни едни и същи сте











    и дойде ферибота, с който се прибрах





    имаше едни крака вътре













    и спомен от детството ми



































    Коментар


    • От: Снимки на потребителя iassen

      Тасос, Принос










      Днес

















































      Коментар


      • От: Снимки на потребителя iassen







































        Тука дъга малко има















        от кайта, ама не можах пак да покарам






















        това е за сега. да взема малко да го оставя тоя апарат да почине, че съм тука 4 дена и съм нащракал 2000 снимки

        Коментар


        • От: Снимки на потребителя iassen

          Нямам думи просто, уникален си! Не мога да спра да им се наслаждавам. Всичко е толкова приятно.

          Коментар


          • От: Снимки на потребителя iassen

            Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
            Нямам думи просто, уникален си! Не мога да спра да им се наслаждавам. Всичко е толкова приятно.
            Е щом е така ще снимам още

            Коментар


            • От: Снимки на потребителя iassen

              Миналата година ходих за няколко дни. За пръв път ми беше в Гърция на море. Тази година само там .... този път с моя "ретро" мотор.
              Thasos определено ме грабна .... плажовете са уникални, боровите горички също
              Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
              Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
              Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

              Коментар


              • От: Снимки на потребителя iassen

                Дам екстра е си е. Жалко , че си съсипахме нашето си море.


                Днес се погмурках, ама на обяд пих една рацина и на 40-тата минута като ми стана лошо..., а имаше течение и едвам се върнах. Най-големите рибки бяха около педя и не видях смисъл да ги стрелям.. Само подводен туризъм
























                Коментар


                • От: Снимки на потребителя iassen

                  Как стои въпроса с лова ? Трябва ли разрешителни за там?

                  Никога не съм (като малък 1-2 пъти с баща ми) "стрелял" с харпун, и не съм се гмуркал ... а не е като да не мога да плувам (14 години водна топка тренирах ) , та тази година ми се искаше точно там да се гмуркам малко.
                  Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                  Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                  Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                  Коментар


                  • От: Снимки на потребителя iassen

                    Като видях Кавала и Тасос ме налегнаха мили спомени от преди години!Радвам се много!Близо до центъра на Кавала имаше една бензиностанция в партера на жилищна кооперация-голям смях,жалко че нея снимах тогава!А как е температурата на морската вода в момента там?

                    Коментар


                    • От: Снимки на потребителя iassen

                      Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                      Като видях Кавала и Тасос ме налегнаха мили спомени от преди години!Радвам се много!Близо до центъра на Кавала имаше една бензиностанция в партера на жилищна кооперация-голям смях,жалко че нея снимах тогава!А как е температурата на морската вода в момента там?
                      Е можете да разчитате на мен за снимките на всичко поне малко интересно:



                      В Солун имаше една , в която колите си влизат директно под сградата.

                      Ми студеничка е водата. В смисъл не е като през Август, но децата са нон стоп вътре, аз си се гмуркам, а не обичам да ми е студено. Най-хубавото време за Гърция е края на Май и началото на Септември. Август водата е чай, ама навън не се живее и има яко хора.



                      Как стои въпроса с лова ? Трябва ли разрешителни за там?
                      Уж трябват разрешителни. От пристанището се издават, ама...то куки няма по пътя. Няма кой да те проверява реално за такива работи. Общо взето доста безгрижно е. Караш си мотор без каска, с бясна скорост, тентата спи на плажа, къмпингуваш си, уж не може... а бе, остров Вчера дрифтове имаше с колата на жена ми по тия хубави завои, имаше и други дето бързичко караха. На Халкидики миналата година ни гледаха куките с децата без каски на мотора, не се впечатлиха... Иначе глобите са големи уж.
                      Последно редактирано от iassen; 30-05-13, 22:29.

                      Коментар


                      • От: Снимки на потребителя iassen

                        Страхотни снимки както винаги, сори са малкото офтопик.

                        Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
                        Как стои въпроса с лова ? Трябва ли разрешителни за там?

                        Никога не съм (като малък 1-2 пъти с баща ми) "стрелял" с харпун, и не съм се гмуркал ... а не е като да не мога да плувам (14 години водна топка тренирах ) , та тази година ми се искаше точно там да се гмуркам малко.
                        По принцип трябват, но принципно по принцип.
                        Живял съм 15-16г в Солун и съм се гмуркал актовно целогодишно. Слизах на 30м в добра форма.
                        Много зависи къде и как се гмуркаш. На остров Тасос и отсреща (Кавала) няма живо пиле, (демек рибе).
                        Бреговата охрана го знае и не гони там.
                        Ключовата дума е света гора и плавниците под водата.
                        Ако доближи до тебе зодиак на бреговата охрана пускай харпуна и рибата на дъното и се усмихвай дебилно.

                        Първоначално публикуван от iassen Преглед на мнение

                        В Солун имаше една , в която колите си влизат директно под сградата.

                        Уж трябват разрешителни. От пристанището се издават, ама...то куки няма по пътя. Няма кой да те проверява реално за такива работи. Общо взето доста безгрижно е. Караш си мотор без каска, с бясна скорост, тентата спи на плажа, къмпингуваш си, уж не може... а бе, остров ...Иначе глобите са големи уж.
                        МНОГО бензиностанции има под блокове и подземни гаражи, а закона гласи: поне 50м от жилищта сграда.
                        Куките преди 2003та просто занимаваха с "глупости". Сега ако попаднеш на не-правилен - нещата отиват на 1-2-3.000 евра.

                        Коментар


                        • От: Снимки на потребителя iassen

                          Лименария. Как не се светнах да пусна тука коптера из пристанището. Реклама на апарата и ръката ми: без статив.










                          обичт Джъмбо





                          още една от кайта
























                          Рускинята Маша















                          умряла змиорка

                          Коментар


                          • От: Снимки на потребителя iassen

                            Летящи деца
























                            Покарах малко точно в последния ден.





                            малко кеф






                            имаше колеги



















                            Последно редактирано от iassen; 02-06-13, 00:47.

                            Коментар


                            • От: Снимки на потребителя iassen


























                              Аз се прибрах в София Тези са от преди да замина.. Назад към сивият град,






















                              Тука ретро парти си организирах. Два дена снимах само черно бяло с ръчния обектив.




















                              Коментар


                              • От: Снимки на потребителя iassen


























































                                Хубав мотор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X