Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nikon D800

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Nikon D800

    2500 лв
    http://pcworld.bg/19134_fotoaparatat...ata_na_olympus

    Коментар


    • #17
      От: Nikon D800

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      Не знам. Аз Нормализирани цени не съм виждал. Тези апарати държат константни цени и после изчезват, всъщност и двата споменати от теб (ако не бъркам нещо) вече не се произвеждат. Но ако чуеш за някой много "нормализиран" д700, свиркай.
      След като са спрени от производство, говорим за втора употреба нали?...
      Когато тръгна да се продава D700, и той беше на цена около/над 5000лв... Нищо константно не виждам в цената му от 5К преди 4г. и 3.8К преди месец...
      Нормализиран, имам предвид, че в следващите 6 месеца, така или иначе ще се появят оферти за 2.5-3K за D700, и около/под 1000лв. за D300, което според мен си е оферта. Отлични апарати са си за бая време на пред, на тези цени...

      Коментар


      • #18
        От: Nikon D800

        Цената му за България е 5 499.00 лв. с ДДС за тялото. Все още го няма в наличност, но очакват доставка.
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • #19
          От: Nikon D800

          Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
          Е, поне са в рамките на стандартната европейска цена. Тук е екивалента на 2000лв, в тази конфигурация, но в Европа май гаранциите са по-читави.

          В Англия са 1149 паунда, но тези които поръчат веднага (предварително) получават в добавка захранващия грип, който иначе е към 400лв.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X