Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Техника с която снимате

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Техника с която снимате

    Canon 350 D, 18 - 55 f/3.5-5.6
    EF 28-135mm f/3.5-5.6 IS Image Stabilizer USM.

    Коментар


    • До: Техника с която снимате

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      Съгласен, НО има няколко интересни и не чак толкова универсални обектива, като например накой Къс 12-24 или макро или някой прайм 85 1.4
      Все "полезни" и скъпи благинки
      Зад 12-24 заставам с двете ръце
      Прекрасен и незаменим в много ситуации

      Коментар


      • До: Техника с която снимате

        Първоначално публикуван от chukov Преглед на мнение
        Зад 12-24 заставам с двете ръце
        Прекрасен и незаменим в много ситуации
        Вярно е!
        И аз мислих да го продавам, но след като Ограничих приложението му, съм Много доволен! В някой случай е НЕЗАМЕНИМ!
        Например:










        Коментар


        • До: Техника с която снимате

          Nikon D40 ( макар че мисля скоро да минавам на по-високо ниво примерно D200 )
          една лентова Minolta
          i edna Pinholka ot Cмена 8 но досега не съм снимал с нея защото още разучавам как става точно...
          Последно редактирано от Stas; 07-05-09, 23:00.
          [FONT=Century Gothic][SIZE=5][B][U][COLOR=PaleGreen][I]Save the Bulgarian Nature :):):)[/I][/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT]

          Коментар


          • До: Техника с която снимате

            Аз с това си снимам: Canon TX1



            Снима 7Мпкс снимки и HD широкоекранно видео със стерео. Има 10 оптичен зум със стабилизатор. Снима покадрово , колкото имаш памет, има страшно макро, много програми, ръчни настройки...не му се сменят обективите. Струваше 700лв. от щатите. На кормилото не става да се закачва.. нещо стабилизатора не се разбира с вибрациите на мотора..Закачам го на каската с ластик:




            Вече година го ползвам и съм много доволен. Перфектната сапунерка!

            Коментар


            • До: Техника с която снимате

              Карбюреттер, чудесни мотики. Сега покажи нещо от лозето.

              Коментар


              • До: Техника с която снимате

                Аз снимам с два апарата единият винаги ми е накръста ФуджиФилм f100fd и снима прекрасно, но си има ограниченият (който най-сериозно си проличаха при снимането на Боянският водопад в Мрачно време http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...337#post837337).
                А другият е най-доброто с което съм снимал досега Nikon D700 - Фантастични снимки прави (ако можеш да снимаш с него), но е тежък, обемист и иска скъпи, качествени и НеУниверсални Обективи за да се развихри
                Купих го миналата година и за една година му направих над 20000 кадъра

                Коментар


                • До: Техника с която снимате

                  Аз съм със Samsung S850

                  HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                  Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                  Коментар


                  • От: До: Техника с която снимате

                    Наскоро се сдобих със Fujifilm JZ310

                    доста прилична сапунерка (10х оптичен зум, 12 МР)
                    единствен минус - малко слаба светкавица, но са сметка на това има доста добър автоматичен режим с настройка на ISO и прави доста добри статични снимки и без светкавица на ограничена светлина.

                    По-големият му брат Fujifilm F80 EXR има HDMI изход и по-голяма светкавица, но е със сто долара по-скъп.

                    Коментар


                    • От: Техника с която снимате

                      От една година сме със Никон Coolpix P60 8.1 Мпкс ISO 2000 5X zoom VR 6.4 - 32мм 1:3.6 - 4.5.
                      Доволни сме за домашно приложение толкова.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Техника с която снимате

                        Здравейте! Аз използвам основно добрия стар Зенит-12ХП, към който имам и 200мм телеобектив Юпитер-21М4/200, а като цифров засега снимам с камерата на Сони Ериксон К-850и /по финансови причини не мога да си позволя DSLR каъвто бих искал/.Какви снимки се получават със GSM-а от ТВ екрана например може да видите в темата Снимане на монитор../в раздел Компютри...Светкавиците,които ползвам със Зенита са :Yashica CS-240auto и & EXAKTA 1400M;
                        Последно редактирано от alex_markov; 23-09-10, 14:42.
                        Лада-2107 , 1.5л, 1989г

                        Коментар


                        • От: Техника с която снимате

                          Моят е OLYMPUS Е-500 Evolt с три китови обектива.

                          Коментар


                          • От: Техника с която снимате

                            Аз съм с Nikon D90
                            AF-S 18-105 1:3.5-5.6G
                            AF-S 35 1.8G

                            Коментар


                            • От: До: Техника с която снимате

                              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                              Аз снимам с два апарата единият винаги ми е накръста ФуджиФилм f100fd и снима прекрасно, но си има ограниченият (който най-сериозно си проличаха при снимането на Боянският водопад в Мрачно време http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...337#post837337).
                              А другият е най-доброто с което съм снимал досега Nikon D700 - Фантастични снимки прави (ако можеш да снимаш с него), но е тежък, обемист и иска скъпи, качествени и НеУниверсални Обективи за да се развихри
                              Купих го миналата година и за една година му направих над 20000 кадъра

                              Май трябва по-честичко да поглеждам тази тема, че си се заглеждам по апаратчета, пък като ми мине мерака бързо продавам, та "текучеството" при мен е голямо
                              Отдавна продадох D700, от Лакомия го направих. Четейки слуховете за негов наследник, го продадох и зачаках следващият, който така и не се появи сега повече от година от продажбата (Браво Никон). Не издържах дълго "без апарат" (само с малкият) и помолих едно приятелче да ми донесе D300s - не съм виждал по голямо разочарование - Прекрасен Апарат, но След D700 Бледнееше.... не устисках дълго и в един прекрасен момент - продадох всичко - Чанатата, Апарата, Обективите, Светкавицата... всичко. За да си купя новият хит - Sony NEX5 - Прекрасен апарат който и сега винаги е с мен поради наистина малките си размери и страхотното качество на снимките!!! Но пак "греда", той е малък с малкият обектив, който освен за пейзажи, за друго не е много подходящ. Пък и един ден Жената влезна в стаята (беше разглеждала старите снимки) и каза "Искам пак D700" - какво да се прави, трябваше си - ФулФреима наистина има някой Предимства! Но да се връщам пак там където бях? Не, ще се ходи в нова посока, та така сега снимам (от 2-3 месеца) със Sony Alpha A850 - Страхотно апаратче, а скоро чакам и новият фърмуеър с "Още по-добър фокус и качество на картината" (пак слухове - не че му трябва)...

                              Коментар


                              • От: Техника с която снимате

                                Алекс, ти си злато за производителите на техника! Перфектният клиент!
                                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X