Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Никон L 110

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Никон L 110

    Питане към разбиращите добър ли е този фотоапарат http://www.brosbg.com/63/cifrovi-fot...bat.x-2300-mah . Понеже аз нищо не разбирам от тая техника и не мога да се ориентирам много в параметрите но търся нещо що годе читаво около тия пари.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Мнение за Никон L 110

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Питане към разбиращите добър ли е този фотоапарат http://www.brosbg.com/63/cifrovi-fot...bat.x-2300-mah . Понеже аз нищо не разбирам от тая техника и не мога да се ориентирам много в параметрите но търся нещо що годе читаво около тия пари.
    От това което прочетох, за тези пари е идеален, взимай го и не се колебай.

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Никон L 110

      А има ли някъква съществена разлика с новия модел L 120 (освен цената) http://www.bgfoto.net/modules.php?na...ticle&sid=1699 ? Апарата ще го ползвам основно за семейни снимки .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Никон L 110

        Линка към 110 не се отваря, но моите лични впечатления от 100 са перфектни!!!

        За невзискателни семейни увековечавания апарата ми е перфектен!

        Отново да благодаря на Ицо от Несебър!

        Предполагам, че следващата генерация са още по-добри.

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Никон L 110

          Питам защото апарата вече е спрян от производство (по думите на търговците) но това странно защо не е отразено в сайта на Никон при спряните модели при търговците в София го няма намерих го в Плевен където (странно защо) въобще не са чували че е спрян и го имат в наличност. Новия модел L 120 е с едни 100 лева по скъп въпроса е има ли някъква съществена разлика която ги заслужава или само е променен малко дизайна .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Никон L 110

            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
            Питам защото апарата вече е спрян от производство (по думите на търговците) но това странно защо не е отразено в сайта на Никон при спряните модели при търговците в София го няма намерих го в Плевен където (странно защо) въобще не са чували че е спрян и го имат в наличност. Новия модел L 120 е с едни 100 лева по скъп въпроса е има ли някъква съществена разлика която ги заслужава или само е променен малко дизайна .
            Чисто техническите параметри на новия модел са пипнати по малко навсякъде: има по-широкоъгълен обектив, освен това и кратността на зума е доста по-голяма, има някой и друг мегапиксел в повече, пикселите на монитора са почти два пъти повече, но пък матрицата е със същия миниатюрен размер. Има и по-добри показатели на видеозаписа като цяло. За мен интерес представляват обектива и монитора. Ако качеството на снимките се е запазило въпреки многото МР, аз бих взел новия модел.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за Никон L 110

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:014.jpg
Прегледи:1
Размер:124.8 КБ
ID:5259190
              За тия пари е супер,чак се размислих,но за мене е голям и неудобен да го нося по джобовете и мърсотията.

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за Никон L 110

                Ето едни от първете снимки без да имам много идея от настройките на фотоапарата но борбата продължава
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0155.jpg
Прегледи:1
Размер:185.7 КБ
ID:5273755Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0160.jpg
Прегледи:1
Размер:81.9 КБ
ID:5273754
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X