Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От щракането до...фотографията!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От щракането до...фотографията!

    Малко кадри от ралито в Ст. Загора...















    Тази ми хареса и си позволих вариации ...











    Има и още...ама кога ще успея да ги обработя не знам...
    Поне отбелязах с мъничко мероприятието.
    Поздрави!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: От щракането до...фотографията!

      Хм.... а бе тия в Ланчата що са без каски, че и без колани даже?
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • От: От щракането до...фотографията!

        Ланчията не се състезава...просто минаха показно по трасето както и ретро-автомобилите.Дори и дрифтачките не се състезаваха, а свириха с гумите по завоите ей така...за техен и на публиката кеф.
        Та затова...
        П.П.Ама кефи Ланчията...мен поне много дори...
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • От: От щракането до...фотографията!

          Българин ли е собственик на Ланча-та. Досега не бях виждал такава у нас изключая едновремешните участия в рали "Албена"!
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: От щракането до...фотографията!

            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Българин ли е собственик на Ланча-та. Досега не бях виждал такава у нас изключая едновремешните участия в рали "Албена"!
            Ами честно казано не знам Коко...мисля, че е българин, ама ...само мисля...
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • От: От щракането до...фотографията!

              Абе то и Оpel GT не е често срещана, да Ланчата е много яка и аз и се зарадвах като я видях

              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • От: От щракането до...фотографията!

                Здравейте, вчера ме обзе диво желание да поснимам/ в последно време не ми остава време за хобито/.Казах си, че и без това ми се иска да не изтърва лавандулата, та...речено-сторено.Само изчаках жена ми да се прибере от работа, отнех и ...без бой Реното , заредих газчица и гас към язовир Жребчево.Там бях набелязал една нива с лавандула, която имаше и хубав поглед към планината.
                Скоро стигнах, но...за съжаление тази година не я бяха засяли и всичко беше каквото е пораснало само...Рехава работа, ама каквото толкова...



                Все пак малко си поиграх с надеждата да излезе после някой по-читав кадър...



                Много обичам да снимам лавандулата.Освен , че е невероятно красива, ароматът и е просто божествен...



                Тръгнах си обратно, но скоро се наложи да спра на първата удобна отбивка, защото залеза започна своя спектакъл...





                Докато най-накрая не избухна пожар в небето, а формата на горящ кръст горе в ляво на небето, просто за малко не ми докара "изправяне" на един завой и търкаляне в дълбокото дере пред мен .
                Размина ми се на косъм...



                Все пак на връщане се отбих по път в една частна лавандулова нива.Беше охранявана дори от СОТ...
                Поприказвахме с пазача, направих няколко кадъра и продължих към дома.







                Така приключи разходката.Разбира се освен пейзажите с лавандула и залезите...не устоях и се заиграх/доколкото ми позволява за това наличната техника де/ с фото-лова.
                Мисля, че случих и има интересни попадения, ама вие ще кажете...
                Следва...
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • От: От щракането до...фотографията!

                  Така...част две от вчерашната разходка под надслов...фото-лов.
                  Тук няма много за разправяне, затова и просто ви поствам кадрите...
                  Играта започна с щъркелите...
                  Черно и бяло...Ин и Ян...Доброто и Злото...или...просто двойка щъркели...









                  Един нещастен опит...ама разстоянието беше много голямо...



                  Продължих с Щъркелите...



                  Нещо разглеждайки кадрите у дома на лаптопа не можах да вдяна.Тази, както и някои други снимки за излезли с хиляди бели точки...
                  Не е от обектива, не е и от фотоапарата, защото на други кадри или няма въпросните точки, или...те не са на едно и също място.За мен единственото логично обяснение е да е роснал дъжд, а поради по-голямото разстояние при мен да го е нямало и въпросните бели точици да са капчици от дъжда...
                  Вие какво ще кажете...
                  Следваща с тези точки си е направо като от приказките...



                  Последва и кулминацията на фото-лова...поне за мен де...
                  С доста постоянство и търпение получих шанса за следващите кадри...



                  Ето и по-отблизо да му се порадвате...







                  В крайна сметка, започнах с щъркелите и с тях завърших...





                  Беше красиво и отпускащо...пълен релакс.
                  Поздрави!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • От: От щракането до...фотографията!

                    Както винагиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:36_1_11.gif
Прегледи:25
Размер:18.6 КБ
ID:5667453! Докато все още живеехме в къща, една гадинка като заснетата от теб се беше самонастанила в гаража.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: От щракането до...фотографията!

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      Както винаги[ATTACH=CONFIG]809316[/ATTACH]! Докато все още живеехме в къща, една гадинка като заснетата от теб се беше самонастанила в гаража.
                      .
                      Благодаря!
                      П.П.Лалугериге са бързи са като куршум...но пък са сладки и готини, когато успееш да ги уловиш на кадър!
                      Поздрави!
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • От: От щракането до...фотографията!

                        Любо, пак изтрепа рибата... и за нас нищо не остана...
                        Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

                        Коментар


                        • От: От щракането до...фотографията!

                          Първоначално публикуван от Пламен Пенов Преглед на мнение
                          Любо, пак изтрепа рибата... и за нас нищо не остана...
                          Хаха...Пламене...няма бре...
                          Просто когато си тръгнал да снимаш лавандула, а тя нещо ти бяга по тъча...минаваш на резервен вариант, за да не се провали излета...
                          П.П.Преместиха ме в Ст. Загора братле и сега не можем да се виждаме. Трябва да помислим за съвместен фото-излет!
                          Поздрави!
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • От: От щракането до...фотографията!

                            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                            Хаха...Пламене...няма бре...
                            Просто когато си тръгнал да снимаш лавандула, а тя нещо ти бяга по тъча...минаваш на резервен вариант, за да не се провали излета...
                            П.П.Преместиха ме в Ст. Загора братле и сега не можем да се виждаме. Трябва да помислим за съвместен фото-излет!
                            Поздрави!
                            Ако не е много нахално ... .да се присъединя и аз към едно такова мероприятие ... от скоро съм в Димитровград .. и имам нова техника за разучаване
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: От щракането до...фотографията!

                              Че защо не...просто трябва да се организираме...
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • От: От щракането до...фотографията!

                                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                                ...Трябва да помислим за съвместен фото-излет...

                                Винаги готов, само да не случим с ден като днешния


                                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                                Ако не е много нахално ... .да се присъединя и аз към едно такова мероприятие ...

                                Колкото повече, толкова повече.../...по-хубаво.../, ми то и други мераклии ще има, само някой трЕбе да се заеме с организацията.
                                Последно редактирано от Пламен Пенов; 21-06-15, 16:50.
                                Няма значение колко бавно се движиш и колко дълго вървиш. Важното е да не спираш. - Конфуций

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X