Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Black Friday - магазин за доставка от САЩ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Black Friday - магазин за доставка от САЩ

    Колеги, понеже сега наближава Черен Петък на разни стоки, и понеже аз съм се наточил за ОМ-D-EM5, дали може да кажете някой магазин с доставка до БГ, който пуска добри промоции за фотографска техника.

    Също така ме интересува - ако поръчам нещо и заплатя ДДС на митницата, после какво се случва, в смисъл - издават ли фактура и връщат ли го после, както при покупка на стока от БГ
    Александър

  • #2
    От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

    Кой да ти издава фактура и защо да ти връща ДДС-то.
    Ако си регнат по ДДС, то доставката трябва да е на името на регнатия, МД също, с нея (МД) после си приспадаш ДДС-то по общия ред в месечната СД.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

      Зачисти си кутията да ти пратя линк..

      Коментар


      • #4
        От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
        Зачисти си кутията да ти пратя линк..
        Може ли и на мен?
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #5
          От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

          Айде и аз да се наредя.

          Коментар


          • #6
            От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

            Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
            Зачисти си кутията да ти пратя линк..
            е дай и на мен де....
            LZ1ZAH

            Коментар


            • #7
              От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

              Аз си почистих кутията, моля за линк!
              Мерси!
              Александър

              Коментар


              • #8
                От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Кой да ти издава фактура и защо да ти връща ДДС-то.
                Ако си регнат по ДДС, то доставката трябва да е на името на регнатия, МД също, с нея (МД) после си приспадаш ДДС-то по общия ред в месечната СД.
                Купувам си техника от САЩ и ми я доставят, минава на митница и плащам 20% върху стойността на стоката+доставката. Предполагам на основание на фактурата от продавача, не знам как е.
                После мога ли да си го приспадна това ДДС - трябва ли да им кажа на американците да сложат данните на фирмата във фактурата?
                Александър

                Коментар


                • #9
                  От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

                  Добре, а как да се ориентирам в този сайт - по-точно кой от тези магазини пуска добри отстъпки за фото техника и горе-долу колко излиза доставката примерно на фотоапарат от този сайт?
                  Александър

                  Коментар


                  • #10
                    От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

                    Този сайт е посредник между теб и САЩ, комисионната която взимат я пише в техните FAQ и не е особено малка.. Магазините, с които работят трябва да ги разгледаш за да видиш кой каква отстъпка дава..

                    Коментар


                    • #11
                      От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

                      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                      Този сайт е посредник между теб и САЩ, комисионната която взимат я пише в техните FAQ и не е особено малка.. Магазините, с които работят трябва да ги разгледаш за да видиш кой каква отстъпка дава..
                      Абе я го кажете тоя сайт, стига сте пазили тайни.
                      LZ1AIV

                      Коментар


                      • #12
                        От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

                        За чужди, не знам. В българския емаг има такъв черен петък. Има и хубави неща, които са доста намалени. Лошото е, че доста неща са изчерпани, някои още от снощи, откакто си обновиха сайта. Май има някаква шуробаджанащина, но както и да е. В момента повечето неща са изчерпани, но вижте, ако не сте. Може и да си харесате нещо, но нямаше кой знае какво в раздел фото...
                        Ако е машина, нека бъде немска!
                        XJR 1200
                        ETZ 150
                        Kawasaki Ninja ZX10R

                        Коментар


                        • #13
                          От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

                          Не са изчерпани , а просто никога не са ги имали, търговски рекламен трик.
                          А и черния петък реално мина, вече е следобед.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #14
                            От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

                            Ти нали се беше отказал от м43, а сега Е-М5! За внос от Щатите аз бих разчитал само през приятел. Първо трябва да намериш онлайн магазин, който да ти го прати на нормална цена, а надали ще се съгласят да пуснат техника за 800 долара по най-евтината услуга на USPS - особено сега рискуваш да пристигне след 2-3 месеца, ако пристигне. А истинските услуги за доставка през морето са скъпи. Апарата ти ще отиде на поне 1500 лв. така, иначе в Щатите в момента навсякаде би трябвало да е на 800 долара и не виждам как ще намериш по-евтин, освен в ибей заводско обновен или както му казват на бг factory refurbished (което си е като нов). Имай предвид, че за тия пари можеш да намериш тук читав доста малко ползван Е-М5 с още остатъчна гаранция в БГ. Аз моя го взех за доста по-малко в перфектно състояние, но е на повече от година, под 10000 щракания.

                            Иначе Гоблин със сигурност може да каже и повече по въпроса...
                            LZ2NKM

                            Коментар


                            • #15
                              От: Black Friday - магазин за доставка от САЩ

                              Ами реших, че ако ще е м4/3 трябва да е поне Е-М5 - другите са прекалено малки и нямат визьор и куп други неща... След като проучих обаче, се отказах отново.

                              Сега дебна Canon 100D - малко по-малък и лек от Е-М5, разбира се с по-големи обективи, но канон пускат палачинки, вече 40мм/2.8 е факт. Ще почакам до Неделя да видя дали в синтезиса няма да го пуснат на някаква промоция.
                              Александър

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X