Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

    И какво излиза, че всичко е щото не гласуваме, защото ако всички гласуваме, тези няколко хиляди гласа нямат никаква стойност. А ако не гласуваме с техните гласове спокойно могат да си изберат я кмет, я президент

    Коментар


    • #17
      От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

      Обичам родината,мразя държавата!

      Коментар


      • #18
        От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

        Те всичките ни управници са избрани от тях.
        Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
        Grand 3.1TD
        0898 620 306 Стоян

        Коментар


        • #19
          От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

          Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
          И какво излиза, че всичко е щото не гласуваме, защото ако всички гласуваме, тези няколко хиляди гласа нямат никаква стойност. А ако не гласуваме с техните гласове спокойно могат да си изберат я кмет, я президент
          Разгеле, някой си е извадил поука! Ако всички българи гласуваха според възгледите си, тези никога нямаше да си развяват байрака.
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • #20
            От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            Разгеле, някой си е извадил поука! Ако всички българи гласуваха според възгледите си, тези никога нямаше да си развяват байрака.
            Трудна тема подхващате....
            Да не зависиш от "Органи" в България....

            Коментар


            • #21
              От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              Разгеле, някой си е извадил поука! Ако всички българи гласуваха според възгледите си, тези никога нямаше да си развяват байрака.
              Чак пък хич не ти вярвам. Я ми кажи кой в политиката на България не ползва циганските гласове? Изключая Атака може би. И какво ще се промени дори и всички да гласуват след като няма за кого да го направят? Нищо. Циганите са удобна и лесно манипулируема маса гласоподаватели, а като такава се явяват и особено "ценни" за всички партии. Е, за какво ми говориш тогава?

              Коментар


              • #22
                От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

                Първоначално публикуван от ssspeed Преглед на мнение
                Те всичките ни управници са избрани от тях.
                И от нас...с нашата пасивност понякога
                В тая връзка ето един поучителен клип от братска Македония...от изборите им през 2008-ма.

                Коментар


                • #23
                  От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

                  Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                  Чак пък хич не ти вярвам. Я ми кажи кой в политиката на България не ползва циганските гласове? Изключая Атака може би. И какво ще се промени дори и всички да гласуват след като няма за кого да го направят? Нищо. Циганите са удобна и лесно манипулируема маса гласоподаватели, а като такава се явяват и особено "ценни" за всички партии. Е, за какво ми говориш тогава?
                  Техните гласове са ценни именно защото са значителен процент от всички гласове на изборите. Колко цигани гласуват? 200-300-400 000, не повече. Ако всички българи с право да гласуват (поне 4 000 000) участват в изборите, процентът цигански гласове е около 0,1, т.е. капка в морето. Поправи ме ако греша.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #24
                    От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Техните гласове са ценни именно защото са значителен процент от всички гласове на изборите. Колко цигани гласуват? 200-300-400 000, не повече. Ако всички българи с право да гласуват (поне 4 000 000) участват в изборите, процентът цигански гласове е около 0,1, т.е. капка в морето. Поправи ме ако греша.
                    Явно не ме разбра. Няма значение колко са нашите гласове и циганските при положение, че за когото и да гласуваме той със сигурност ще е ползувател и на същите цигански гласове. И съответно няма да направи нищо за промяна на положението. Нито ще се реши на каквито и да е мерки срещу тях. С две думи - сите са маскари. Ситуацията е такава, че няма алтернатива. И тогава излиза, че и ние, и мангалите гласуваме май за едни и същи. Това имах предвид.

                    Коментар


                    • #25
                      От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

                      Ами малко да си помечтая................да ли пък няма да е най-добре на тези избори да се забрани на циганите да гласуват, но и на тези цигани които казват че са мюсулмани. Лошото е че нямам идея как може да се случи това.

                      Коментар


                      • #26
                        От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

                        А не може ли просто полицаите, които пазят селото да идат да пикаят за около половин час- достатъчно ще е според мен. Голямо вардене на тия палати, построени с пари, крадени от нас и нашите родители.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #27
                          От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Явно не ме разбра. Няма значение колко са нашите гласове и циганските при положение, че за когото и да гласуваме той със сигурност ще е ползувател и на същите цигански гласове. И съответно няма да направи нищо за промяна на положението. Нито ще се реши на каквито и да е мерки срещу тях. С две думи - сите са маскари. Ситуацията е такава, че няма алтернатива. И тогава излиза, че и ние, и мангалите гласуваме май за едни и същи. Това имах предвид.
                          Разбрах те още първия път, но ти не ме разбра. Ако техните гласове нямат стойност, няма да има и "преференции" и няма да си позволяват "волности". А, че всички политици са маскари, си е стара и неопровергана истина. Но си има инструмент и за тяхното вкарване в пътя. Обаче за тази цел е необходимо да имаме общество, а не кръчмарски родолюбци от една страна, дето се гордеят, че били избягали и ни се чудят на акъла що стоим и пасивни наблюдатели от друга, дето гледат да изкарат от днес до утре, пък за вдругиден не мислят. Абсолютно подкрепям хората в Катуница, ако и действията им да са незаконни. Просто е крайно време да се покаже, че така вече не може.
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • #28
                            От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

                            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                            Техните гласове са ценни именно защото са значителен процент от всички гласове на изборите. Колко цигани гласуват? 200-300-400 000, не повече. Ако всички българи с право да гласуват (поне 4 000 000) участват в изборите, процентът цигански гласове е около 0,1, т.е. капка в морето. Поправи ме ако греша.
                            Само едно уточнение-400 000 е 10% от 4 000 000, според мен хич не е капка в морето, колкото и да не ми се иска.Топката, както се казва, е в нашето поле.Какво ще се случи в бъдеще зависи от нас.Дано повече хора се замислят за реалността, колкото повече се чака, по-трудно се оправят нещата.
                            Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                            Коментар


                            • #29
                              От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

                              .Ножът е до кокъл вече.
                              Последно редактирано от edd2; 25-09-11, 11:40.

                              Коментар


                              • #30
                                От: КАТУНИЦА ДНЕС 24.09.2011. СНИМКИ ОТ 15.30 ЧАСА

                                Да не бъда краен , но тези мангали трябва малко да се стреснат , че вече вече взеха да се мислят за недосегаеми ама няма да ги търпим

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X