Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първи дрон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Тук има клипче със "снежния" вариант на морския дрон



    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      Гледам в емаг има DJI Mavi Mini с допълнителна батерия за около 800лв... Мисля, че като за проба е добър избор (да не ме е много яд, ако (като) го строша)?
      Някой може ли да сподели отзиви от първа ръка?

      Аз си купих точно този миналата Коледа. Много лесно се работи с него. Качеството на снимки/видео също е добро. Единствено, че при места с повечко wi-fi мрежи рязко намалява обхвата на дистанционното и се губи връзка, след което дрона се прибира сам там от където е излетял.

      И аз като теб исках да имам възможност да снимам от друга гледна точка, само че кемперите с които се занимавам, но истината е, че не става оператор от мен Ако се спреш на този модел, ако искаш пиши и ще ти продам моя, не е ползван повече от 3-4 пъти.
      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
      BMW F650CS
      Радо о885 5о 59 5о

      Коментар


      • Тедо /LJ73/
        Тедо /LJ73/ коментира
        Редактиране на коментар
        Опитах се да пратя ЛС, но нещо не се получи... Имам интерес за ползвания дрон - звънни ми, когато имаш време- 0885461763.

    • #18
      Понеже започнах да се заглеждам по дроновете Гуглето ми прати рекламка:
      https://heelshark.com/products/2020-...iant=137375870

      Този дрон като много по-евтин от предлагания по-горе с какво е по-лош, или с по-малко функции?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • Веско
        Веско коментира
        Редактиране на коментар
        Това е дрон клас "играчка" - няма сензори, не е водоустойчив, няма данни за автопилота и т.н. С какво от горните го сравнявате?

      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Дават го, че е водоустойчив и дори има клип как излита от водата.
        А този пише, че и е с ГПС:
        https://heelshark.com/products/2020-...igin=recommend

    • #19
      изчаках 10 дни колегата rraadd00 да отговори /да се свърже с мен/, но в крайна сметка не се случи и вчера си взех Мини 2 Комбо /с допълнителните батерии/... Нощес заредих батериите, сега зареждам дистанционното и утре /живот и здраве/ ще правим първия полет
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • коко келеша
        коко келеша коментира
        Редактиране на коментар
        Имаш ли уговорка с Еол, Перун и компания за утре ? Каква е максималната сила на вятъра, при която може да лети?

    • #20
      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      изчаках 10 дни колегата rraadd00 да отговори /да се свърже с мен/, но в крайна сметка не се случи и вчера си взех Мини 2 Комбо /
      Айде честито, значк ще си спретнем една кушия с дрончетата

      Всъщност ти бях отговорил на съобщението, но явно сме се разминали

      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
      BMW F650CS
      Радо о885 5о 59 5о

      Коментар


      • #21
        Няма нови съобщения... последното е от 20.12.20 ???
        както и да е... пробвахме го днес... на моя тел не излиза видео... на щерката излиза... Също така, тя го пилотира много добре...
        Подариха ми площадка за кацане, ама не се връща на нея?

        Също така гледам в ютюб, като го хванат с ръка и го обърнат, веднага угасва... А моя дебил се бори до последно
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #22
          Няколко снимки с мини 2 ... Но са компресирани през Viber...

          Панчарево... Къщата е на Стефка Костадинова
          Прикачени файлове
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #23
            Здравейте , моля за вашето компетентно мнение относно тези модели дронове Dji Phantom 3 adv, Phantom 3 pro, Phantom 4 и Phantom 4 pro

            Разбирам че Phantom 4 pro е най-добър от всичките изброени , но с какво и колко превъзхожда предходните ?

            Интересно ми е да разбера с какво всеки модел надгражда последния

            Ще си купя някой от изброениете втора употреба , но се двоумя от най-евтиния ли да започна или от най--скъпия ?

            Коментар


            • #24
              Здравейте.
              Виждам че имате познания относно различните модели дронове и бих се радвала, ако някой може да ми помогне да избера подходящ такъв за подарък за близък човек, любител фотограф на добро ниво.
              Нямам познания в областа. Разгледах няколко варианта:
              SLX SG906
              CSJ KF100
              SLX SG908
              CSJ KF101
              Ще се радвам, ако някой по-запознат също ми предложи модел. Сумата която бих дала е до 500 лева.
              Предварително Ви благодаря.

              Коментар


              • pipetko
                pipetko коментира
                Редактиране на коментар
                Като цяло това са дронове нисък клас, но бих казал че не си заслужават парите. SJJRC моделите се води по-добрия избор за такъв клас дронове. Свързват се с WIFI, лесно губят сигнал и отлитат нанякъде. Бих препоръчал SJJRC, но ако намерите FIMI или втора ръка DJI MINI или Spark.

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X