Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

    Някой има ли опит и съответно мнение за тази декатлонска камера? Колебая се между нея и SJ4000. На някой места четох че декатлонската е по добра на снимане. Обаче не ми харесва че батерията е вградена. Някъде се оплакват че в следствие греенето на батерията много се поти кейса. Декатлон твърдят че проблема се решава лесно със специалните антиизпотяващи вложки които продават отделно. трябва да купувам отделно вложките против изпотяване, дистанционно и може би някой крепеж!
    SJ-то пък няма WiFi и възможност за дистанционно управление, но пък върви с много по голям набор крепежи. Батерията е по малка но се сменя. Имам приятели които я ползват и са доволни.
    Голяма чуденка, а нямам много време щото от първата има ограничени бройки, даже дистанционното е единственна бройка!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

  • #2
    От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

    Защо не погледнеш и това Tom Tom Bandit

    https://www.tomtom.com/en_gb/action-...action-camera/
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • #3
      От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

      Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
      Защо не погледнеш и това Tom Tom Bandit

      https://www.tomtom.com/en_gb/action-...action-camera/
      То аз ако имах пари да си поръчам паржола, нямаше да се чудя боб или леща!

      Ииии идиотския форум пак играе номера!

      Та исках да добавя че ценовия ми диапазон е от 120 до 170 лв без картата памет! Декатлонската ми се връзва до към 160-170 а другата 140 - 170 без или със ВиФи
      Последно редактирано от sl.daskalov; 01-04-18, 17:52.
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #4
        От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

        Разликата в цената не им е толкова голяма, но да ги сравняваме, няма какво да говорим, все си мисля че дори и този месец да не ти стигат стотина лева за нещо хубаво, би ги събрал до другия и да си купиш правилното нещо. Примерна обява в Германия.

        https://www.ebay.de/itm/TomTom-Bandi...EAAOSwjXVaq7ur
        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

        Коментар


        • #5
          От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

          Скъпо ми е, и тази цена ми е скъпа! Не мога да лишавам семейството си та аз да си чеша крастата! Имам хубав ДСЛР имам прилично снимаща сапунерка, досега снимах нелоши клипове с телефона в движение. Та пари за скъпа екшън камера нямам. Евтина от по 50-60 лв не искам. Та съм се спрял на тези. Въпроса е коя от двете!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #6
            От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

            погледни малко сравнения на моделите в youtube. Погледай и реално видео от тях, ако нямаш забележки взимай тези която повече ти харесва. SJ4000 мисля са доста хвалени в ниския ценови клас, за другата не знам...

            Коментар


            • #7
              От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

              Аз имам такава.http://www.camlink.photo/en_us/action-cams
              Прави много прилично видео и има всякакви аксесоари в комплекта.
              Подариха ми я и не знам колко струва обаче мисля че не е скъпа.
              Ако му разбирате прегледайте сайта.

              Коментар


              • #8
                От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                погледни малко сравнения на моделите в youtube. Погледай и реално видео от тях, ако нямаш забележки взимай тези която повече ти харесва. SJ4000 мисля са доста хвалени в ниския ценови клас, за другата не знам...
                Реално видео гледах от декатлонската съпоставено с реално видео от гопро 4 и при добра светлина няма разлика! При изкуствено осветление и под вода гопрото води разбира се! От SJ4000 съм гледал само един клип на приятел и според мене не е лош, но хора притежавали и двете твърдят че декатлонската е по добра на снимане! Само пустата вградена батерия ме притеснява, щото думне ли хвърляш камерата, а на SJ се сменя за 17 лв.

                П.П. Сега в понеделник отивам във Варна и във вторник кацвам в декатлона. Ако я има в наличност барабар с дистанционното, сигурно няма да издържа и ще я взема! Ако някой ще ме накланя към SJ-то, да го прави до вторник значи!
                Последно редактирано от sl.daskalov; 01-04-18, 21:03.
                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                Коментар


                • #9
                  От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

                  Колко време снима декатлонската с нейната вградена батерия ясно ли е ? Аз имам sj5000+ и към нея имам 4 батерии с които общо взето може да се снима нон стоп. Ако на декатлонската след 30 Мин и падне батериятята и треа да се чака 1 час за зяряд ще е крайно изнервящо.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

                    1160mAh е батерията 2 часа и дават! Купих я вече.
                    Много е проста за употреба. Има полезни функции каквито не видях при sj. Примерно функцията "пауза" която дава възможност да спреш правенето на запис и след време пак да го пуснеш и така многократно. Накрая се получава цял клип от избраните клипове. Засега снимките и клиповете ми харесват като качество но не съм имал възможност много да си играя.
                    Последно редактирано от sl.daskalov; 03-04-18, 18:25.
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • #11
                      От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

                      Честита придобивка! Сподели впечатления като придобиеш.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • #12
                        От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

                        Поснимах малко в къщи на лошо осветление. В смисъл на гости във Варна при бабата съм де! Та затова нямам възможност да видя сниманото на по голям екран от тези на телефона и на таблета.
                        Ето една примерна снимка:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4_GEYE00011522768368007.jpg
Прегледи:1
Размер:318.1 КБ
ID:5785133

                        Ето и някакво клипче снимано на най високата резолюция 1080p 30fps има и 720p 60fps. Тубата малко го затъмни и малко влоши качеството сякаш!



                        Има блутут за връзка с дистанционно, има и wifi за връзка с телефони, таблети и др. след инсталиране на програмка (приложение). Може абсолютно да се управлява през телефона и на екрана се вижда какво снима в реално време. Няма такова голямо меню нито толкова настройки като sj, но има всичко което се сещам че ми трябва засега.
                        Последно редактирано от sl.daskalov; 03-04-18, 19:04.
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #13
                          От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

                          Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                          Колко време снима декатлонската с нейната вградена батерия ясно ли е ? Аз имам sj5000+ и към нея имам 4 батерии с които общо взето може да се снима нон стоп. Ако на декатлонската след 30 Мин и падне батериятята и треа да се чака 1 час за зяряд ще е крайно изнервящо.
                          Значи според описанието кара до 2 часа батерията на по високата резолюция! Направих си експеримент и след като рових неизвестно време из менютата и снимах няколко клипчета и снимки, беше паднала 1/3 от батерията, оставих камерата да снима непрекъснато и изкара 1 час преди да изгасне. Значи е изкарала минимум час и половина работа от който поне половин час със светнат дисплей, така че може и да изкара 2 часа наистина ако просто се снима с изгасен дисплей и изключен wifi. Обаче загря доста по време на експеримента!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • #14
                            От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

                            Ако имат проблеми с тока вързваш я с една външна батерия която слагаш в раницата и проблеми с тока няма да имаш... Макар, че не е много препоръчително, батерията, хем да се зарежда, хема да се разрежда
                            Честито!

                            Коментар


                            • #15
                              От: ЕКШЪН КАМЕРА G-EYE 500 FULL HD WIFI или SJ4000

                              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                              Ако имат проблеми с тока вързваш я с една външна батерия която слагаш в раницата и проблеми с тока няма да имаш... Макар, че не е много препоръчително, батерията, хем да се зарежда, хема да се разрежда
                              Честито!
                              Ще я ползвам изключително на мотор! Имам букса за зареждане на мотора, имам и външни батерии, обаче няма как да се включи кабел докато е във водонепромокаемия кейс, а без него на мотора няма да е умно! Продават външна батерия която на стария модел се е слагала там където на този модел е екрана. Според момчето в магазина не става за тоя модел но на опаковката пише че става. Трябва да поразгледам и помисля дали няма да се събере някак в кейса въпреки екрана!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X