Имам фотоапарат Зенит 11 почти нов. Не може ли да им се монтира нещо като матрица, за да се използва с рс ?
Обектива му е перфектен за снимки и не ми се изхвърля.
Обектива му е перфектен за снимки и не ми се изхвърля.
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар