Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IP камера, каква

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • IP камера, каква

    Въпросът ми е тук: https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=232887 . Но след 200 гледания няма мнения, май съм сгрешил мястото и затова я местя тук.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: IP камера, каква

    Какво те интересува по-точно ?
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #3
      От: IP камера, каква

      Основно трябва да решиш задачата "Как да докарам IP до гората". Другото после.

      Коментар


      • #4
        От: IP камера, каква

        Щом колегите от Европа (в Дания, Румъния и др.) го правят, значи може. Даже преди 2-3 години бях дал 1 адрес за гледане в тоя форум. Мога, разбира се, да ги питам тях, но не ми се ще да си мислят, че "в България не познават топлата вода".
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #5
          От: IP камера, каква

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Основно трябва да решиш задачата "Как да докарам IP до гората". Другото после.
          4г има на много места вече
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: IP камера, каква

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            4г има на много места вече
            И даже 2 пъти по-бързо, отколкото в София.

            Ако има обхват, работата е въпрос на пари ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              От: IP камера, каква

              Че може, може но зависи къде, а от там колко и как. Правил съм го .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #8
                От: IP камера, каква

                Горе както са писали колегите, има няколко предпоставки за инсталирането, като захранване и връзка с интернет, аз бих добавил и опасност от кражба.
                Камери има много като модели и ценови диапазон трябва да помислиш колко си готов да инвестираш. Камерата трябва да поддържа е устойчива при всякакви външни условия, да има нощен режим. Разделителна способност, смятам, че full hd е минимумът, за хубав образ.
                Остава връзката с интеренет. Има камери, директно с прилепени антени към тях, и антената се свързва с рутера който да кежем е някой и друг километър. Например, ако искаш да инсталираш камерата на един баир, над вилата, а във вилата имаш вече интернет това би било оптимално.
                Последното нещо е сървър за данните. Станддартните камери, не предвиждат особен трафик, а са направени един двама души да гледат в реално време. Ако искаш да качиш трафика в някоя интернет страница да могат много хора да го гледат едновремено ти трябва допълнително малък сървър, който да се справя с вървящия трафик, който сървър няма как да е на 4г мрежата.
                Примерна такава камера:
                https://www.amazon.com/ZILINK-Outdoo.../dp/B071JTCY12 има тука, тая дори има сензор за движение, което може би също е предимство, да се включва, само когато засече движение, и да харчи по-малко трафик.
                Най-добре виж около теб, фирми за охранителна техника, те ще ти обяснят много точно какво трябва и според конкретното място какво е възможно.
                И успех в начинанието, изглежда много интересно!

                Коментар


                • #9
                  От: IP камера, каква

                  Звънни ми утре ако искаш,решения има.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: IP камера, каква

                    Както написаха колегите решения има много . Мога да ти препоръчам няколко модела с сим слот и да ползваш мобилен интернет но главния проблем който трябва да се реши е кражба на обурудването . Ако това не е проблем тогава е лесно иначе едно 400 лв да инвестираш и на другия ден да я няма си е проблем поне за мен .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X