Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефишинг на Go pro?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дефишинг на Go pro?

    Здравейте, имам следното питане - някой играл ли си е да изправя ефекта "рибешко око" на камерите Go pro? По принцип ефекта е готин и не дразни, но за някои неща не е подходящ. В последната версия на софтуера от сайта на Go pro - Студио 2, има опция дефишинг, а приложението и може да се види в следното видео:
    http://www.youtube.com/watch?v=FFRrrhf93DE

    В клипа примера е с Go pro hero3. Пробвах с 2, но не ми се получи - дали аз бъркам някъде или фирмуера работи само с 3?
    Ако някой е пробвал и има инфо, моля да сподели,или ако му се играе да пробва тази опция с версии 2 и 3, каквато има.
    Благодаря

  • #2
    От: Дефишинг на Go pro?

    "Изправянето" е обработка на готовото видео. Би трябвало да работи на всякакви файлове, независимо дали от гопро 1, 2, 3 или охранителната камера в тоалетната на мола.

    Коментар


    • #3
      От: Дефишинг на Go pro?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      "Изправянето" е обработка на готовото видео. Би трябвало да работи на всякакви файлове, независимо дали от гопро 1, 2, 3 или охранителната камера в тоалетната на мола.
      Да, стига да не е направен да работи само с 3 за да те накарат да си смениш двойката с тройка ))
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Дефишинг на Go pro?

        Изправянето" е обработка на готовото видео. Би трябвало да работи на всякакви файлове, независимо дали от гопро 1, 2, 3 или охранителната камера в тоалетната на мола.


        И аз си мислех така, но при мен не се получава.Следвах стриктно указанията от посоченото по-горе видео, с тази разлика, че вместо висока резолюция зададох средна и вместо .mov зададох .avi за изходен формат.
        Преди това пробвах с теглено от нета видео, опцията дефишинг не беше активна за него, също и опциите за изрязване.
        Ок, ще пробвам пак

        Коментар


        • #5
          От: Дефишинг на Go pro?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Да, стига да не е направен да работи само с 3 за да те накарат да си смениш двойката с тройка ))
          Да, долу-горе това май исках да питам - дали грешката е в моя телевизор или дефишинга касае само версии 3 и 3+

          Коментар


          • #6
            От: Дефишинг на Go pro?

            Току що го свалих софта и тествах. Работи. Снимано е с двойка. На файла с който пробвах резултата не е впечатляващ.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Дефишинг на Go pro?

              Явно проблема е в моя телевизор или в очакванията ми.Правя всичко според указанията - импортвам файл от го про (2),на адвансед чеквам дефишинг,изпращам го в конвершън листа, давам конверт алл, мисли, конвертира уж, давам следваща стъпка ,скипвам формите, завличам файла за едитване и очаквам да е изправен - всичко си е все така криво :-(..и въобще няма сми да го експортвам като видео. Не знам защо така

              Коментар


              • #8
                От: Дефишинг на Go pro?

                Снимай с по-малък ъгъл
                Вместо "Wide" дай "Narrow" и ефекта няма да го има..

                Само, дето трябва да снимаш от по-далеч !

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X