Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Panasonic Lumix DMC-ZS7/TZ10 или Casio EXILIM Hi-Zoom EX-H15

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Panasonic Lumix DMC-ZS7/TZ10 или Casio EXILIM Hi-Zoom EX-H15

    Здравейте колеги,
    реших да сменям сапунерката "Olimpus SP-570UZ" с нещо по малко, по компактно за носене, с което би се справил всеки член на моето семейство без да е необходимо да посещава курсове по дигитална фотография като прави добри снимки за домашния албум на открито и в помещение. Спрял съм се на посочените два модела който съм намерил на сходна цена. Изчетох всичко в нета на англииски и руски и се обърках тотално. GPSа на Panasonic няма да го използвам но в много ревюта го посочват като по добър в снимките, за Casio страхотното предимство е в живота на батерията който е три пъти по голям от Panasonic.
    В крайна сметка клоня към Casio ако няма такава разлика в качеството на снимката която да се забелязва от любител.
    Ако някой има поглед над двата модела да помага

  • #2
    От: Panasonic Lumix DMC-ZS7/TZ10 или Casio EXILIM Hi-Zoom EX-H15

    Айде пмощ де

    Коментар


    • #3
      От: Panasonic Lumix DMC-ZS7/TZ10 или Casio EXILIM Hi-Zoom EX-H15

      Здравейте колеги,
      Дилемата е приключена, вече съм собственик на Panasonic Lumix DMC-ZS7/TZ10. Първите впечатления са повече от отлични. Сравнен с Casio EX-H15 който колегата си купи, ми харесва повече като дизайн а и като качество на снимката и клипа. Има пълни автоматични настройки за мързели (като мен) и богат набор от ръчни за мераклии (даже прекалено голям набор). Единственото слабо място за момента е ,както и се опасявах, живота на батерията сравнен с Casio-то, но пък е достатъчен за семйните албуми (около 300 снимки на зарядка).
      Това е за сега ще пиша още като го поразуча.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X