Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

    Подобрен модел на своя върхов цифров фотоапарат пусна шведската компания Hasselblad.
    Както и предшественика си CF-39MS, новото устройство H3DII-39MS предлага невероятната резолюция от 39 мегапиксела и редица усъвършенствания. Фотоапаратът разполага с 3-инчов дисплей, който показва ясни и наситени изображения на снимките и в същото време е доста икономичен в консумацията на енергия. Система Global Image Locator прибавя към фотографиите точни географски координати и време. H3DII-39MS притежава най-големият към момента графичен сензор - 48х36 мм. Камерата се отличава и с много високо ниво на шумопотискане. Сред достойнствата на апарата е и технологията Ultra-Focus за автоматична оптимизация на фокусирането и настройка на лещите. Цената на новия шведски продукт, очакван през януари 2008 година, е 33 500 евро. Камерата е предназначена за професионални фотографи и по думите на производителя осигурява безпрецедентно качество на снимките.

    http://it.dir.bg/2007/10/22/news2239601.html

  • #2
    До: Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

    Къде ги пишат тия глупости? Повръща ми се от неграмотни идиоти.
    Най-обикновен апарат. Преди няколко години успях да купя цайсова камера, без обектив. 10 мегапиксела на матрицата, също без охлаждане. 12 000 евро.
    За Хаселблат с обектив това не е скъпо. Ако има няква новина е, че ще ги има в склада да си купи който иска.
    Не знаят за кво става дума, ама много държат да се опикаят от възторг публично кат палетата.

    Коментар


    • #3
      До: Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Подобрен модел на своя върхов цифров фотоапарат пусна шведската компания Hasselblad.
      Както и предшественика си CF-39MS, новото устройство H3DII-39MS предлага невероятната резолюция от 39 мегапиксела и редица усъвършенствания. Фотоапаратът разполага с 3-инчов дисплей, който показва ясни и наситени изображения на снимките и в същото време е доста икономичен в консумацията на енергия. Система Global Image Locator прибавя към фотографиите точни географски координати и време. H3DII-39MS притежава най-големият към момента графичен сензор - 48х36 мм. Камерата се отличава и с много високо ниво на шумопотискане. Сред достойнствата на апарата е и технологията Ultra-Focus за автоматична оптимизация на фокусирането и настройка на лещите. Цената на новия шведски продукт, очакван през януари 2008 година, е 33 500 евро. Камерата е предназначена за професионални фотографи и по думите на производителя осигурява безпрецедентно качество на снимките.

      http://it.dir.bg/2007/10/22/news2239601.html
      Не се учудвам, Виктор Хаселблад, винаги са си били най-скъпите фотоапарати. Но за снимане на манекенски дупенца, това е нищо разход, то само хонорарите на манекенките какви са , апаратът е евтин.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #4
        До: Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

        )))))))))) Ако опиташ да снимаш чалгата с това ще те пребият) И апарата ще ти вземат.
        Говорил съм с хора които правят такива картинки. По цели дни се борят на фотошопа да обръснат въпросните манекенки, да им разкарат разширените вени, сенките, сините, брадавиците и всички още отврати които можеш да се сетиш. И то от снимките с къв да е апарат за хиляда лева. И на тях се вижда повече отколкото трябва. Тия закачалки са си страшни отблизо. Студио ли, кво се казва. Има едно такова до бившата ми лаборатория, та ме бяха докарали да минавам през аварийния изход. Тъпи, грозни и смрадливи.
        Тия се използват за документиране, разузнаване, наука ...

        Коментар


        • #5
          До: Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

          Като гледам някои хора как се отпускат с фотошопа и все се чудя за какво им е въобще да си губят времето със снимане и качване на снимката в компютъра, а ни си почват направо с него...

          Иначе тая чудесия определено не е за снимане на макененки, то и ще е неудобно с нея. Особено като се има предвид при тоя размер на матрица какъв ще е и размера на обектива подходящ за портрети
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #6
            До: Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

            Незнам теорията на какво я базирате точно. Ама точно с това се снимат манекенки, коли и подобни. За билбордове, католoзи и т.н...си е идеално.

            Справки - FTV - Photographers.

            Иначе нищо по различно от цифрова версия на лентовия среден формат. И обективите са долу горе същите.

            Коментар


            • #7
              До: Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              )))))))))) Тия се използват за документиране, разузнаване, наука ...
              Стефане, нали знаеш лафа на старшината " АЗ КАТО ГОВОРЯ , НЕ ПРИКАЗВАМ "
              Баш точно с тая марка са снимани 90% от модните списания по света. Останалото с MAMIA, друга подобна марка. Знам, че е нелогично за глупости да се фъргат такива пари ама " Те това е Минке положението "
              А за наука .... Ти отдавна си в тая сфера, мисля, че не храниш илюзии, навсякъде не стига. Освен ако не е за военни цели. Тогава съм виждал и къде, къде по сериозни фотоапарати, ама калъфа им е ....самолет.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                До: Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

                Аз пък знам къде е оставен един съвсем малко използван фотоапарат "Хаселблат", който струва много повече и на хиляди километри няма кьорав човек да го пази. Към фотоапарата има и бонус- гламурен електрокар. Вярно е, че малко далечко се пада от тук...Той Стефан знае най-добре как се стига до там
                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                No wahalla.

                Коментар


                • #9
                  До: Шведски фотоапарат удари цена от 33 500 евро

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Подобрен модел на своя върхов цифров фотоапарат пусна шведската компания Hasselblad.
                  Както и предшественика си CF-39MS, новото устройство H3DII-39MS предлага невероятната резолюция от 39 мегапиксела и редица усъвършенствания. Фотоапаратът разполага с 3-инчов дисплей, който показва ясни и наситени изображения на снимките и в същото време е доста икономичен в консумацията на енергия. Система Global Image Locator прибавя към фотографиите точни географски координати и време. H3DII-39MS притежава най-големият към момента графичен сензор - 48х36 мм. Камерата се отличава и с много високо ниво на шумопотискане. Сред достойнствата на апарата е и технологията Ultra-Focus за автоматична оптимизация на фокусирането и настройка на лещите. Цената на новия шведски продукт, очакван през януари 2008 година, е 33 500 евро. Камерата е предназначена за професионални фотографи и по думите на производителя осигурява безпрецедентно качество на снимките.

                  http://it.dir.bg/2007/10/22/news2239601.html
                  Най доброто в цифровата фотография.Няма кой да бие Хасито.Мамията се доближава до някъде.
                  http://www.hasselblad.co.uk/media/8b...Ryan_1_940.jpg
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X