Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GoPro Hero 4 Black Edition

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: GoPro Hero 4 Black Edition

    С DSLR-а не можех да се снимам така.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12358504_1269323056417685_373528803_n.jpg
Прегледи:1
Размер:32.0 КБ
ID:5694704
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #47
      От: GoPro Hero 4 Black Edition

      А ти наистина ли си замени DSLR-a с този дребен глист?
      То и моят си стои от години предимно в чантата.
      А да разнасям стъкларии по планините пък отдавна ми е "минало".
      Но все пак за замяна никога не ми е хрумвало...
      Предполагам, че все пак имаш нещо друго за снимане?
      Аз стигнах до извода, че става и с камерата но "става" не винаги е достатъчно.
      Враг усраине

      Коментар


      • #48
        От: GoPro Hero 4 Black Edition

        Е имам още два фотоапарата, но не са DSLR. А DSLR-ът го продадох защото ми стоеше в чантата и беше неизползваем. Преди да ида в София си снимах, но сега нямам време. Всъщност.. имам, но не върви да карам ски с 2 килограма апарат на врата. Друго си е да снимаш с кибритена кутийка на каската.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #49
          От: GoPro Hero 4 Black Edition

          Тоо... ЕнтусиазЪма граници няма...

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dslr_hm.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5694723Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hm1.jpg
Прегледи:1
Размер:59.1 КБ
ID:5694724
          Враг усраине

          Коментар


          • #50
            От: GoPro Hero 4 Black Edition

            хахахах това последното ми хареса!!!
            На ново колело 3 за 7 месеца 2422 км,Общо на трите колела 16678 км.

            Коментар


            • #51
              От: GoPro Hero 4 Black Edition

              Имам някакъв проблем с издръжливоста на батерията, при заредена и неизползвана след два три дена заряда изчезва. Понякога не. И това без активирано ви-фи.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #52
                От: GoPro Hero 4 Black Edition

                Виж деактивирай всичко безжично.
                Не познавам гопро но ако има функция за дистанционно - деактивирай я.
                Изобщо всичко свързано с Wi-Fi, Ant, BT трябва да се спре при период на неизползване.
                Враг усраине

                Коментар


                • #53
                  От: GoPro Hero 4 Black Edition



                  Първо снимане ! Демонстрация е само на камерата SJ 5000 plus ! Надявам се че следващият път ще бъде по -успешен ............ Има голяма разлика в качеството на клипа директно от картата и в ютуб . Ако някой има идея какво да направя че да няма такава фрапираща разлика ще бъда благодарен .
                  По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                  Коментар


                  • #54
                    От: GoPro Hero 4 Black Edition

                    Това на 1080p ли е? Доста добре изглежда.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #55
                      От: GoPro Hero 4 Black Edition

                      А каква е разликата с sj4000
                      Всъщност разбрах за разликите,wifi,за какво се ползва При тая камера

                      Ръкавиците ти влизат под ръкава,или якето ти е лятно
                      Последно редактирано от Roninn; 24-12-15, 23:47.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #56
                        От: GoPro Hero 4 Black Edition

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        А каква е разликата с sj4000
                        Всъщност разбрах за разликите,wifi,за какво се ползва При тая камера

                        Ръкавиците ти влизат под ръкава,или якето ти е лятно
                        Якето е зимно и ръкавите доста добре уплътняват след пристягане . Wi fi се използва за управление от разстояние . От таблет или телефон с андроид . Доста съм скаран с новите техники така че всяка малка победа ми коства доста време за четене . Разликата м/у моята и SJ 4000 май е това колко МР е камерата . Искам да кача клипа директно от картата във форума но не мога да се ориентирам как се случва . Това което излиза в ютуба е на 480 каквото и да значи това и е доста различно от това което снима камерата . Грешка съм допуснал че не съм променил и дължината на клиповете на две или на три минути и в момента имам няколко клипа по около 20 м. Май ще трябва още доста четене и проби . Ще си уча урока .......................
                        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                        Коментар


                        • #57
                          От: GoPro Hero 4 Black Edition

                          Питам защото цената на 5000 без wifi ме устройва,та да знам струва ли си да го няма.Предполагам може да служи за видеорегистратор в колата

                          п.п Както и да стягаш ръкавите,зимата духа неприятно когато ги носиш така
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #58
                            От: GoPro Hero 4 Black Edition

                            Аз наскоро се сдобих с sjcam 5000+ разликата е че с ambarella чип същия като на gopro трябваше ми спешно затова избрах нея - серията 5000 е доста проблемна и цената и е леко завишена бих ти предложил да разгледаш SJ4000 Plus 2К
                            Последно редактирано от persuader; 25-12-15, 09:36.
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • #59
                              От: GoPro Hero 4 Black Edition

                              От днес. На 1080p.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • #60
                                От: GoPro Hero 4 Black Edition

                                Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                                Аз наскоро се сдобих с sjcam 5000+ разликата е че с ambarella чип същия като на gopro трябваше ми спешно затова избрах нея - серията 5000 е доста проблемна и цената и е леко завишена бих ти предложил да разгледаш SJ4000 Plus 2К
                                Какви са проблемите и имали начини за отстраняването .Ако решиш че може да бъде от полза , направо да си направим друга тема за този модел . И евентуално да помогнем да други да не правят същата грешка .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X