Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фото-самодейност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Фото-самодейност

    То и аз съм противник на отровните ХДР-и. В твоя случай, на мен ми се иска лампите да не са безформени блясъци а ако е възможно да се поочертаят по-добре. Това няма как да се случи с кадър замерен по лампите, защото всичко друго ще е непрогледен мрак.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #32
      От: Фото-самодейност

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      То и аз съм противник на отровните ХДР-и. В твоя случай, на мен ми се иска лампите да не са безформени блясъци а ако е възможно да се поочертаят по-добре. Това няма как да се случи с кадър замерен по лампите, защото всичко друго ще е непрогледен мрак.
      Лампите могат да се понаправят и софтуерно.Ето набързо и то от дадения тук Jpg файл.



      П.П.между другото не се стърпях и пипнах и още нещица.Така на мен лично май повече ми допада визията на този кадър...
      Поздрави!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #33
        От: Фото-самодейност

        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
        Лампите могат да се понаправят и софтуерно.Ето набързо и то от дадения тук Jpg файл.



        П.П.между другото не се стърпях и пипнах и още нещица.Така на мен лично май повече ми допада визията на този кадър...
        Поздрави!
        На зандан мяза...

        Коментар


        • #34
          От: Фото-самодейност

          Ами...Коко искаше да се открояват лампите и аз просто пробвах дали може да се направи софтуерно...Може би...една идея по-малко да се открояват ще е по-добре, ама аз на бързо ...просто за идеята и не съм се задълбочавал...
          П.П.На мен пък ми прави аналогия с някакви катакомби от 15-16 век... и дори си представям някъде в страни течаща подземна река...Баси и въображението където имам...
          Поздрави!
          Последно редактирано от lubashki777; 18-01-15, 08:15.
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #35
            От: Фото-самодейност

            Сутрин рано и толкова ,,въобразителен''! Браво, хареса ми аналогията!

            Коментар


            • #36
              От: Фото-самодейност

              Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
              Сутрин рано и толкова ,,въобразителен''! Браво, хареса ми аналогията!
              Рано, рано...колко да е рано...Всъщност зависи кога си станал...
              Към колегата...От този кадър май ми се струва, че имаш за чистене матрица...



              Принципно не е нещо което трябва да се направи на мига, но аз лично си заличавам тези следички софтуерно преди да финализирам обработката на даден кадър
              Поздрави!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #37
                От: Фото-самодейност

                Едно драконче:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dragon.jpg
Прегледи:1
Размер:172.9 КБ
ID:5654123
                'Облагането с данъци е изтънчен начин да искаш пари със заплаха'

                Коментар


                • #38
                  От: Фото-самодейност

                  Ето една снимка и от мен.В град ШуменНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0566.jpg
Прегледи:1
Размер:122.9 КБ
ID:5654284

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X