Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GoPro Hero 4 Black Edition

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: GoPro Hero 4 Black Edition

    Един въпрос, който не е много въпрос.
    Качеството на "картината", която започнахме да търсим в предлаганите продукти не започна ли да се извращава?
    Видеорегистраторът може да послужи в 1% от времето, в което записва. А може и никога да не ви потрябва записа.

    Искате да се виждат всички номера, телефони и голи снимки от случващото се пред камерата ли? И това за 30$ ? Или за 300$? Еми няма как да стане. Професионалната техника е за професионалисти и съответно на друга цена.

    Горе изброените камери /Xiaomi i SJ / са супер камери за тези пари. Видеорегистраторите са в друга тема.

    Коментар


    • #77
      От: GoPro Hero 4 Black Edition

      Една снимка от днес.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12463691_1284092758274048_554319755_n.jpg
Прегледи:1
Размер:154.8 КБ
ID:5697527

      Ето една и на камерата.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12463762_770488646413860_470109600_n (1).jpg
Прегледи:1
Размер:42.3 КБ
ID:5697528
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #78
        От: GoPro Hero 4 Black Edition

        Малко го одрасках.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12801274_1326120690737921_5866360295348035492_n.jpg
Прегледи:1
Размер:19.1 КБ
ID:5705948
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #79
          От: GoPro Hero 4 Black Edition

          То добре, че не си го строшил
          Нищо, то кутията е за това.
          Враг усраине

          Коментар


          • #80
            От: GoPro Hero 4 Black Edition

            Да се разпиша и аз в темата. От около 2 седмици съм с Hero 4 Black. Още не съм я тествал като екшън камера, снимам напред - назад на селфи стик. Голям проблем е липсата на стабилизация. От гледаното в нета оставам с впечатление, че тези стабилизатори с жироскопни мотори са голяма работа и мисля скоро да си взема или 'slick stabilizer' (заради това, че камерата директно с кейса я закрепяш, а и моторите на самия стабилизатор са водоустойчиви) или лидера в тези джаджи 'Feiyu G4' - който май върши по-добра работа, но за съжаление камерата трябва да е без кейса монтирана. Въобще - коренна промяна в качеството на картината има.

            Иначе смея да твърдя, че качеството на снимките (в пъти) и на клиповете с Samsung S6 Edge + хич не е по-лоша (ако не е и по-добра), но все пак тук говорим за екшън камера и преимуществата и за снимки на 'терен'.

            Коментар


            • #81
              От: GoPro Hero 4 Black Edition

              Райковски, как успя така да спраскаш кейса ? От доста време имам такава камера и в какво ли не съм я блъскал - клони, камъни и до сега никакви проблеми е нямало ... Да не си я стрелял с нещо ?

              Коментар


              • #82
                От: GoPro Hero 4 Black Edition

                Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                То добре, че не си го строшил
                Нищо, то кутията е за това.
                Е, да. В началото мислех, че и камерата е фалирала, като видях щетите по кутията, но за щастие не е.
                Първоначално публикуван от Spouk Преглед на мнение
                Райковски, как успя така да спраскаш кейса ? От доста време имам такава камера и в какво ли не съм я блъскал - клони, камъни и до сега никакви проблеми е нямало ... Да не си я стрелял с нещо ?
                Всички, които имат такава камера ме питат да не да съм я бил с чук, защото било невъзможно да се счупи. Да, ама моята падна върху ръбат камък и доказа, че нищо не е безсмъртно.

                А какво мислите- оригинална кутия ли да си купувам, или да си поръчам от amazon за 25 лева? Притеснява ме качеството, защото сигурно има разлика, какво мислите?


                Първоначално публикуван от basson Преглед на мнение
                Да се разпиша и аз в темата. От около 2 седмици съм с Hero 4 Black. Още не съм я тествал като екшън камера, снимам напред - назад на селфи стик. Голям проблем е липсата на стабилизация. От гледаното в нета оставам с впечатление, че тези стабилизатори с жироскопни мотори са голяма работа и мисля скоро да си взема или 'slick stabilizer' (заради това, че камерата директно с кейса я закрепяш, а и моторите на самия стабилизатор са водоустойчиви) или лидера в тези джаджи 'Feiyu G4' - който май върши по-добра работа, но за съжаление камерата трябва да е без кейса монтирана. Въобще - коренна промяна в качеството на картината има.

                Иначе смея да твърдя, че качеството на снимките (в пъти) и на клиповете с Samsung S6 Edge + хич не е по-лоша (ако не е и по-добра), но все пак тук говорим за екшън камера и преимуществата и за снимки на 'терен'.
                Предимството на GoPro е точно това, че можеш да снимаш където си поискаш. И айфонът ми прави снимки с подобно качество като на GoPro, но за разлика от камерата, не мога да потопя телефона на 40 метра дълбочина.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #83
                  От: GoPro Hero 4 Black Edition

                  Аз съм купувал само китайски "skeleton case" за gp3 пласмасата е същата - затварянето е по различно но мисля че е не по-лошо за уплътнението незнам.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • #84
                    От: GoPro Hero 4 Black Edition

                    Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                    Аз съм купувал само китайски "skeleton case" за gp3 пласмасата е същата - затварянето е по различно но мисля че е не по-лошо за уплътнението незнам.
                    Какво е затварянето?
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #85
                      От: GoPro Hero 4 Black Edition

                      А колко е разликата между "оригиналните" и "ментетата" ?
                      Не че най-вероятно не излизат от една фабрика, но...
                      Камерата е достатъчно скъпа.
                      А и това не се очаква да се случва.

                      Извинявам се
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • #86
                        От: GoPro Hero 4 Black Edition

                        Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                        А колко е разликата между "оригиналните" и "ментетата" ?
                        Не че най-вероятно не излизат от една фабрика, но...
                        Камерата е достатъчно скъпа.
                        А и това не се очаква да се случва.

                        Извинявам се
                        Оригинална- 110 лева.
                        Менте- от 20 до 50 лева.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #87
                          От: GoPro Hero 4 Black Edition

                          Обясним е въпросът ти.
                          Между другото 1:1 е ситуацията за кейса на гарминската.
                          Дори се учудих, че намерих алтернатива за "ментета".
                          Информативно, моята все още не е надраскана [emoji3]
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #88
                            От: GoPro Hero 4 Black Edition

                            Такааааа. Не си поръчвайте кутии от ибей, амазон и другите такива сайтове. Купувайте си оригинални. Защото както казват хората- не питай старило, а патило. Понеже съм голям тарикат и реших да си поръчам от ибей за 35 лева, дойде и.. дръвце- GoPro-то не влиза. И си купих оригинална. Смяната на кутията ми излезе златна.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • #89
                              От: GoPro Hero 4 Black Edition

                              А в ибей не плати ли с Пей Пал ? Ако си го ползвал имаш опция да си върнеш парите.
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • #90
                                От: GoPro Hero 4 Black Edition

                                Ами то и на двете места продават и оригинални но цената обезмися пазаруването от там.
                                Иначе трябва да можеш да я върнеш, да.

                                Sent from my SGP511 using Tapatalk
                                Враг усраине

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X